Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

13 godzin temu, MLeKSk napisał:

Bear McCreary przerobił oryginalny motyw Mistrza Ifukube, który też znajdzie się w filmie. Nie mogę się doczekać i coś czuję, że do kina pójdę kilka razy :-)

 

 

 

 

O ja pierd*le, ale mistrzostwo :banderas:

Btw. nie wyobrazam sobie oglądać ten gdzie indziej, jak w Imax. Tylko Imax :obama:

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytam to kompletnie odwrócone zostały proporcje w stosunku do pierwszej części czyli teraz mamy napier.dalankę potworów przez większą część filmu, a wątek ludzi ponoć po macoszemu. I walki ponoć chaotyczne i ukazane z dołu tj. z perspektywy człowieka. Ale chu.j tam, to wciąż walczące potwory :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mcp napisał:

mamy napier.dalankę potworów przez większą część filmu, a wątek ludzi ponoć po macoszemu.

I tak powinno byc. A nie, ze mamy Alien vs Predator i 3/4 filmu to ludzie zagubieni w piramidzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Uniwersum fajne, ale odcinki strasznie rozmemłane i przegadane. Ja jako fan jaszczura przemeczyłem bo podobała mi się koncepcja przyszłości i strona wizualna. 
Obejrzałem wszystkie 3 części i potwierdzam... 1 cześć jeszcze spoko, ale reszta jest przegadana.. Spokojnie mogli z tego zrobić serię po plus minus 45 minut. Szkoda, bo potencjał był..
Z tego co czytam to kompletnie odwrócone zostały proporcje w stosunku do pierwszej części czyli teraz mamy napier.dalankę potworów przez większą część filmu, a wątek ludzi ponoć po macoszemu. I walki ponoć chaotyczne i ukazane z dołu tj. z perspektywy człowieka. Ale chu.j tam, to wciąż walczące potwory :reggie:
Podobna była sytuacja z scenami walki w ostatniej godzilli... Mało co było go widać, jak było widać to było Cięcie.. Jedynie ostatnia scena była jako tako..
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2019 o 22:42, MaZZeo napisał:

nie po to ide do imaxa by oglądać gadające gęby. Ma być napie/rdalanka potworów i tyle.

To możesz się trochę zdziwić bo trochę tych gadających głów jest. Zwłaszcza na początku filmu. Niemniej rozpie/rdol jest konkretny a byłem na zwykłym 2D tylko.

 

Fani Jaszczura na pewno będą zadowoleni.



piz/gają się w sumie cztery potwory good guys gojira/mothra vs bad guys ghidora /rhodan

 

potworkuff cała masa - 17 XD kilka nawet widać przez dobry moment na ekranie ale nie mają żadnego wpływu na plot

 

ghidora z kosmosu a godzilla królem atlantów XD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

Ja się wybieram w sobote. Gorzej od poprzedniczki być nie będzie bo tutaj potwory się naprawdę mają napier.dalać, a nie jak tam, że jak godzilla się pojawiała na ekranie to tylko na 2 sekundy.

 

W sumie to jakoś mam ochotę odświezyć jedynkę bo jednak ma ten swój zayebisty klimacik i zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Odświeżyłem sobie jedyneczkę i kurde po czasie ten film bardzo zyskuje. Teraz widzę, że ten zabieg z nie pokazywaniem nam ciągle Godzilli ma sens bo fajnie teasuje finałową walkę, a do tego wcześniejsze migawki zaspokajają chwilowy apetyt na potwory. Zdjęcia i klimacik znakomite od początku do końca. No nie mogę się doczekać dwójeczki. Jeszcze tylko jutro przeżyć. :) 

 

Aż Konga chyba sobie też odświeżę. :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Właśnie wyszedłem z kina i o panie czego w tym filmie nie ma. Oczywiście historyjka jest strasznie naciągana i głupia, a postaci poza japońskim doktorkiem są słabo napisane. No ale potworki to cud, miód i orzeszki. Jak się pojawiają to wchodzą istne ciareczki a gdy dochodzi do walk to w ogóle pięknie to wygląda w ruchu chociaż przez szare barwy może się wydawać inaczej. No i troszkę szkoda, że brakuje tego fajnego klimatu jedynki. 

 

 


Zdziwiłem się, że w filmie jest znacznie więcej potworów niż zapowiadano. Co prawda są one bardzo krótko na ekranie ale jednak fajnie że nie musimy czekać do kolejnych filmów żeby ujrzeć co tam w tym uniwersum jeszcze siedziało pod ziemią. 

No i kolejne zaskoczenie to to, że Mortha jest po stronie Godzilli. 

Do tego film na napisach końcowych fajnie opowiada co sie dzialo potem oraz teasuje Godzilla vs Kong. 
 

 

 

Nie umiem jednak tego filmu ocenić. Ja poszedłem na niego oczekując walk potworów oraz większego nakreslenia ich lore i to otrzymałem chociaż momentami potrafiłem ziewnąć w pierwszej połowie głównie przez słabo napisaną historię ludzi i ich motywacje.  

 

Na pewno do powtórki w domu bo odbiór może być jeszcze lepszy wtedy i będzie się można skupić na smaczkach, które są przez krótki czas na ekranie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
 

Mimo, że było to dosyć proste wytłumaczenie to miało ono sens w kwestii przeszłości Godzilli i tego jak przetrwała bez wystawiania się na ludzi. 

 


No i Godzilla w trakcie finałowej walki jak się świeci na czerwono i fale, które wytwarza zwyczajnie zmiataja kolejne części Ghidoraha. :obama:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.