Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Qwa juz nie wyrabiam z tym psn. Dziennie problemy i takie lagi w multi ze nie da sie grac. Na Xbox live jakoś nie zdarzało mi sie zebym mial takie dropy w multi. Jak nic nie zrobia i to będzie częstą bolączką psn to wale takie granie i łyknę x jak juz będzie dostępny u nas:/

Odnośnik do komentarza

Ja nawet do sklepu nie mogę wejść, co by kupić Plusa. Online działa, bo znajomych widzę. Dobra Sony, będziecie stratni 60 złotych.

Mi też działał online ale do sklepu nie moglem wejsc. Jak bedziesz miał problem że widzisz znajomych, przeglądasz www a store, biblioteka nie działają to trzeba IP na publiczne ustawić u dostawcy internetu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Kierwa psn dziala jak by chcial a nie mogl, zmienilem dnsy i nadal balas z transferem, doont starve 359mb sciaga mi sie juz godzine i jest 30% dopiero przy necie 10Mb/s sa teraz jakies przeciazenia na sieci? Bo ńie wiem czy moze ka cos mam zyebane

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowy na forum, więc mam że pytanie może być w tym dziale. Mam problem z podłączeniem do sieci swojej PS4. Internet mam z sieci Orange, przez router Huawei B683. Konsola bez problemu odnajduje sieć wifi i się z nią łączy, problem pojawia się w momencie gdy chcę się zalogować do PSN, pojawia się błąd E-800084da. Początkowo myślałem że to ogólne kłopoty z PSN, ale po podączeniu konsoli do innej sieci u kumpla (UPC) wszystko śmigło bez problemu. Zacząłem szukać po googlach itp, na jednym z zagranicznych for znalazłem radę by przekierować porty na routerze i ustawić stałe ip, itd ale to nic nie dało. Wyłączenie wszelkich osłon na routerze też nie pomaga. Co ważne,w statusie połączenia na kosnoli wszysto jest ok, tylko stan NAT mam jako Nat3, czyli podobno d...a:/ Połączenie sprawdzane i przez wifi i przez kabel.

 

Pytanie: czy ktoś z Was korzysta wogóle z Orange i w/w routera? I czy spotkał się ktoś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Panowie, zakupiłem PS4 i mam spory problem z tym, aby śmigała po ludzku w Sieci przez wi-fi.

 

Łącze - 6 Mb/s z Dialogu (więcej w moim miejscu zamieszkania wycisnąć się nie da), do wczoraj na obecnym miejscu PS4 siedziało PS3 i tam wszystko działało praktycznie na tip-top. Kiedy włączyłem PS4 i ustawiłem połączenie przez wi-fi na dzień dobry zaczęły się schody - patch 1.60 zasysał się powoli i trzy razy z rzędu skasowało mi pobieranie przez jakiś błąd. Kiedy w końcu zadomowiłem się na powrót w menu konsoli, chciałem pobrać gierki z Plusa i tu znów jaja, bo pobierają się jak krew z nosa. W opcji "Sieć" sprawdziłem, że natężenie sygnału skacze od 60% do 70%, a szybkość pobierania waha się od... 1.3 Mb/s do 5.7 (to był mój max na PS3 i śmigało ok). Niezależnie od tego, co wyświetla mi się przy sprawdzaniu Sieci, to i tak Contrast (2,5 GB) chce się zasysać przez... 4 godziny.

 

Router mam na przedpokoju i ostatecznie dobiłbym się do konsoli z kablem, co powinno problem rozwiązać, mimo to wolałbym przez w-fi, skoro - do ch.uja pana - na stareńkiej PS3 nie było z tym żadnych problemów! Nie wiecie, czy da się coś na to poradzić?

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

O chyba problem z PSN

 

 

Gra (Dead Nation) się pobrała, zainstalowała. Teraz jak jak chcę odpalić jest kłódka i wyskakuje,że nie można uruchomić aplikacji bo PS4 nie ma połączenia z internetem. Sęk w tym, że internet jest,znajomi są, , powiadomienia też  bez problemu wchodzę do sklepiku.

Wie ktoś OCB ?

 

Tak mam teraz patrzę ze wszystkimi grami i demami ściągniętymi z PSS PL, dema z USA chodzą i tak na każdym koncie.

 

 

EDIT dobra samo zaczęło działać, pewno PSN znowu świruje :/

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

a sprawdzaliscie czas pobierania jak dacie konsole w stanie wstrzymania.

Wydaje mi sie, ze po prostu czasami czlowiek na takie serwery trafia, ale zawsze jak dam na uspienie pobiera 2-3 razy szybciej.

 

balon - w razie czego masz przycisk odnawiania licencji w ustawieniach - to powinno pomoc nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.