Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba sie zaczelo.

Od 2h probuje sie polaczyc z PSN i Orgin by moc pograc w FIFE.

Co jakis czas wyskakuje mi blad NW-31448-0.

 

Trofea dzialaja jak krew z nosa, wchodzac w ogole ich nie widze, chyba ze odczekam naprawde sporo czasu. Ktos jeszcze ma problemy?

 

Edit. W tescie polaczenia widze ze jest problem by w ogole do PSN sie wpisac...

Jak juz sie wpisze i widze znajomych online, to zaraz uslugi nie dzialaja. FIFY nawet odpalic nie moge.

Odnośnik do komentarza

A macie czasami tak, ze wchodzicie w trofea i musicie troche odczekac, zanim w ogole cos sie pojawi.
Porownanie za to dziala znacznie szybciej...

 

EDIT: U mnie wieczorem dopiero wrocilo wszytsko do normy, ale temat mógłby zostać na przyszłość, moglibyśmy tutaj wklejać wieści o nadchodzących awariach, aktualizacjach itp.

http://blog.eu.playstation.com/2013/11/30/playstation-network-announcement/

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

widac, nie ma to znaczenia zadnego, bo gdy przy premierze ludzi skarzyli sie mniej wiecej an podobne objawy ja mialem przynajmniej 10h wlaczona konsola i wszytsko smigalo jak na Xboxie 360.

Moze po zawieszcie moja sesja nie wygasla wczoraj - nie wiem, bede bacznie obserwowal :)

Odnośnik do komentarza

nie masz mozliwosci wpiania przez PS3, Vite ?

Mam, przez PS3 ale wczoraj próbowałem i wyskoczył błąd :-( (próbowałem ze 3 razy) Widziałem zaproszenie od Ciebie no i już miałem dodać...a tu lipa :-) Nic spróbuję dzisiaj. Btw zdaję sobie sprawę, ze być może to lamerskie pytanie ale za cholerę nie mogę zmienić języka ps store na polski. Może ktoś pomóc? W ustawieniach widzę informacje o koncie, lub język  PSN ale w obydwu mam ustawiony na polski a ps store po angielsku. A może nie ma go po polsku? Po angielsku też ogarnę  :thumbsup:  ale z ciekawości chciałbym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

czyli nie tylko ja mam takie problemy, ze gdy gra powinna polaczyc z kontem origin lapie zwieche i laduje się bez konca ?

Czasami do menu jak przejde w swój profil i odswieze - wroce do gry, to nagle lapie laczenie.

 

Znajomy mi pisal, ze jestem widoczny jako zalogowany wtedy, pomimo, ze np. odpale w miedzy czasie Killzona...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Sprobuj może skasować wszytsko, wraz z aplikacja. Pobrales Patch ?

 

EDIT:

Wziąłem się za walke z grami EA:

https://help.ea.com/article/how-to-uo-trace#2

Polecam zrobić test, u mnie pingi są za duże, podobnie jak nie dostaję się do hosta.

Odblokowałem wszystkie porty dla FIFY

  • UDP: 3074; 3659; 6000
  • TCP: 80; 443; 3659; 10000 - 10099; 42127

Dodatkowo stały adres IP dla konsoli.

Szkoda, że nie da rady rozwiązać jednego problemu szybko, skor i PSN się wykrzacza i wali błędami !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://pl.playstation.com/ps4initialise/

 

Sony prosiło mnie o ponowne wykonanie aktualizacji tym razem z nośnika w menu serwisowym.

Nic nie pomoglo.

 

Siec wykluczam, skoro aplikacha PSN, Vita, PS3 chodzily bez zarzutu.

 

Sony polska niektorych bledow w pgole nie zna. LoooL

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wyskoczylo mi info, ze moje haslo jest niewazne i zostanie wyslany mail z dalszymi instruckjami. Problem polega na tym, ze mail, na ktory zakladalem to konto (zalozony gdzies w 2004 roku) od niedawna jest niewazny i nie mam do niego juz dostepu. Co teraz? Dzwonic na infolinie ?
 

PS. Jezeli nieodpowiedni temat to prosze przerzucic.

 

EDIT:

Nieaktualne. Moj stary mail zostal po prostu skasowany i zalozylem nowy na ten sam login i juz wszystko smiga :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

nie - sprawdzałem wszytsko. Mam Nat 2, publiczny adres IP, wszytskie porty otwarte.

Poza tym FIFA przez pierwsze 2 dni mi dzialala. Moze jest cos z uslugodawcami, ale to nie tylko moj problem, wiec wina lezy po stronie serwerow EA.

Na Xbox One jest podobnie, forum EA zasypywane jest bledami z gry, ale dzieki za propozycje, jak sie nic nie zmieni przez tydzien, to moze bede sie odzywal (do konca grudnia moge wymienic konsole).

 

Poza tym, Sony daje rade:

http://uk.ign.com/articles/2013/12/06/hacked-psn-accounts-used-to-make-fraudulent-charges

 

Juz sie wlamali do PSNu. :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.