Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

dzieks :)

 

ogladam sobie oferty gierek na allegro i sporo jest cyfrowych. ale zauwazylem cos takiego

 

PO POBRANIU GRASZ NA SWOIM PRYWATNYM PROFILU PSN I TAM KOLEKCJONUJESZ KOLEJNA TROFEA I ROBISZ POSTĘPY W GRZE!!!
 
!!! UWAŻAJ NA AUKCJE PO ZANIŻONYCH CENACH GDZIE SPRZEDAWCY NIE DAJĄ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI !!!
 
 
to sciema, czy rzeczywiscie niektore wersje cyfrowe sa w taki sposob sprzedawane?
 
aha i ogolnie "skladki" dzialaja na takiej samej zasadzie? mozna smialo u takich typow kupowac?
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem. Otóż rejestrowałem się w PSN z poziomu konsoli, podałem imię, nazwisko, email... nagle coś tam się zawiesiło, zerwało połączenie. Mój identyfikator był wtedy wolny. Jeszcze raz spróbowałem z poziomu komputera, e-mail był wolny który wcześniej podałem, ale identyfikator jest nagle zajęty... ktoś mi powie o co chodzi? Bo nie wiem, czy tamto już przepadło gdzieś tam z moimi danymi, i muszę mieć nowy id. czy można to jakoś odzyskać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam mały problem, posiadam call of duty ghosts na ps4, zakupilem do tej gry zestaw map nemesis(zapłacone, ściągnięte, zainstalowane) i gra nie widzi tego zestawu, podejrzewam ze powinien byc gdy wybieram find game, pozniej mam do wyboru standard, hardcore, clan vs clan i dalej nic nie ma a powinno byc nemesis, o dziwo dodatek exodus do trybu  extinction widzi mapy z tego dodatku podczas local party także, gdy brałem standardowy deatch match to przez 2 godziny nigdy nie zagrałem na nowych mapach, czy to może być problem że płyta z grą to chyba wersja UK a konto PSN z Polski ? Dodam ze dodatki typu malowanie broni albo skorka postaci dzialaja bez problemu. Prosze o pomoc, bo juz wariuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Spotkał się ktoś z wyskakującym błędem dotyczącym sieci przy starcie PS4? Występuje on dosyć rzadko i właściwie tylko "na niby", gdyż wszystkie funkcje sieciowe działają bezproblemowo tak czy siak (konsola nawet nie zapisuje tego przypadku w historii błędów).

 

Kodu niestety nie pamiętam, dopiszę gdy pojawi się ponownie (treść to: "nie można nawiązać połączenia z siecią"). 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dalej macie problemy z połączeniem się do sieci PSN na PS4, to przedstawiam sprawdzony sposób, który znalazłem na portalu Dualschockers. Wystarczy tylko zmienić MTU z automatycznego na 1473

Musicie wejść w ustawienia konsoli -> Sieć -> Skonfiguruj połączenie internetowe ->Użyj kabla sieciowego (lub WiFi) ->Niestandardowe -> nie zmieniamy nic aż do Ustawień MTU, wybieramy ręczne i wpisujemy 1473. Wykonać test połączenia, jeżeli się powiedzie, to będziecie z powrotem online.

Gdy już Sony ogłosi naprawę usterki należy powrócić do automatycznych ustawień MTU – 1500

Mnie ten sposób pomógł, mam nadzieję, że wam także wróci online na konsolach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hej, pare dni temu zakupiłem ps4 założyłem konto w psp  w tym sklepie i pisało, że otrzymam 14 dni wersji próbnej no ok 1 dzien kozystałem, potem 2 dni był ten atak na psp tak ? no ok lecz teraz 4 dzien odpalilem moją konsole i konto wygasłe można wiedzieć o co kaman, można gdzieś to zgłosić czy jak ??

Odnośnik do komentarza

Witam. Od niedawna mam konto UK i mam problem z doladowaniem. Za kazdym razem gdy wpisuje kod wyskakuje error E- 82000138 :\ spotkal sie ktos z tym??

"Dodanie funduszy do portfela za pomocą karty-zdrapki lub karty PSN nie powiodło się

 

Upewnij się, że na twoim portfelu Sony Entertainment Network (SEN) wystarczy miejsca na dodanie środków - limit wynosi 600 zł. Jeżeli przekroczyłbyś limit, spróbuj dodać pieniądze później, z mniejszą ilością środków w portfelu. Jeżeli jednak ten problem ciebie nie dotyczy i dalej widzisz ten kod błędu, spróbuj ponownie później."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...