Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Macio - piękne foteczki, piękny sprzęcik! Myślałem że tam będzie coś starszego (np. Gamecube) ale i tak ciekawa paczka. Bardzo lubię wygląd pierwszej wersji X360. Ja kupiłem Falcona w połowie 2008. Bardzo dobrze wspominam tamten okres, wychodziło wtedy dużo ciekawych gier.

 

Dzięki! Wszystko przede mną jeszcze, a to nie koniec zakupów, na celowniku mam też dwa inne, starsze sprzęty ;)

 

EDIT: cholera, znowu nie połączyło :/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Ładna ta 360. Z samego sentymentu chciałbym też kiedyś kupić biały egzemplarz. Swojego pozbyłem się w 2007 wymieniając na Elite, z kolei Elite sprzedałem w 2010 i kupiłem Slima. Może za jakiś czas spróbuję wymienić z powrotem Slima na białego Premiuma i zostawię z nostalgii w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza gra Kameo i pgr . (pipi)a dla mnie x360 to najlepsza konsola bo na ps2 grałem tylko w exy a x360 nawrócił mnie na 5 lat na konsole. Wszystkie gry ogrywałem na klocku ponad 250 pozycji spokojnie ograłem przez 7 lat na moim x360. Niestety ten klimat nie wróciłby jakbym ponownie kupił x'sa wolę mieć miłe wspomnienia. Pierwsze odpalenie gearsów na lcd monitorze , błaganie w siedzibie kuriera aby wydał mi w sobotę Mass Effect 1,  zbieranie kudosów, odgłos świerszczy podczas pewnej historii w lost odyssey czy tłumaczenie ówczesnej dziewczynie czemu gram w gry dla dzieci (Viva Pinata) . 

 

W tym samym okresie kupiłem ps3 ale na niej tylko exy mgs 4, Yakuza 3 czy uncharted zapadły mi w pamięci. Biedna to była konsola przy xbox 360.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

WER Warszawa dostarczył:

 

szY6sTp.jpg

 

Cubic Ninja z OLX za 115zł :banderas: Jeżeli ten dobry człowiek jest przypadkiem na forumku to pozdrawiam. Picross 2 i Rhythm Tengoku mają całkiem niezłe szanse na wyjście na zachodzie, ale stwierdziłem, że nie będę ryzykować z czekaniem. Odpalając Picrossa, aż zacząłem żałować, że nie jeżdżę już autobusami: rano, przed pracą, aleee by było grane :banderas:

 

Rayw1gj.jpg

 

Bonusik do GB gierek, dosyć rzadka sztuka, za dzieciaka cisnąłem wszystkie zakończenia, posiłkując się toną stron wydrukowanych z GameFaqs u ojca w robocie :banderas:

 

No i tyle zakupów ode mnie na rok 2015 :reggie:

 

No stan kozacki, wygladaja jak nowe. Boje sie spytac ile wydales :obama:

No odrobinę przekroczyłem planowany budżet, ale to przez to, że trafił mi się zaciekły konkurent na Zeldach, na których w sumie najbardziej mi zależało :reggie:

 

 

Ciąg dalszy kompletowania kolekcji z PS2.

Dziś doszedł ostatni element układanki mianowicie ICO, i w koncu święta trójca w komplecie.

 

quB58uh.jpg

ICO i SOTC, gierki które ogrywałem w czasie gdy już było mi trochę trudniej zaimponować, bo już dosyć sporo rzeczy przeszedłem. Miałem spore oczekiwania, a one i tak dały rade :obama:

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

No właśnie ten od ciebie.

Zawsze niewyciąganie płyty zdawało egzamin, ale teraz chyba po 6 miesiącach przerwy coś musiało się zaciąc i tacka już nie próbuje wyjsc tylko mechanizm coś tam mieli i nic z tego nie ma. Spróbuje dzisiaj triku ze spinaczem. Może coś się ruszy.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...