Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

H uj ix35, wersja dość doposażona bo m.in. ledziki przód tył, podgrzewane fotele przód/tył, podgrzewana kiera, wspomagacz zjazdu i podjazdu czy climatronic dwie strefy. Tylko nie jest czerwony ale jak coś można przemalować :dafuq:

Fotel wypierdziany jak coś przez balonówe, aha i zero sexu w tym aucie także bez nasienia co ważne.

Odnośnik do komentarza

No i co ważne dla mieszczuch 100% benzyna. Nie jakieś turbo, a zmienne fazy rozrządu. Sinik nie do zajechania.


@ Pajda no ja chciałem Kia ale jednak tych ix35 jest mniej i jakieś takie bardziej dynamiczne linie mają (szczególnie w czerni i z tymi lakami). No i mi trochę doposażyli za :cebula:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Balon, a tak zupełnie poważnie ile przewidujesz to ustrojstwo może kosztować za 4-5 lat w tej wersji (zważywszy jakąś postępującą utratę wartości co roku)? Chcę wiedzieć ile pensji odłożyć :cebula:

Nie mam pojęcia jaki to jest przedział cenowy, bo tej klasy nie szukałem na necie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Byłem 3 lata temu służbowo w Korei Płd. od tego momentu mnie już nie odpycha :)

 

A no to widzisz, bo ja to służbowo jedynie do Starogardu Gdańskiego jeżdżę.

 

Nie no, tak na wyrost trochę mówię. Ten Tucson jest bardzo fajny, super się prezentuje z zewnątrz, sprawia wrażenie masywnego. Namawiałbym na niego ojca, ale po prostu na Kugę dostanie po znajomości spory rabat, więc żal byłoby brać inne auto.

Odnośnik do komentarza

Nie no cięźko mi powiedzieć jakie będą miały ceny ale sprzedam ci za tyle ile te same roczniki będą ale z przebiegamie 100+ tys. Auto będzie miało wtedy ok 5-6 lat i szacowany przebieg ok 50 tys. Myślę że "ciut" więcej niż obecny budżet co miałeś :]

Budżet miałem sztucznie ograniczony rozsądkiem, c'nie :sir: Nie zostawiałbym auta za 100k+ na tym osiedlu :yao:

 

Jak będę pamiętał, to się odezwę za 5 lat - obecnie pięciolatki randomowe widzę tak za 46-49k, zobaczymy co i jak w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...