Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

89891d050795fcf4b2f99a8140e65cd0.jpg

 

Jedynka mocno mi podeszła wiec czas sprawdzić kontynuacje. Kupiłbym horizona niestety brak kasy na premierowki. Dodatkowo trafiłem na śmieszka sprzedawcę, kasę dałem grę wziąłem i dopiero w drodze powrotnej sprawdziłem czy w ogóle płyta w środku a tam co? Verbatimka^^ juz sie zawróciłem zeby kolesiowi z buta na chatę wejść ale szybko zorientowałem sie ze pod nią była juz właściwa gra ;p zadzwoniłem do typa zeby zapytać co to za żarciki to miał bekę i powoedzial ze tak na przyszłość żebym sie nauczył sprawdzać zawartość pudełka na przyszłość, ale ogolnie pozytywny kolega ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

LoL no bardzo tanio może Janusz myślał że to PSP? Jeszcze powiedz że z softem 3.60

Niestety soft 3.63 i nie Janusz tylko predzej Pierre bo to Francuz byl XD

 

W skrocie szukalem sobie PSP lub Vity, znalazlem ogloszenie be zdjec z tekstem sprzedam jak nowa sony portable i cenka spoko to co mi szkodzi zapytac.

 

Dostalem odpowiedz polsko angielsko lamanym tekstem ze sony portable (xd) jak nowe sprzedam. Na pytanie o pudlo dostalem oui oui. Jakies tam podstawy francuza znam + google translate i w meczarniach umowilem sie w centrum handlowym.

 

Koles jak do mnie dzwonil i gadal to myslalem ze z byka spadne, cos pierdzielil w nieznanym jezyku a ja ze waiting attente le saturn xddd

 

Udalo sie spotkac u okazalo sie ze to jego sony portable to nie piekna sztuka psp z pudlem tylko vita :fsg:

 

Cos odwalal jak mu dawalem 120 i machal glowa wyjmujac z kieszeni uncharted i pokazywal ze jeszcze 3 dyszki to czemu nie.

 

Cos tam jeszcze probowal gadac to zrzumialem tylko cos o synu i ze musi go ukarac.(chyba?)

 

Aha i czarny prawie byl. No i w sumie od teraz czesciej bede patrzyl na takie oferty :cool:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...