Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam limitkę:

qss7fc.jpg

 

W końcu przyszła z Singapuru, tydzień na wysłanie, ~dwa na dotarcie.

 

A tak serio to strasznej chęci na steelbooka DS3 narobiliście, nie jestem jakimś wielkim fanatykiem takich opakowań, ale ten się cudnie prezentuje. Oby jeszcze były w empikach do soboty wersje PC, inaczej będzie trzeba zakupić pierwszą grę na obecną generację konsol przed samą konsolą :I

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

13035676_1339212176105406_1168143710_o.j

 

 

Takie dziś łupy zebrałem. Zarówno na Halo 3 i jak i Quake 4 miałem wielką chętkę, więc fajnie jest. A tu jeszcze z zaskoczenia druga płyta w środku z Quake 2 ;o Chwilę pograłem i wyśmienity port. Pewnie online multiplayera to nie ma?

 

A Heavenly Sword już ograłem kiedyś (a potem sprzedałem), ale odkupiłem bo drugiej połówce spodobał się klimat i Nariko :lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hela, napisz coś więcej o tych słuchawkach, jak się sprawują na co dzień i czy podpinasz je pod konsolę, PC czy coś jeszcze innego ;)

Używam ich generalnie do wszystkiego - telefonu, kompa, konsoli, dobrej jakości odtwarzacza lossless FiiO - w każdej sytuacji robią ogromne wrażenie. Raz mniejsze, bo komórka, obojętnie jaka, ogólnie zmarnuje ich potencjał, ale i tak jest różnica; raz większe, chociażby przy szybkim podpięciu pod pada PS4, gdzie Dark Souls 3 od razu nabiera zupełnie nowego wymiaru; a słuchanie dobrze zmasterowanej muzyki we FLACu to po prostu bajka, po której nie ma możliwości powrotu do zwykłych mp3 ważących po 3 MB na słuchawkach no name. 

Ostatnie parę lat nie miałem pary dobrych słuchawek, głównie używałem tego, co znalazłem w zestawie kupowanych sprzętów i czas był najwyższy na zmianę. Opinie o fantastycznym brzmieniu, świetnej jakości wykonania i doskonałego komfort skusiły mnie na Momentum 2 i decyzji nie żałuje. Wręcz przeciwnie, tanie nie są, a z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Zwłaszcza wersję around ear.

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beka? Kurna, trzeba próbować czegoś nowego. Kupiłem go w ramach testów, bo miałem brać najlepszego na świecie pada od Xone, ale uznałem że sprawdzę co Valve ma do zaoferowania. 

 

Pierwsze wrażenie? Matko, jakie to dziwne, jak to dziwnie się trzyma, jak... inaczej. Ale kontroler ma kosmiczny potencjał i miliony możliwości konfiguracji, a przy tym z każdą kolejną minutą grania docenia się jego właściwości. Wymaga sporo przyzwyczajenia, bo efekt jest rzeczywiście zupełnie inny po zwykłym padzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...