Skocz do zawartości

Godzilla


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

43 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

No dokładnie, ostatni film o godzilli oglądałem w 98 i tam pani godzilla zniosła jajeczka. 

Trochę naprodukowali tych filmów od tego czasu. Jest tam jakaś chronologia czy to oddzielne produkcje i można oglądać na pałę? 

Lubię dinozaury to bym obejrzał.

 

Od 98 były dwie części. 

 

Godzilla Garetha Edwardsa - zajebista

 

Godzilla II:Król potworów - kontynaucja. Z jednej strony fajnie technicznie zrobiona a z drugiej tak kliszowa i żenująca scneariuszowo że niektóre momenty ciężko przełknąć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
14 godzin temu, Mejm napisał:

Ta teza chyba wyleciala przez okno w momencie jak Kong przylozyl lape do kamienia z odciskiem dloni.

 

Jak na moje to sie chyba spotkali w polowie. Gada zmniejszyli, Konga powiekszyli.

No ale nie wiadomo z kiedy dokładnie jest ta scena z łapą.

 

A Kong ma mieć 103-108 metrów kiedy Godzilla w KOTM miała 120 metrów. 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi rodzinne dramaty klasy D z dialogami na poziomie "Trudnych spraw" to można obejrzeć

 

 

Spoiler

Godzilla pojawia się na końcu i widać przez 5 sekund fragment pyszczka w nocy - coś jak zdjęcia UFO czy wielkiej stopy. No wspaniały film 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale klimacik i budowane stopniowo napięcie w jedyneczce jest wspaniałe. Za pierwszym razem byłem mocno rozczarowany czasem ekranowym Godzilli ale za drugim jakoś bardziej doceniałem to dawkowanie bo w dwójce było nawet tego ciutkę za dużo. No ale chyba wszyscy się zgodzimy że wątek ludzki to jebać maczetami. 

Odnośnik do komentarza

Multipleksy już zapowiedziały, że raczej się otwierać nie będą na te próbne dwa tygodnie które zapowiedział nierząd :reggie:

Raz, że nikt z nimi tego nie omawiał, a dwa że gdyby zamknęli znowu po tych dwóch tygodniach to będą mieć plecak.

No i ciężko przygotować repertuar w tydzień bo w tym wypadku są zależni od dystrybutorów :oh_you:

 

Większe szanse są na to że małe kina będą otwarte i puszczały jakieś starocie :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...