Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Coś do wstecznej . Najlepszy jRPG poprzedniej generacji przejdę z przyjemnościa jeszcze raz,  dwie gry w które nie grałem oraz jedna premiera aby podtrzymać tradycje jednej premierowej gry tygodniowo :)

 

 

14595782_1298072986899239_75338107570960

 

Oczywiście tradycyjnie o cyfrówkach nie rozmawiamy ale kupiłem w tym tygodniu jeszcze test turinga i szczerze polecam fajna gra z ciekawą fabułą :)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Z74LNeH.jpg

 

SHENMUE 2 od kolegi z forumka  :lapka:  

Project Zero bonusy względem wersji z PS2 to się przejdzie raz jeszcze :banderas:

Crazy Taxi 3 niby zjechali recenzenci jak wyszło, a fajnie się jeździ na ogniu z d**y :kaz:

 

Jeszcze tylko do Xa nowy cichy wiatraczek muszę skombinować bo ten stary wydaje odgłosy jak 4 odkurzacze...

Z arcade racerów na pierwszego Xboxa mocno polecam Outrun 2.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Z74LNeH.jpg

 

SHENMUE 2 od kolegi z forumka  :lapka:  

Project Zero bonusy względem wersji z PS2 to się przejdzie raz jeszcze :banderas:

Crazy Taxi 3 niby zjechali recenzenci jak wyszło, a fajnie się jeździ na ogniu z d**y :kaz:

 

Jeszcze tylko do Xa nowy cichy wiatraczek muszę skombinować bo ten stary wydaje odgłosy jak 4 odkurzacze...

 

Polecam się, mam nadzieje, że stan płyt był zadowalający. Zostały mi jeszcze Jade Empire, Beyond Good & Evil oraz Onimusha.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spoko, stan :) Wersja z Xboxa ma narzucone dodatkowe filtry względem Dreamcastowej - wszystko wygląda fajnie. Szkoda, że wersja DC teraz chodzi po 300+ pln

: / Beyond Good & Evil brać warto bo to najlepsza wersja (na PS2 i GC są trochę problemy z frameratem). Sam mam dubla Panzer Dragoon ORTA jakby ktoś chciał :wujaszek:  (ale to nie temat do tego typu wywodów...)

Odnośnik do komentarza

Yo co to za model TV ?

Panasonic CX700. Trochę mnie teraz tyłek boli, że nie mam HDR (szczególnie, że CX800 dostało update z HDR..), ale jak rok temu kupowałem One dla Gearsów Ultimate to stwierdziłem, że nie dam rady już ciągnąć na starej Toshibie 37".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...