Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ping to pisze wtedy takiemu osobnikowi kiedy mi pasuje i tyle. Wracam z pracy mówie, że koło 18 może podejść i ja mu dam gierkę i z głowy tyle, że ja na pocztę nie lubię chodzić bo więcej czasu marnuje niż na takiej ustawce bo nie odbieram codziennie paczek z chin co nie. 

Odnośnik do komentarza

Odkad sie raz typek spoznil 35 minut to tylko poczta albo odbior osobisty pod moim domem. Szkoda mi cennego czasu na jakies ustawki bez gwarancji ze druga osoba potrafi sie odpowiednio zachowac i byc na czas. No i wstyd i siara stac tak w centrum i sluchac od niego "To co moze dyszka mniej?" "Mam tylko 30zl, wiem ze mialo byc 35", "Nie mam wydac, moze podarujemy kierowniku?"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem słowny i jak umawiam się na daną godzinę to i tak zawsze jestem chwilę przed czasem żeby mieć zapas i czekam do umówionej godziny. Nie ma też akcji w stylu "a nie mam piątki w drobnych to niech będzie 30". Jeśli mam się targować to wcześniej i po odbiór idę już z ustaloną kwotą. Staram się być na rękę, zawsze to ja dostosowuje się do czasu sprzedającego, nie marudzę że daleko ani nic. Kupuję dużo rzeczy na OLXie i jakoś nikt mi nigdy nie powiedział, że mi wyśle, bo nie ma (pipi)ych 5 minut jak i tak jest np. w domu żeby zejść na dół przed blok i przekazać towar osobiście.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie umawiam się na odbiory osobiste - za bardzo szanuję mój czas. Spóźnienia (panie będę za 10 minut bo obiad kończę), dodatkowe targowanie się (bo panie tutaj ryska jest której nie widziałem na zdjęciach albo bo taniej można znaleźć) itp. Szczytem było jak koleś kupił ode mnie coś przez allegro i kazał sobie to przywieźć do sklepu w moim mieście bo on nie ma czasu...

Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem słowny i jak umawiam się na daną godzinę to i tak zawsze jestem chwilę przed czasem żeby mieć zapas i czekam do umówionej godziny. Nie ma też akcji w stylu "a nie mam piątki w drobnych to niech będzie 30". Jeśli mam się targować to wcześniej i po odbiór idę już z ustaloną kwotą. Staram się być na rękę, zawsze to ja dostosowuje się do czasu sprzedającego, nie marudzę że daleko ani nic. Kupuję dużo rzeczy na OLXie i jakoś nikt mi nigdy nie powiedział, że mi wyśle, bo nie ma (pipi)ch 5 minut jak i tak jest np. w domu żeby zejść na dół przed blok i przekazać towar osobiście.

 

No Ty moze tak, ale uwierz mi, że na allegro sprzedają tak zyebani ludzie, że poważnie nie chcę mieć z nimi do czynienia kosztem swojego czasu.

Po prostu omijaj aukcje bez odbioru osobistego i będzie Ci lżej. Nie rozumiem jak można mieć pretensje do kogoś, kto nie respektuje zasad, które próbujesz mu z góry zarzucać.

To tak jak bym do typa na ulicy podbił i powiedział, że zamiast chodzić po ulicy ma skakać na jednej nodze, bo jak nie to będzie bejem - plaskuna na ryj by mi pewnie wypłacił i tyle by było. Szanujcie ludziska swój i cudzy: czas, zdanie, zasady, a będzie się Wam żyło prościej, bez kruszenia kopii o głupoty. Po pierwszym poście widać było, że zdenerwowała Cię niedogodność braku możliwości odbioru osobistego - stracone nerwy o co? O sześć zeta? EHHHHHH.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ty dobra, ale odbij trochę, bo teraz to przesadzasz. Robisz ze mnie tego złego bo niby mam wielkie pretensje. Ja po prostu wyraziłem swoje zażenowanie, bo brak odbioru osobistego to jedna sprawa, ale to, że jak już chce wysyłać to niech odpisuje jak człowiek a nie robi ze mnie jelenia i ja grę dostaję po ponad tygodniu to druga sprawa. To i tak tylko głupia FIFA ale teraz wyobraź sobie siebie jakbyś czekał na jakiś upragniony tytuł i nie dość, że gośc wysyłałby Ci list z tego samego miasta to jeszcze dogadywał się w sprawie wysyłki ponad tydzień i na koniec wysłał to na od(pipi) w zwykłej bąbelkowej kopercie bez grama dodatkowego zabezpieczenia. To się po prostu nazywa brak poszanowania dla swojego klienta.

Edytowane przez Quake96
Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak się zarabia na przesyłce :sorcerer:

LPP za 15 zł  hehe

A serio jak nie miał wpisanego odbioru osobistego to nie wiem w czym problem.

 

No, ja ostatnio nawet dwie dyszki za POLECONY zapłaciłem, bo tak miał typ ustawione w aukcji, ale skoro licytowałem to godziłem sie na warunki. Przecież nie napisał mi po wygranej aukcji 'ej typie, patrz na mój cennik', tylko wszystko widziałem przed kliknięciem kup teraz.

 

Kupując godzę się na warunki.

 

Nie wiem jak mozna mieć pretensje do kogoś o to, że coś jest nie po naszemu, jak widziały gały co brały. Beka.

Odnośnik do komentarza

Jezu a Wy dalej tylko o tym odbiorze osobistym. Serio jesteście tak zaślepieni, że nie widzicie o czym ja piszę? Odbiór to odbiór, dobra niech i wam będzie, że nie miał czasu albo żelazko na gazie zostawił czy cokolwiek, ale jak coś sprzedaje to niech utrzymuje kontakt a nie dogaduje się ponad tydzień no ludzie -,- 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...