Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Lanos Sport to było coś.

 

Ja z kolei nie wiem czy nie odpuścić i nie jeździć dalej tym Grande Punto rodziców. To 1.2 nie jedzie, ale za to mało pali i nie ma się co w nim zepsuć koło 100k km. Rozrząd i tak zrobiony ze dwa lata temu. Nie ma tempomatu, ale zawsze jest chociaż klima i kabel do wyjścia jack pociągnięty od oryginalnego radia CD. Na badaniu technicznym nic nie wyszło, a samochód znam od nowości. Poza znaczkiem i silnikiem nic mi szczególnie w nim nie przeszkadza, a chyba mam jednak za mały budżet żeby kupić coś lepszego pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem Focus'a 2002, 1,8 tddi 90km. Jak kupowałem to miał przejechane 305k... Niby czytałem, że te silniki zaje.biste, i że do 500 nie ma się co martwić, zobaczymy. Auto zadbane, większość z tego przebiegu, jakieś 65% było przejechane we Francji. Foka stoi na alusach elegancko :P

Ogólnie zadowolony jestem. Aczkolwiek już na starcie trochę musiałem wyłożyć. Amortyzatory z tyłu, a teraz jeszcze wahacze chyba do wymiany. 

 

Plusem jest, że raczej niedużo dałem, bo 4500. Forumku, jak oceniasz?

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem Focus'a 2002, 1,8 tddi 90km. Jak kupowałem to miał przejechane 305k... Niby czytałem, że te silniki zaje.biste, i że do 500 nie ma się co martwić, zobaczymy. Auto zadbane, większość z tego przebiegu, jakieś 65% było przejechane we Francji. Foka stoi na alusach elegancko :P

 

Ogólnie zadowolony jestem. Aczkolwiek już na starcie trochę musiałem wyłożyć. Amortyzatory z tyłu, a teraz jeszcze wahacze chyba do wymiany. 

 

Plusem jest, że raczej niedużo dałem, bo 4500. Forumku, jak oceniasz?

Byle tylko palił w zimie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...