Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

nom u mnie w mm Olsztyn podobno było ok 50 konsol jak się umówiłem na wymianę mojej ( ps4 wywala płyty raz na jakiś czas) okazało się że 3 osoby oprócz mnie też zgłosiły się do wymiany ps4 przy następnej dostawie.  Czyli coś jest na rzeczy ale nie ma co panikować. Ci co mieli mieć wadliwą konsole to już usterka się ujawniła :) Ci co mają ps4 działające w 100% niech się nie martwią :)

Odnośnik do komentarza

to ja mam szczęście :) po prostu w takim wypadku oddaj im konsole i weź swoją kase :)

 

Możesz też do nich zagadać czy nie zostawią ci sztuki z następnej dostawy ale skoro tacy trefni sprzedawcy to nie wiem co ci poradzić :(

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

niet oddajesz całość albo nic :) u mnie konsola do wymiany ale musze oddac nie tylko pada ale nawet gry z bundla . Masz wybór : albo serwis i wtedy czekasz ale wymienią ci tylko pada albo niezgodność towaru z opisem i wtedy wymiana całego zestawu ale musisz wszystko z poprzedniego oddać. Oni nie maja lezących padów na wymianę. Nie dadzą ci takiego z wolnej sprzedaży  i na pewno nie zabiorą z innej konsoli :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Wy naprawde mysliscie ze oddacie sprzet na gwarancje bo pojawila sie zdarta gumka na padzie co nastepuje w skutek mechaniczny?

 

Jak buty pękają po 2 tygodniach to jest wada fabryczna. To samo z padem teoretycznie. 

Odnośnik do komentarza

Piszcie tutaj o swoich problemach z PS4. Ja miałem taki problem jak na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=jJAqwJN5tOk. Działo się tak tylko z Assassin's Creedem i z FIFĄ w trakcie instalowania. W przypadku Assassin's Creeda konsola chodziła w ten sposób non stop w trakcie gry, w pewnym momencie zaczęła bardzo przycinać i miała zaniki głosu. Kilka razy próbowałem wyjąć i włożyć z powrotem płytę, problem powtórzył się przy niektórych próbach i teraz już go odpukać póki co nie ma. Nie ma tego hałasu. Jak myślicie, skoro chodzi już normalnie to jest się czym przejmować i próbować reklamacji, czy nie? I czym może być spowodowany ten dźwięk?

Wina źle ustawionej konsoli. Zmień jej pozycję, albo przekręć ją bokiem ew. postaw pionowo bo PS4 się trochę "gibią" i najprawdopodobniej ten dźwięk jest spowodowany wibracjami przez złe ułożenie konsoli

Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz niestety czas na mnie :(

Konsole odebrałem juz jakieś pare dni temu, ale dopiero wczoraj wieczorem miałem pierwsza okazje sie pobawić. No i tak, na starcie przy ogarnianiu konta konsola pierwszy raz sama sie wyłączyła.. Wlaczyć jej w żaden sposób nie mogłem, wiec pozostało mi odłączenie jej od prądu. Pomyślałem ze to jednorazowy wygłup mojego nowego dziecka i walczyłem dalej. Było spokojnie do czasu włożenia płyty z killzonem.. I tu chce na wstępie powiedzieć ze nie wiem czy to problem wlasnie z ta gra (niestety na ten moment innych nie mam) czy konsolą, dlatego zdecydowałem sie napisać tutaj. W trakcie instalacji killzone'a konsola sie resetuje.. No ale to nie główny problem jeśli pozniej tą instalacje kończy. Zaczynam grać! Włączam single playera i obserwuje jak w pewnych momentach troche przycina obraz i głos w trakcie filmiku. Wszystko wraca do normy, gram minutę a tu (pipi)! Błąd CE-34878-0.. Konsola w przepiękny sposób mnie o tym informuje i wyrzuca z gry do menu konsoli. No i tak za każdym razem :( błąd pojawia sie w rożnych miejscach, ostatnio udało mi sie nawet pierwszy level przejść :D także to tyle, jak myślicie, to wina konsoli czy gry? Miał ktos tak? Mysle ze bez reklamacji sie nie obejdzie.. Co zrobic!

 

Eee świetnie... pisząc posta zostawiłem ps4 włączona bo chciałem napisać do ziomka wiadomość o moim nieszczęściu, no ale niestety nie dałem rady :P konsola postanowila sie zawiesić a pozniej trzykrotnie sie włączać ;) No ale przynajmniej wiem ze to nadkonsola jest chu*owa.

Pozdrawiam serdecznie! Jestem taki spokojny :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Bo bylem u kumpla i zastanawia mnie jedno. Konsola przy KZ: SF potrafi naprawdę mocno rozkręcić wiatrak i wyć niczym suszarka, co w przypadku PS3 slim zdarzało się, ale tylko przy dużych upałach. Czy to normalne w tej konsoli, czy jednak kumpel powinien się martwić?

Odnośnik do komentarza

 

Twoj egzemplarz jest ch*jowy a nie ta konsola.

Skoro tobie takie cuda sie dzieja to nie wiem po co pisac na forum? Reklamacja i tyle.

Hmm po co pisać? Moze dlatego, ze jest to temat o awaryjnosci ps4? Jak sie mylę to mnie popraw!
Owszem, dlatego jesli ktos pyta czy grajac w Killzone konsola nie jest za glosna uwazam to za prawidlowy post w prawidlowym temacie, ale jak ktos mowi ze konsola wiesza mu sie na kazdym kroku, wywala bledy i sie zawiesza, to nad czym dyskutowac? Reklamacja i tyle, warto wtedy wejsc do tego tematu i opisac ze konsola zostala wyslana do serwisu i jak wyglada obecnie serwis przy tak malej ilosci konsol na rynku.

No ale moze to ja sie nie znam ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Twoj egzemplarz jest ch*jowy a nie ta konsola.

Skoro tobie takie cuda sie dzieja to nie wiem po co pisac na forum? Reklamacja i tyle.

Hmm po co pisać? Moze dlatego, ze jest to temat o awaryjnosci ps4? Jak sie mylę to mnie popraw!
Owszem, dlatego jesli ktos pyta czy grajac w Killzone konsola nie jest za glosna uwazam to za prawidlowy post w prawidlowym temacie, ale jak ktos mowi ze konsola wiesza mu sie na kazdym kroku, wywala bledy i sie zawiesza, to nad czym dyskutowac? Reklamacja i tyle, warto wtedy wejsc do tego tematu i opisac ze konsola zostala wyslana do serwisu i jak wyglada obecnie serwis przy tak malej ilosci konsol na rynku.

No ale moze to ja sie nie znam ;)

Wiesz co, sam nie wiem. Chciałem sie dowiedzieć czy ktoś miał moze podobny problem, bo nigdzie sie z tym nie spotkałem. A dodatkowo wyżalić bo nie ma to jak poczekać z włączeniem zakupionej konsoli prawie 4 dni bo wtedy ma sie wiecej czasu i napotkać takie problemy ;) w takim razie jeszcze jedno pytanie! Tez macie takie chropowate boki płyt?:P
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.