Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Astra H benzynowa dobra opcja. Megane 2 i Scenic też, chociaż z 1.6 zawsze jest ryzyko problemów z KZFR (koło zmiennych faz rozrządu). 2.0 chyba nie miał szczególnych wad. Diesla za 10k bym się bał.

 

@krupek: kwestia gustu, dla mnie Megane 2 i Scenic 2 są jednymi z najlepiej wyglądających popularnych samochodów ever. Bardzo mi się podobały po premierze, a moim zdaniem ich odważny design w ogóle się nie zestarzał. Sam byłem zdecydowany 2 lata temu na ładny i tani egzemplarz Megane 2 1.6, tylko inny kupujący mnie wyprzedził, a potem odkupiłem jednak to auto po mamie.  

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

No jest opcja na Astre H 1.8 125km z gazem lub Scenic 2.0 133km. Podobno do gazu odpowiednie silniki. Bardziej mi się Astra podoba ale Scenic też niczego sobie (na plus pojemnosc). 

 

Kierownik ma wlasnie Scenica i twierdzil, ze tylko benzyna 2.0

Odnośnik do komentarza

Pany,

 

tak ostatnio sobie rozkminiam i czy podalibyście swoje typy "najlepszych" aut do określonych kwot?

"najlepsze" w sensie stosunek cena/jakość ogólna, najlepiej sedan/hatchback, preferowana benzyna

do:

15-20k

20-28k

?

Nie wiem czy najlepsze, ale jedne z ciekawszych propozycji to by były odpowiednio Focus 2 1.6 115 i Bravo 2 1.4 120. I raczej nic z VW, Audi, BMW, Mercedesa, gdzie ewidentnie płaci się swoje za znaczek.

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odwieczny dylemat.

 

Co kupic tak +/- 10,000.

 

Diesel vs benzyna-gaz?

 

Moja a klasa poszla na handel, problemy zima z odpalaniem do tego zamarzajaca odma.

 

Co myslicie o astrze 3, ford mondeo, renault scenic?

 

Jaki dylemat? Masz rodzinę? Żonę, dzieci? Jeśli tak, to patrz na rocznik, ilość miejsc, pochodzenie auta (tylko Polska), dokładnie wertuj papiery, zaś prestiżem marki czy przebiegiem się nie przejmuj.

 

 

Kraj pochodzenia: Niemcy

Przebieg: 229 000 km

 

xD

 

Jeśli preferujesz bierny seks analny, to kupuj śmiało.

Odnośnik do komentarza

Ja się strasznie nimi jaram, choć mi się marzy siwy, czarny, ewentualnie jakiś niebieski.

 

Taki jest ideał:  https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-ford-focus-st-nowy-model-250km-ID6yJtrl.html

 

Choć wiem, że mówisz o starszym. Starsze generacje też są fajne. Ostatnio byłem w salonie Forda i oglądałem nowego Mondeo ST. Ja pitolę, ale to jest furak.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba wezmę w końcu takiego:

yLlSUhG.jpg

MU3UZv2.jpg

 

Zanim zacznie się o kolor - widziałem na żywo i jest kozak. Miał być rs ale niestety musze mieć bagażnik :<

 

Banny - co do pomarańczy - zarejestruj się na forum focus klub polska - tam jest sporo fur od ludzi które w ogóle nie trafiają na rynek - myślę że trzeba koło 30 k na taki samochód. Ale to też zależy ile masz czasu na szukanie. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...