Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie go zamawiałeś?

 

Bezpośrednio ze Steama - nie ma go chyba dostępnego w normalnej, detalicznej sprzedaży. Wysłali z Holandii, doszedł w 4 dni.

 

Z czystej ciekawości- da się grać na tym w starsze gierki, nawet RPGi i RTSy, jakąkolwiek rzecz, po prostu podłączając pada i ewentualnie ustawiając przyciski?

 

Da się na tym grać w dowolną grę, wystarczy ją dodać do biblioteki steama - jeżeli skrót podpiszemy w taki sam sposób, w jaki opisana jest gra na Steam, to pojawią się nam konfiguracje dodane przez społeczność graczy. Mam Wiedźmina 3 z GoGa i działa ;)

 

W RTSach jeszcze tego nie sprawdzałem. Ogólnie przestawić się na ten kontroler jest bardzo ciężko, po omacku szukałem drugiej gajgi cały czas, przyzwyczajony do pada od PS4 czy X360. Ale możliwości konfiguracji jest TYLE, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można ustawić tak drobne detale, jak nacisk na panel dotykowy, siła tarcia, czułość z uwzględnieniem kilku zmiennych, natężenie wibracji w konkretnych punktach, czy oczywiście samo sterowanie, gdzie możemy tworzyć macra + łączyć dowolne kombinacje. Setki opcji.

 

btw, GENIALNIE działa wspomaganie celowania z wykorzystaniem żyroskopów w padzie - w Rise of The Tomb Raider czy w GTAV pozwala to celować z taką dokładnością, jak za pomocą myszki.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

machanie padem dokładne jak celowanie za pomocą myszki?

 

macio czy ty musisz sie tak ślepo jarać wszystkim co świeżo kupisz?

 

Nie jaram się tym padem w żaden sposób, na te chwilę bardziej mnie w(pipi)ia, bo ciężko mi się przyzwyczaić. 

 

Ale TAK, wspomaganie tymi żyroskopami poprawia celowanie i nie, nie machasz padem, wychylenia są minimalne, ale dają ogromną różnicę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...