Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

volvo s60 tam bym cię widział. Dobre silniki dislowskie 2.4 5 cylindrów i już delikatnie mruczy.

 

z tych wymienionych najciekawszy na pewno jest is, nie ma tego za wiele na naszych drogach, dwa pozostałe strasznie oklepane. Chyba że byś wziął 325 lub 328, ale będziesz płakał, że ci dużo pali.  A4 b6 to przynajmniej 2.4 lub 1.8t, sam za rok chyba zmienię na b6 1.8t.

Odnośnik do komentarza

Ja też. A potem odpiął pas i przy 140 km/h siup w drzewo.

 

- panda 1.2

- picanto 1.1

- clio 1.2 16V (sportowa opcja)

 

inne ciekawe wozy z segmentu Premium:

- lanos 1.6 16V (tylko koreańskie, ew. polskie, w żadnym wypadku ukraińskie)

- leganza 2.0 lpg

- 190E W201 200D

 

Pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że podałem 3 najlepsze wybory(jeśli chodzi o komfort jazdy, wykonanie i moc silnika)  w kwocie do 20 koła no ale chętnie poznam Wasze propozycje

 

No okej po prostu sie smieje jak w jednym rzedzie piszac o komforcie jazdy czy wykonaniu stawiasz VW obok lexusa i bmw. 

 

Gdzie audi, volvo, mercedes? ALFA ROMEJO?!

Odnośnik do komentarza

 

wydaje mi się, że podałem 3 najlepsze wybory(jeśli chodzi o komfort jazdy, wykonanie i moc silnika)  w kwocie do 20 koła no ale chętnie poznam Wasze propozycje

 

No okej po prostu sie smieje jak w jednym rzedzie piszac o komforcie jazdy czy wykonaniu stawiasz VW obok lexusa i bmw. 

 

Gdzie audi, volvo, mercedes? ALFA ROMEJO?!

 

 

audi jest z zestawieniu. Zakładam, że b6 to a4 bo do 20 tyś passata b6 by nie znalazł. Mercedes C klasa w203 też fajna opcja tylko chyba blachy gniją. Pierwsza aukcja z brzegu, ładnie się prezentuję http://allegro.pl/c-200-kompressor-manual-piekny-avantgarde-2x-kola-i5753785037.html

 

aha i jeszcze coś

 

co masz do vw :wujaszek:

 

Odnośnik do komentarza

VW = skoda

Lexus = toyota

BMW = peugeot (naciągane, ale prawdziwe)

Lanos = kadett

 

Oczywiście nie wyśmiewam, każdy sam decyduje, czy chce dopłacić do wyższego prestiżu i złudnego uczucia obcowania z produktem Premium. Brat swego czasu dopłacił (Lanos) i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Niemiecka doskonałośc to bmw i audi. 

 

Wiesz to prawie tak jak kupic skode albo seata i pisac ze ma sie doskonały wysmienitej jakosci niemiecki wóz. No raczej nie.


VW zawsze były produkowane dla biedoty niemieckiej. Hansa i Helgi ze slumsów których jakims cudem nie stac na audi , bmw lub mercedesa. No niestety. To tylko u polaczkow tak jest, w dodatku windowanie cen vw. Nie kłame ale zdarza sie ze ludzie wystawiaja 15 letnie passaty za 10-12 tysiecy. Co smieszniejsze, ktos je nawet kupi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...