Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Szejdj, balon szuka witbierów, a tu masz porównanie heffeweizenów. Ja wiem, że te style są blisko siebie, ale to nie to samo.

 

Nudzi mnie już Kopyra, zrobił wiele dobrego dla polskiego craftu, ale teraz to chyba pije na YouTube tylko browary które mu za to płacą.

Jego współpraca z Doctor Brew to już przegięcie, dawno nie uwarzyli wybitnego piwa, a na kanale ciągłe spuszczanko nad kolejnymi warkami. Nie zaznacza które degustację są sponsorowane, a które nie. Człowiek nie wie czy ma coś ze smakiem, bo nie czuje nic z tego co prowadzący. Zresztą piwa z Widawy też jakoś nie urywają, na cztery które piłem tylko jedno było rewelacyjne - West Coast IPA Equinox, zobaczę jak będzie z następnymi.

Odnośnik do komentarza
Gość osiol

926555_808275405900821_1408865929_n.jpg

woltaż: 8,4%

ekstrakt: 18,1%

IBU: 100++

cena: 8,79 zł (Tesco)

 

Bardzo dobry IIPA, alkohol ładnie zamaskowany, sporo goryczki (dla mnie maks. 70-80 IBU), charakterystyka typowa dla tego gatunku, cudowne cytrusowe nuty, wiadomo. Polecam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ja dalej szukam substytutu Grimbergen Blanche. Po tipach z tego działu sprawdzam teraz tylko Witbiery. Dziś trafiłem na bardzo dobry bronek. Browar Kormoran - Podróże Kormorana - Witbier 4,6% butelka 0,5 l 6,50 zł. No bardzo dobre pszeniczne piwo!

A próbowałeś Białe z Obołona?

 

Rudiok a jak tam piwo z Wojaszówki?Próbowałeś?Mają coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja dalej szukam substytutu Grimbergen Blanche. Po tipach z tego działu sprawdzam teraz tylko Witbiery. Dziś trafiłem na bardzo dobry bronek. Browar Kormoran - Podróże Kormorana - Witbier 4,6% butelka 0,5 l 6,50 zł. No bardzo dobre pszeniczne piwo!

A próbowałeś Białe z Obołona?

Rudiok a jak tam piwo z Wojaszówki?Próbowałeś?Mają coś ciekawego?

Bardzo nierówne mają te piwa. Nie mają jakiegoś swojego specjału, przez co ciężko nawet wymienić. Ogólnie to smak nie powala, a cena niemała. O niebo lepiej wypada Browar Dukla, ich pszeniczne jest mega, a ciemne ponoć top klasa (ja nie lubię, ale smakosze mlaskali).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może wreszcie zajrzę do nich.Zawsze śpieszę się wracając z Krosna.Przynajmniej teraz jakiś szyld jest i wiadomo gdzie skręcić.

O ile o Wojaszówce czytałem artykuł jakiś to o Dukli cisza.Nawet nie wiedziałem że jakiś browar jest tam.

 

Panie, Dukla przy Wojkówce to potentat :) http://browardukla.pl/  https://www.facebook.com/browardukla - warto poczytać recenzje. Dodatkowo wożą się z powodzeniem na festiwalach. Naprawdę polecam.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...