Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy można to zaliczyć do awaryjności, ale jeszcze ani razu ps4 nie nagrało mi ostatnich 15 minut rozgrywki...

 

Raz nagra randomowy moment, a raz dopiero zacznie nagrywać jak nacisnę share i w ten sposób dostałem jakieś srebro nie wiedziałem za co więc chciałem sobie to na nagraniu zobaczyć i nagrałem 2 sekundowy filmik...

 

Niech zaczną wypuszczać łatki do tego systemu, a nie chwalą się cyferkami na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

Ja używam przycisku SHARE w tej drugiej opcji czyli raz naciśnię i robi screena, a jak przytrzymam to wyskakuje menu co zrobić (gdzie też robi screena i od razu go zapisuje co jest bez sensu, powinien screen zapisać się wtedy gdy z tego menu bym go wybrał, tak samo zapisuje screena jak chce udostępnić filmik z przeglądarki plików, bo trzeba wcisnąć znów ten przycisk). 

 

Ten problem mam tylko w kz, bo w ac zdążyło mi się to ze 2 razy, może to wina gry, a może konsola po 2 miesiącach używania gubi się w tym wszystkim i świruje... 

 

W ogóle wczoraj na mapie leśnej w kz w multi miałem na początku rozgrywki przez jakieś 3-4 minuty non stop 60 fpsów, później spadło z powrotem do niestabilnych 30... Magia I czary... 

Odnośnik do komentarza

włącza wam się czasami PS4 bez dźwięku ? reset konsoli pomaga, albo wyciągnięcie i wsadzenie kabla HDMI.

raz uruchomiła mi się ps4 bez dźwięku i w moim przypadku pomogło przełączenie kanałów w tv :) więc nie wiem czy to wina kosnoli czy tv :D Tak czy siak ps4 nie uruchamiałem ponownie tylko tv

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziwną rzecz, mianowicie podczas grania w NBA 2k14 konsola głośno się chłodzi, to samo jest podczas gry w Killzone a natomiast podczas grania w Fifę czy Battlefielda konsola zachowuje się nawet po kilku godzinach grania jakby była wyłączona  :thumbsup:  Od czego to zależy? Od dobrej optymalizacji gry? 
A druga sprawa to materiały użyte do PS4 są moim zdaniem dość tandetne, wystarczy mocniej przycisnąć kolorową część nad plastikiem i już słychać jak strzela  :sick:  

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem , że nagle na konsoli nie można uruchomić żadnej gry ? Po zaznaczeniu by rozpocząć grę , wyskakuje mi komunikat że nie jest możliwe uruchomienie gry ponieważ może ją włączyć tylko użytkownik z licencją na tę grę wtf ?

Teraz muszę odinstalować grę i zainstalować spowrotem i stracę save wszystkie ?

Czy odbudowanie bazy danych naprawi to ?

Odnośnik do komentarza

No ta , ale mam jedno konto na PL główne podstawowe gdzie były zainstalowane 3 gry od samego początku jak kupiłem konsole. Dziś startuje konsole a tu przy próbie uruchomienia każdej gry pokazuje mi komunikat że nie można  jej włączyć bo musi ją uruchomić użytkownik z licencją ;p

Co ciekawe dzieję się to tylko  przy ''dużych'' grach pudełkowych , a gry resogun i dont starve działają normalnie ;p

Cuda ;p

Odnośnik do komentarza

Jakoś na Windowsie nie mam takiego problemu  :banana: Niech się do roboty nad tym systemem wezmą, nie mają testerów?

 

poza tym co z tego, że dane są odczytywane z dysku skoro system powinien być załadowany do RAM? System w trakcie ładowania mapy powinien być w RAM więc nie wiem co im się tak muli ten OS. Szczególnie, że konsola ma wydzielony specjalnie kawał RAMu na system własnie.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

U mnie z kolei pojawia się problem z "prędkością łącza internetowego". Mam internet od nowego providera 10 Mb i zdarza się czasami, że grając w BF4 online gra zaczyna "żabkować" (duuuże lagi ale nie te co nam serwuje EA) . Pierwsze co pomyślałem, że internet do bani i szukam czegoś innego. Zaobserwowałem jednakże taką rzecz. Zaraz po lagach po wyjściu z gry i zrobieniu testu połączenia internetowego wychodzi mi prędkość.... 1 Mb upload ok 200 kilo. W tym czasie robię szybko test połączenia na laptopie i wychodzi mi łącze takie jak mam w umowie czyli około 10 Mb upload ok 2 Mb. Do wczoraj kombinowałem z kablami, routerem, ustawieniami itp itd. i nic to nie pomogło. Po stronie providera też wszystko jest ok.

 

Wczoraj po takim zdarzeniu po prostu wyłączyłem konsole. Po włączeniu jej na nowo i zrobieniu testu połączenia prędkość wróciła do normy 8-10 Mb i BF4 online już jest bez lagów.

 

Cóż to takiego może się dziać? Zareklamować konsole chyba nie ma sensu. Ktoś zaobserwował coś podobnego u siebie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...