Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ten od ciebie.

Zawsze niewyciąganie płyty zdawało egzamin, ale teraz chyba po 6 miesiącach przerwy coś musiało się zaciąc i tacka już nie próbuje wyjsc tylko mechanizm coś tam mieli i nic z tego nie ma. Spróbuje dzisiaj triku ze spinaczem. Może coś się ruszy.

  

A te gry arcade działały jak ściągnąłeś na nowo (zawaliłeś, że kazałeś sformatować dysk)?

Na allegro :) Gość wystawił a ja akurat wpadłem na jego aukcję. 100% pozytywów. Nie mogłem dłużej czekać bo 2 aukcje po 1200 również były 5 minut na portalu . Szybki telefon czy nie da rady uciąć z ceny. 5 dyszek w dół i poszło :D

 

The Onion is strong with You :cebula: Z Fifą czy bez? Ja rok temu za moją nówkę z Fifą 15 dałem 1250... I nie było czasu na cebulę.
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie tradycyjnie gó.wnianej jakości.

 

oYbjEyw.jpg?1

 

Trochę starych śmieci. Większość mam na innych platformach, no ale chęć zebrania fullsetu zobowiązuje. Z tego wszystkiego trzy gry X360 mi się dublują, no ale w zestawie zawsze spoko.

Wszystkie płyty cymes jak nówki, jedynie Risen 2 ma dwa małe pęknięcia (muszę kupić specjalną nalepkę, źeby nie pękła płyta od środka).

 

Najbadziej cieszę się z Deadfalla, który za jakiś czas będzie dość trudną do zdobycia grą i z Murdered, bo gry, które wyszły również w wersji na next geny też mają potencjał, by za jakiś czas być trudnymi do zdobycia. Alpha Protocol też nie wzgardzę, miałem w to zagrać, ale od kilku lat na półce leży wydanie na PS3, to stwierdziłem, że wolę jednak kupić sobie to samo, tyle że na klocucha. Podobnie miałem z RF Armageddon.

 

Jutro natomiast wleci trochę japońszczyzny - dzisiaj nie chciało mi się już iść na pocztę.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ja po 38 minutach już obsikany że szczęścia. Wnętrze z PS2? Nie rozumiem. Gram na PC na ustawieniach o których konsolki mogą pomarzyć i dalej uważam że gra jest śliczna. PS2? Bzdura.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Padnie za rok i tak

 

No pewnie tak. Ale co się nim nacieszę to moje :P

 

 

nie powinien pasc - mam swojego falcona kupionego jakos w lutym 2008 i do dzisiaj dziala bez zajakniecia. raz go tylko otworzylem po uplywie gwarancji, zeby wyciagnac kurz ze srodka. a nie oszczedzalem go w upalne dni, tylko byl regularnie katowany :lapka:

 

i bedzie znowu bo mam ochote na powrot do ulubionych gierek tamtej generacji + ogranie kilku szpili, w ktore nie dane bylo mi zagrac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się bardziej jaram ubiegłą generacją niż tą, a po zakupie innych sprzętów chyba całkiem w odstawkę pójdzie "nowa generacja"...

Mam tak samo tylko że odkrywam po raz pierwszy tak lepiej PS2. Kiedyś miałem ale szybko się pozbyłem na rzecz PS3 (człowiek był młody, głupi). Ile ta konsola ma dobrych gier, albo jeszcze lepiej - różnorakich gier - to głowa mała. PS4? Dobre sobie... :yao: Moja kolekcja gier na ten shit ma tak z 9szt i nie zanosi się na ten moment na więcej. Co lepsze może z 4 z nich są naprawdę dobre, reszta jest tylko dobra. "Nowa generacja" :yao: Już dawno nie widziałem takiej biedy na konsolach. To już Vita miała więcej gier po 2 latach. Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ocenić Xeno po 30 minutach... ping, weź lepiej faktycznie kolekcjonuj te gry i ich nie odpalaj <ok>

 

O jaki ból dupy, że komuś się gierka nie spodobała. Dzięki za radę koneserze! xD

 

Ja po 38 minutach już obsikany że szczęścia. Wnętrze z PS2? Nie rozumiem. Gram na PC na ustawieniach o których konsolki mogą pomarzyć i dalej uważam że gra jest śliczna. PS2? Bzdura.

 

Ty o oprawie, ja o gameplayu.

 

Idź -> zabij potworka. Idź -> zabij potworka.

Do tego klepie się jednego robala przez dwie minuty. Rozumiem klepanie robaków po 2 minuty każdy jeśli jest jakieś wyzwanie, a tu po prostu klepiesz jeden przycisk przez dwie minuty i patrzysz jak typek puchnie. Po kilku walkach znudziło mi się, bo nawet krzywdy mi nie robili. Fałszywy mesjasz. 239 plnów wyrzucone w błoto...

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...