Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

K R Ó L potworów Z A Y E B I E tego szympansa obejszczanego. co do samego filmu to nie jestem zachwycony, wątek ludzi może przemilcze xD ale po trailerach miałem nadzieje że stworki dostaną o wiele więcej czasu na ekranie a jest tak sobie. Jak się nie jest godżiloświrem to w sumie nie polecam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Film spoko, tylko wątek ludzki niezbyt ciekawy. Nadal się zastanawiam, jak kurdupel Kong ma się lać z Gojirą

W Kongu był niewyrosnietym osobnikiem z tego co pamiętam więc docelowo oba stwory mają być podobnego wzrostu. 

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj, chociaż obawiałem się po opiniach w necie. Jednak nie jest tak źle. Jeśli chodzi o potwory to walki w połączeniu z kapitalną muzyką, robią super wrażenie. Dostały więcej czasu niż w pierwszej Godzilli i wyglądają świetnie (Gidorah cudo! Mothra piękna ). 

Ludzie.. No są, bo muszą być. Są głupi, robią głupie rzeczy i mają tempe gadki. Ale akurat Chandlera i Watanabe lubię więc fajnie że tam byli. 

W Godzilli z 2014 reżyser miał więcej ciekawych pomysłów, utrzymywał napięcie. Tu już typowy fanservice, ale poszedłem zobaczyć bijące się potwory i to dostałem. 7/10. Ale muza robiła robotę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Film dobry, ale rzeczywiście wątek ludzki i dialogi wołają czasami o pomstę do nieba. Nie jest to cringe jak w Pacific Rim, ale jednak. Liczyłem też, że scenariusz nie będzie oparty na starotestamentowych motywach. Szkoda, że napięcie nie jest tak dozowane jak w pierwszej części, ale z drugiej strony scen z Godzilla i innymi potworami jest chyba ze 3-4 razy więcej. Film ewidentnie zrobiony pod fanów jaszczura. 7/10 ode mnie.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No szkoda że 3 film nie utrzymal  jakości, nawet Vera nie pomogła,  a w sumie była jednym  z czynników co film popsuła.

CAŁA warstwa z aktorami do wywalenia, po prostu tragedia, nie wiem ile razy była scena w którym pojazd w ktorym jechali/plyneli/lecieli  zaczyna się trząść. Motyw ze spadaniem tony beotnu obok  bohatera, helikopter zwisajacy na skrzydle  spadajacy  w ostatniej chwili, i wreszcie to yebane przetrwanie wyburzenia w wannie, za dużo dla mnie.

 

Za to efekty świetne, potwory fajne, Godzilla spoko, muzyka spoko.

 

No szkoda

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Burak chyba oglądał to w jakimś Heliosie a nie w IMAX 4dx. :banderas:Wiadomo, że cringe akcji z ludźmi będzie sporo i będą luźne, głupie reakcje bohaterów, komentarze itp. To, na co jednak należało zwrócić uwagę to GODZILLAi inne potwory, które IMO były genialnie zrobione a sam rozp.i.er.dol prezentował się epicko. Muzyka i efekty dźwiękowe mnie wyruchały na wylot - zaliczyłem audio wizualny orgazm. Zlewam motywy ekoterrorystów czy idiotyczne reakcje czy zachowania - szedłem na walkę o tytuł króla potworów i się nie zawiodłem. Warto też było zostać trochę dłużej po zakończeniu filmu. W 2020 będę z pewnością również w IMAX. Dla mnie to jest mocarne 7/10 a jak ktoś jest fanem gada i całego uniwersum może oczko dorzucić na luzie. Polecam tylko w IMAX.

 

Doczepiłbym się do słabo pokazanej destrukcji miasta i mało ofiar wśród ludzi ale wymóg kategorii wiekowej do kina. Coś za coś. 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Krystyna JJanda napisał:

Burak chyba oglądał to w jakimś Heliosie a nie w IMAX 4dx. :banderas:Wiadomo, że cringe akcji z ludźmi będzie sporo i będą luźne, głupie reakcje bohaterów, komentarze itp. To, na co jednak należało zwrócić uwagę to GODZILLAi inne potwory, które IMO były genialnie zrobione a sam rozp.i.er.dol prezentował się epicko. Muzyka i efekty dźwiękowe mnie wyruchały na wylot - zaliczyłem audio wizualny orgazm. Zlewam motywy ekoterrorystów czy idiotyczne reakcje czy zachowania - szedłem na walkę o tytuł króla potworów i się nie zawiodłem. Warto też było zostać trochę dłużej po zakończeniu filmu. W 2020 będę z pewnością również w IMAX. Dla mnie to jest mocarne 7/10 a jak ktoś jest fanem gada i całego uniwersum może oczko dorzucić na luzie. Polecam tylko w IMAX.

 

Doczepiłbym się do słabo pokazanej destrukcji miasta i mało ofiar wśród ludzi ale wymóg kategorii wiekowej do kina. Coś za coś. 

Lepsze od sharkanado? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...