Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

PS. To jest połączenie artbooka i pudełka na płytę. Pierwszy raz widzę takie coś.

Miałem Edycję Specjalną U3 na PS3 i tam płytka była w tym niby dzienniku. To coś podobnego?
Sleeping Dogs na PS4 miało takie rozwiązanie. Artbook a na tylnej okładce wsadzona płyta.

Batman Arkham City z tej edycji z figurką też tak miało.

Odnośnik do komentarza

Super interes. Tak, to najnowszy, ostatni model PS2 jaki się ukazał. Konsola ma wbudowany zasilacz w porównaniu do poprzedniego modelu, który zasilacz miał osobno. Cały czas podziwiam jak oni upchneli zasilacz w tak małej obudowie. A przecież zasilacz był sporych rozmiarów.

 

PS. Zasilacz, zasilacz więcej słowa zasilacz!

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super interes. Tak, to najnowszy, ostatni model PS2 jaki się ukazał. Konsola ma wbudowany zasilacz w porównaniu do poprzedniego modelu, który zasilacz miał osobno. Cały czas podziwiam jak oni upchneli zasilacz w tak małej obudowie. A przecież zasilacz był sporych rozmiarów.

 

PS. Zasilacz, zasilacz więcej słowa zasilacz!

Taka sama rowniez z folia sprzedawal siostrzeniec ze 3lata temu a ja gupi nie kupilem :( super zakup. A wlasciwie po co znowu wsadzili zasilacz pod obudowe? Mialo byc mniej awaryjnie przeca.

Odnośnik do komentarza

Od kilku tygodni cholernie chciałem odświeżyć sobie Wipeouta Fusion i pewnego jrpg-a który na dniach wpadnie do mojej kolekcji, ale nie miałem na czym, bo PS2 sprzedałem jakieś 6 lat temu. Zacząłem odwiedzać więc olx i przedwczoraj trafiłem na prawdziwą bombę:

 

Na fotach robionych moim badziewnym telefonem może tego nie widać, ale konsolka jest w stanie niemalże idealnym, jej właściciel nie odklejał nawet folii z plastiku ;) To chyba ostatni produkowany model, a udało mi się go wyrwać z dwoma oryginalnymi padami, memorką Sony oraz 11 grami. Te ostatnie są w dość przeciętnym stanie, więc idą dziś do żyda. Za całość zapłaciłem... 145 zł. Po zakończonej transakcji gościu przyznał mi się, że kupił ten sprzęt jakieś 4 lata temu na wyprzedaży w którymś z marketów za 150 ;)

PS. Je.bać allegro, olx <3

PS2. Tylko Sony <3 :klapek::kaz:

 

No a gdzie foty gierek? Chyba, ze to piraty to troche jak dla mnie jakosc sprzetu spada bo liczy sie laser.

Odnośnik do komentarza

Taka sama rowniez z folia sprzedawal siostrzeniec ze 3lata temu a ja gupi nie kupilem :( super zakup. A wlasciwie po co znowu wsadzili zasilacz pod obudowe? Mialo byc mniej awaryjnie przeca.

Powiem tak - te konsolki są prawie bezawaryjne, zasilacz jest do tego daleko od lasera. Moja konsola ( którą odkupiłem z lombardu za 100zł ) była katowana Swap Magiciem i (pipi) wie jakimi płytami zanim trafiła do mnie.

Po podkręceniu lasera nadal walczyła dzielnie aż do wczoraj [*] Na szczęście laser to koszt ok 30 zł + wysyłka :)

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

 

No a gdzie foty gierek? Chyba, ze to piraty to troche jak dla mnie jakosc sprzetu spada bo liczy sie laser.

 

Oryginały, ale w bardzo kiepskim stanie. Z lepszych rzeczy było GT4, Tekken 5 i Tenchu: Wrath of Heaven, ale ilość rys jest tam bardzo duża. O dziwo pograłem wczoraj trochę w T5 i nawet pomimo takiego stanu płyt konsola radziła sobie bez zająknięcia. Mimo to nie mam jednak zamiaru maltretować lasera porysowanymi grami, bo po prostu mi go szkoda :)

Tu jest link do ogłoszenia, z którego to kupiłem:

https://www.olx.pl/oferta/konsola-playstation2-ps2-uzywana-stan-bdb-11-gier-CID99-IDhWuFJ.html#5ca9297f14

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...