Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Samych walk było ok. 40 minut(ktoś to nawet liczył) i po to się oglądało ten film. Nie wiem co oczekiwał super fabuły i genialnych dialogów, chyba tylko osoby, które oglądają filmy od wczoraj.

 

Zabawne z tymi 40min akcji (z czego 30min pewnie policzyli ostatnie sceny pod woda) oraz "jak ktos sie spodziewal fabuly i dialogow to jest moherem" bo film trwa 130min.

 

A to sceny pod wodą walką nie były? To był film o robotach walczących z potworami a oczekujesz fabuły na miare skazani na shawshank.

 

 

To jest jedyny argument ludzi, ktorym PR sie podobal - "bo oczekiwales fabuly". Niestety jest inwalida. Oczekiwalem walk wielkich robotow, na ktorych sie wychowalem. Po trailerach mial byc mesjasz goty a wyszedl film o niczym. Zamiast proporcji 30min dialogow, 90min akcji wyszlo zupelnie odwrotnie. To wez mi wytlumacz jak to jest, ze film, ktory mial byc o tych robotach i o tych potworach poswieca temu zagadnieniu 40min. Z czego polowa byla w trailerach a druga to jakas slow-mo drama na koncu. Byly jeszcze oczywiscie elementy humorystyczne ale to chyba tylko klasie nizszej by sie podobalo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

20 minut walk w trailerze? No no, ciekawe co jeszcze absurdalnego napiszesz. :)

 

Żarty w filmie to faktycznie była żenada, ten sam poziom co robot ruchający nogę Megan Fox w T2.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Samych walk było ok. 40 minut(ktoś to nawet liczył) i po to się oglądało ten film. Nie wiem co oczekiwał super fabuły i genialnych dialogów, chyba tylko osoby, które oglądają filmy od wczoraj.

 

Zabawne z tymi 40min akcji (z czego 30min pewnie policzyli ostatnie sceny pod woda) oraz "jak ktos sie spodziewal fabuly i dialogow to jest moherem" bo film trwa 130min.

 

A to sceny pod wodą walką nie były? To był film o robotach walczących z potworami a oczekujesz fabuły na miare skazani na shawshank.

 

 

To jest jedyny argument ludzi, ktorym PR sie podobal - "bo oczekiwales fabuly". Niestety jest inwalida. Oczekiwalem walk wielkich robotow, na ktorych sie wychowalem. Po trailerach mial byc mesjasz goty a wyszedl film o niczym. Zamiast proporcji 30min dialogow, 90min akcji wyszlo zupelnie odwrotnie. To wez mi wytlumacz jak to jest, ze film, ktory mial byc o tych robotach i o tych potworach poswieca temu zagadnieniu 40min. Z czego polowa byla w trailerach a druga to jakas slow-mo drama na koncu. Byly jeszcze oczywiscie elementy humorystyczne ale to chyba tylko klasie nizszej by sie podobalo.

 

I walki dostałeś widocznie w twoje gusta pan Del Toro nie trafił XD To samo można napisać o transformersach ,w których też jest około 30 min akcji jak i każdym innym filmie np. po batmanie od Nolana, gdzie w każdym z filmów było go może z 20-25 min na film grubo ponad 2 godziny.

Odnośnik do komentarza

20 minut walk w trailerze? No no, ciekawe co jeszcze absurdalnego napiszesz. :)

 

Ty sie serio czepiasz matematyki i nie wychwytujesz ironii? Najlepsza scene filmu (z tankowcem) pokazali na trailerze. Jak juz chcesz zabierac glos to chociaz wez uzyj jakichs argumentow i wypisz te najlepsze akcje filmu zamiast wstawiac emotki jak jakas gimbaza.

 

 

 

 

 

Samych walk było ok. 40 minut(ktoś to nawet liczył) i po to się oglądało ten film. Nie wiem co oczekiwał super fabuły i genialnych dialogów, chyba tylko osoby, które oglądają filmy od wczoraj.

 

Zabawne z tymi 40min akcji (z czego 30min pewnie policzyli ostatnie sceny pod woda) oraz "jak ktos sie spodziewal fabuly i dialogow to jest moherem" bo film trwa 130min.

 

A to sceny pod wodą walką nie były? To był film o robotach walczących z potworami a oczekujesz fabuły na miare skazani na shawshank.

 

 

To jest jedyny argument ludzi, ktorym PR sie podobal - "bo oczekiwales fabuly". Niestety jest inwalida. Oczekiwalem walk wielkich robotow, na ktorych sie wychowalem. Po trailerach mial byc mesjasz goty a wyszedl film o niczym. Zamiast proporcji 30min dialogow, 90min akcji wyszlo zupelnie odwrotnie. To wez mi wytlumacz jak to jest, ze film, ktory mial byc o tych robotach i o tych potworach poswieca temu zagadnieniu 40min. Z czego polowa byla w trailerach a druga to jakas slow-mo drama na koncu. Byly jeszcze oczywiscie elementy humorystyczne ale to chyba tylko klasie nizszej by sie podobalo.

 

I walki dostałeś widocznie w twoje gusta pan Del Toro nie trafił XD To samo można napisać o transformersach ,w których też jest około 30 min akcji jak i każdym innym filmie np. po batmanie od Nolana, gdzie w każdym z filmów było go może z 20-25 min na film grubo ponad 2 godziny.

 

I dlatego jestem mega rozczarowany tym filmem bo hype kreowal go glownie na walki a wyszlo co wyszlo. W przeciwienstwie do Transformersow czy Batmana gdzie nikt nie obiecywal (czytaj tak nie monotwal trailerow i dmuchal balonika), ze bedzie non stop akcja czy niewiadomo ile pojedynkow gacka. Po prostu PR sie napompowal co to nie bedzie i nie sprostal. I tego sie czepiam.

 

I dlatego, wracajac do punktu wyjscia, podchodze sceptycznie do Godzilli. EOT z mojej strony. Dziekuje i zapraszam ponownie po premierze gada.

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod słowami Mejma, PR to słabizna, zresztą jedna rzecz, ile tych walk było, druga, że nie miały wcale takiej mocy, jakiej by się człowiek spodziewał. Nijakie to, design kreatur i mechów też taki se.

A po nowym trailerze czekam na Godzillę jeszcze mocniej i teraz wizyta w kinie jest już niemal pewna, wykonali swoją robotę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowa godzilla? Ciekawe czy przebije rekina cycojada, albo sharknado no ale dam temu szanse choc na wiele sie nie nastawiam. Jak zrobia z tego powazny film 20 metrowa jaszczurka to ja sie wypisuje. Marzy mi sie atak piaskowych rekinow kontra godzilla a nie jakies pomyje.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

walter white krzyczy w tym filmie wzniosłe i emocjonalne onelinery więc fani BB mają w majtach.

Ale w sumie ja też sie troche jaram, widzę te nogi godzilli bez kolan i cvzuje ze hold jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...