Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

A to inna sprawa

No i poza tym - sezony mi dzialaja, be a pro tez, tylko na grach ze znajomym przy wysylaniu zapro potrafi lapac zwieche i nie wysylac.

Niektorzy na forum EA pisza, ze maja problemy niby z niewlasciwymi skladami online (tez tak z 2-3 razy mialem - za kazdym razem nalezy sklad online kasowac)

Ogolnie FIFA mocno jest zbugowana.

Odnośnik do komentarza

Po ustawieniu stałego adresu IP i dodaniu konsoli do DMZ, odblokowaniu portów wszelkich dla EA, FIFY i BF często miałem problemy z siecią PSN. Wolne odświeżanie profilu, długie wczytywanie trofeów, czasami błąd NW-31448-0. Zaproszenia do grup i gier także przychodziły z lekkim opóźnieniem.
Sprawdziłem wszystko 2 razy. Dopiero dzisiaj wpadł mi w oko włączony firewall na routerze (Linksys).
Wyłączyłem i odznaczyłem Block Anonymous Internet Requests 

Sprawdze jutro roznice.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ano - nawet nie wiadomo do kogo bledy zglaszac.

do Sony to nawet nie ma co dzwonic. Oni nawet systemu zgłaszania bledow nie prowadza, sami często swoich nie znaja - to chyba najgorszy serwis usług z jakim się spotkałem.

 

Swoja walke z bledem odpuscilem, po tym jak uzyskałem NAT 1, modem bezpośrednio do konsoli i wyskakiwal mi inny blad. Na forach oczywiście także popularny, sporo narzekan, 0 odpowiedzi od Sony.

 

Ich jedyna pomoc - to serwis (proszę wyslac konsole wraz z haslem do PSNu - kolejny fail) bądź kontaktować się z ulugodawca internetu. Tyle możesz jedynie od nich uslyszec. Darowalem sobie walke z problemami, bo widać należy po prostu zaakceptować ze ta usluga nadal nie działa jak na wysluzonej 360tce.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

mam ten sam błą CE-34878-0 i nie mogę grać!! nie wiem co robić.... czy czekać czy zgłaszać to gdzieś bo przecież nie na darmo tyle kasy wywalałem żeby teraz jakieś błędy wyskakiwały :/


oczywiście dotyczy ten błąd fify 14


czytałem na forach UK ,że należy odinstalować całą grę ,skasować wszyskie seve'y i gra działa , ale nie uśmiecha mi się grać od nowa menadżera 


myślę,że to jest wina najnowszego oprogramowania ,które wczoraj zainstalowałem ,ale wole poczekać niż wszystko kasować i grać od nowa , no chyba ich POebałooo

Odnośnik do komentarza

właśnie mam info ,że trzeba dać opcję inicjalizacja i skasować wszystkie dane , ponownie wszystko wgrać ponoć ma działać


na potwierdzenie : 

CE-34788-0 This update file cannot be used. Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 1.50 or later.

Delete the Update file from the USB storage device, and replace it with the update for reinstallation found from this page.

 

Odnośnik do komentarza

właśnie mam info ,że trzeba dać opcję inicjalizacja i skasować wszystkie dane , ponownie wszystko wgrać ponoć ma działać

na potwierdzenie : 

CE-34788-0 This update file cannot be used. Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 1.50 or later.

Delete the Update file from the USB storage device, and replace it with the update for reinstallation found from this page.

ale CE-34788-0 i CE-34878-0  to dwa różne błędy

 

 

 

 

edit: z błędem CE-34878-0 w fifie 14 sobie poradziłem, pomogło usunięcie składów online z poziomu gry. Teraz wszystko śmiga dobrze

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Ja z PSNem mam mega problem, zakupiłem COD: GHOST i Season Pass'a do niego jeszcze na PS3. Wszystko się miało pięknie przenieść. I owszem, samą grę pobrałem bez większych problemów płacąc 40 zł za transfer wersji. Problem zaczyna się kiedy próbuję pobrać Season Pass'a bo PSN pisze mi, że nie mogę go ponownie pobrać bo takowy już posiadam (co jest prawdą bo zakupiłem go jeszcze na PS3), ale sama gra niestety już go nie widzi, ba nie mogę pobrać bonusów z Season Pass'a z PSNu bo tu z kolei PSN pisze mi, że nie mam Season Pass'a. Niezła paranoja :/.

Co gorsze sam sklep w grze również nie działa, content wogóle się nie ładuje, więc nie można pobrać nawet darmowych dodatków. Opisuję to wszystko jako przestrogę dla innych którzy wykupili tego typu usługi i mają nadzieję, że przeniosą sje bez problemu na PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...