Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dzwoń na infolinie, to uzyskasz odpowiedz, albo i nie ^^ - swoją drogą cała ta akcja z gównianymi analogami jest po prostu żałosna. Pad DS4 kosztuje ponad dwie stówy, a materiały z których jest wykonany, to śmiech na sali. Dodam jeszcze, ze betatesterów to oni mają też w dupę, żeby nie wykryć takiej wady, ja pieję.

Odnośnik do komentarza

Nie piej, tak się zarabia pieniądze. Tanio zrobić dobrze sprzedać. Testów pewnie pad nie przeszedł pod względem nie odpowiedniego traktowania, trzymania w wannie z gorącą wodą, oraz zakładanego 10 letniego okresu życia samej konsoli. 

 

Nie wiem jak ludzie tymi palcami zadzierają że wam gumki schodzą. Ja też gram i u mnie nie ma śladów zużycia.  :yes:

Odnośnik do komentarza

Też myślałem że to jakaś bzdura z tymi gumkami w padach, jednak problem dopadł i mnie po jakimś czasie. Mam dwa pady, jeden czarny i drugi dokupiony niebieski, obydwa w dniu premiery. Niestety problem pojawił się w obydwu (guma zaczęła schodzić z gałek), w zeszłym tygodniu zareklamowałem niebieski i dostałem po tygodniu telefon że usterka jest nie naprawialna i dostanę nowego pada, tylko że czarnego - wyraziłem zgodę bo nie wiem jakie mogłoby być inne wyjście z tej sytuacji? Ciekawi mnie tylko czy jak zareklamuje drugie pada (czarnego) to też wymienią na nowy, czy tym razem naprawią, może lubią niebieskie kolory ;-)

 

Na razie nie chcę sam nic kupować, wymieniać, gdyż uważam że skoro zapłaciłem to czemu mam jeszcze dopłacać i się bawić w naprawy sam za błędy w wykonaniu produktu. Moim zdaniem każdy kto spotkał się z tym problemem to powinien zareklamować produkt żeby w przyszłości bardziej przykładano się do kontroli jakości, a tak to problem jest zamiatany pod dywan i korporację będą to tylko wykorzystywały, skoro klient sam chce naprawiać błędy i wydawać dodatkowe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

moj znajomy ma inny problem z ds4, ulamalo mu sie mocowanie po prawej stronie triggera r2.

zamawialem mu bundla z kz:sf, kamerka i drugim padem na amazonie, na sprzecie gral od konca grudnia.

skontaktowalem sie ze sklepem i zamiast nowego pada dostanie kase, amazon zwroci mu 70€.

najciekawsze jest to ze amazon tego uszkodzonego pada nie chce dostac z powrotem, w zadnym email-u nie napisali nic o wysylce zwrotnej,

wiec chyba zostanie u mnie.

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

no i mojego pada dopadła klątwa, lewa gałka - pęknięta guma, od około 3 tygodni, no ale mówię poczekam jeszcze, oddam na gwarancje później, bo aż tak mi to nie przeszkadza, ale dziś coś urwało się w przycisku r2, nie odbija i przy wciskaniu lekko się wykrzywia, więc niestety będę musiał uderzyć do sklepu, żeby odesłali ten szrot skąd przyszedł. Kpina, pad od ps2 do dziś stoi w szafie bez awarii a parę razy oberwał dość mocno. Na ten od ps4 chucham dmucham, gram rzadko bo czasu nie ma i taki bubel.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cos czuje, ze niedlugo beda tego szrota musial oddac na serwis. Jakis czas temu naped sam wyplul plyte gdy konsola byla wylaczona, a dzis w nocy konsola obudzila mnie i kobite pikaniem takim gdy wyjmowana jest wlasnie plyta. Upierdliwy dzwiek co 2/3 sekundy i dopiero gdy podszedlem do konsoli i nacisnalem przycisk eject wszystko wrocilo do normy. Platikowy badziew.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie. W ustawie o naprawach gwarancyjnych masz napisane, że mają 2 tyg. od momentu oddania na ustosunkowanie się do uznania reklamacji. Najczęściej robią to od razu przyjmując na gwarancję i dalej są schody. Nie jest napisane, jak już uznają, ile mają czasu na naprawę. Jest chyba "niezwłocznie" :P można korzystać z odstąpienia od sprzedaży na szczególnych warunkach, ale wtedy oddajesz całość. Musisz poczytać w necie. Ja proponuję przypomnieć się w serwisie fonem/mailem na początek. W innym wypadku niezgodność, ale to w sklepie. Długo temat. Znam z autopsji, ale nie wiem czy moje info są aktualne. Szperaj :P

Odnośnik do komentarza

Ogólnie kiedyś wyczytałem, że ci co kupowali w marketach typu MM, wystarczyło im zanieść pada i wymieniali na nowy, a dalej już oni sami się rozliczali ze SCEP, ile w tym prawdy ciężko określić. Mi powoli gumka zaczyna się ścierać i właśnie pierwsze co zrobię to pojadę do saturna.

Odnośnik do komentarza

Może zamiast nieść pada i nie mieć go przez jakiś czas. Chyba że z miejsca dostaniesz nówkę to tak. Wymień gumki na te dostępne na allegro. Są od Xboxa i pasują. 

 

Ja bym tak zrobił.

 

Mam dwa DS4 jeden oryginalny z zestawu który był z konsolą czarny, a drugi kupiony oddzielnie w blistrze czerwony i tego czerwonego więcej używam niemal non stop. I gumki są jak nowe, nie wiem czy ja akurat tak trzymam pada i analogi że nie ściera się nic czy w tych padach są wykonane lepiej. W co mocno wątpię, raczej mój styl grania jest taki delikatny, 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Dzisiaj kupilem konsole PS4, i wszystko dzialalo do momentu aktualizacji. Po aktualizacji PS4 nie chce sie wlaczyc nawet ten niebieski pasek sie nie pali. Probowalem sie dostac do trybu awaryjnego, ale konsola nie reaguje na nic. Macie jakies pomysly ?

Kupiłeś nową w sklepie czy od kogoś używaną? z jaką grą byłą konsola?

 

http://www.psxextreme.info/topic/102445-ps4-komentarze-i-inne-rozmowy/page-86

zobacz tutaj post #1701 i 1702 , zobacz z którego jest konsola po oznaczeniach

 

czyżby nadal były problemy z PS4...

Odnośnik do komentarza

Konsolę kupowałem nową w Belgii. Jeszcze na opakowaniu jest znaczek o mistrzostwach świata 2014, więc to są już nowe modele konsoli. W poniedziałek idę się przejść do tego sklepu i niech zadzwonią do Sony, albo niech mi dadzą nową konsolę ze sklepu. Sam już nie wiem. Miał ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza

W Belgii macie sklepy w niedzielę otwarte?

 

Żądaj wymiany na nową od ręki, żadnej naprawy.

 

BTW, w jednym sklepie na kodach paskowych mieli też daty wejścia egzemplarza na stan, stare konsole były bez loga MŚ2014, nowsze logo i info o konkursie (bilety do wygrania), najnowsze samo logo (oficjalna konsola mistrzostw czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...