Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

SIema, nie pomogło. Dalej wyskakuje błąd i nie wyświetla materiałów. Ustawiłem od nowa router, założyłem szybko nowe konto żeby sprawdzić czy może to wina konta i nic. Dziwne jest że siec działa. Jak testuje sieć to pokazuje wszędzie sukces, nawet przy PSN. Ale nie działają tak jakby funkcje. Dziwne że nie wyświetla komunikatów z numerem błędów tylko WYSTĄPIŁ BŁĄD. O co kurde chodzi..??

 

 

EDIT: wyczytałem przed chwilą że gośc miał identycznie i pomogło przydzielenie publicznego IP. Ale o co kaman to nie wiem, gdzie to sie robi i jak??? I czemu wszystko śmigało i nagle przestało?

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Co za syf z tym PSN.Wczoraj nie chodzilo, rano juz bylo ok to mialem nadzieje ze sobie pogram tymbardziej ze teraz jak mam wyjątkowo trochę czasu przez swieta oni konserwuja usluge:(Wiadomo kiedy to wlacza? To byla przewidziana akcja konserwacyjna czy po prostu padlo im PSN i wlepili taki komunikat? Zapowiadali to wcześniej na jakiejs stronce?

Odnośnik do komentarza

 

serwery Nintendo dalej leżą

 

Wiem, a dzisiaj dostałem kod na ściagnięcie mario 3dworld na 3ds;/

No też dziś się zdziwiłem, dziś coś chciałem w sklepiku ninny sparawdzić i lipa. Co do PSN to w sumie takie awarie mam zawsze w (pipi)e bo ńie gram multi.

 

P.s. I nie Mario 3d World , a Mario 3d Land. World jest na WiiU. :)

Odnośnik do komentarza

........... powiem tak dopóki usługa była darmowa to to iż na xbox live wszystko lepiej działało mogłem przełknąć ale teraz w święta miałem kłopot wczoraj grając w CoD Ghost i tego nie daruje. Teraz każą płacić nam za granie po sieci to niech to wreszcie działa jak u konkurencji . Jak nie poprawią usług online w ciągu kilku najbliższych miesięcy to przechodzę do obozu ms po premierze x'sa w polsce.

 

Wczorajszy dzień kosztował mnie wiele nerwów i po 2 h wyłączyłem ps4 w cholerę a dziś nawet nie próbuję się logować. Dobrze że mam 3ds'a i kilka gier na niego. Osoby co uważają że takie działanie online jest normalne to chyba wieczni fanboje sony. Ja 5 lat grałem na xbox live i NIGDY nie miałem kłopotów z grą po sieci a na psn już 3 raz w tym miesiącu!

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj jeszcze to przełknąłem ale by takie problemy utrzymywały się przez całe święta to kpina, wprawdzie ja wczoraj bez problemu po 21 grałem w multi ale co z tego jak do nikogo gęby nie mogłem otworzyć bo crosschat nie działał.

Jak wyżej ktoś napisał do puki był PSN darmowy to kij w ucho ale do (pipi) NĘDZY teraz się płaci i ŻĄDAM JAKOŚCI

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...