Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

O enslaved dowiedziałem się jakoś w zeszłym tygodniu, odpaliłem jakiś gameplay na youtube i postanowiłem że musze zagrac, wyglada kozacko. Drugiej gry nie trzeba przedstawiac.

2wexl46.jpg

Enslaved potnie Ci oczy jak żyletką. Tam tering jest chyba na poziomie 20-25% :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu jest! :)

JlnX7Cd.jpg?1

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego wydania. Piękny artbook, a nade wszystko genialna, kapitalna i wspaniała ścieżka dźwiękowa (nie przypominam sobie lepszej ścieżki w grach video) na płycie i do tego w zafoliowanym pudełku. Cena wybitna jak za takie wydanie - życzyłbym sobie więcej kolekcjonerek w takiej cenie.

Co tam jednak wydanie. Ta gra mnie tak wgniotła i nadal wgniata w fotel, że do tej pory jestem w szoku. Uczcie się programiści z TellTale jak się robi takie gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego wydania. Piękny artbook, a nade wszystko genialna, kapitalna i wspaniała ścieżka dźwiękowa (nie przypominam sobie lepszej ścieżki w grach video) na płycie i do tego w zafoliowanym pudełku. Cena wybitna jak za takie wydanie - życzyłbym sobie więcej kolekcjonerek w takiej cenie.

Co tam jednak wydanie. Ta gra mnie tak wgniotła i nadal wgniata w fotel, że do tej pory jestem w szoku. Uczcie się programiści z TellTale jak się robi takie gry.

 

Dokładnie, bardzo ładnie wydana kolekcjonerka, zdecydowanie warta zakupu - również się skusiłem. Będzie do kolekcji, no i zawsze satysfakcja dodatkowo wesprzeć twórców. Miałem brać na Xone, gdzie już mam cyfrówkę, ale wybrałem jednak na PS4; przynajmniej wbiję platynę.

Odnośnik do komentarza

Ładne zakupy no i zazdroszczę udanej wycieczki. Cexy dla mnie stoją na równi z allegrowymi "biznesmenami" czytasz opis aukcji, potem czytasz jeszcze raz, a i tak okazuje się że to co przyszło nie odpowiada opisowi i ma drobne "omyłkowo" przeoczone wady.

Odnośnik do komentarza

@ping: niezłe zdobycze. Jest Kunio,Persona, famiclon i parę innych fajnych kąsków.

Dobre te EDF są? Bo zastanawiam się czy by nie sprawić sobie jakiejś wersji na PS3 by pograć z ziomkiem na kanapowym co-opie.

A z innej beczki to nie orientujesz się za ile tak średnio da się kupić Satka/Dreamcasta bądź PC Engine tam w Nipponie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...