Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

w lidlu od jutra pinta pierwsza pomoc i wrezel vermont ipa spoko piwka ja juz dzisiaj kupilem w niektorych wczesniej wystawiaja i jescze zalega pelno ataku chmielu pinty z zeszlego tyg. Jak ktos lubi tego klasyka to warto kupic chociaz cenowo podobnie jak wszedzie.

 

Odnośnik do komentarza

Fakt u mnie w polo z pinty conajmniej 4 rodzaje maja na stale chyba ale ja tam fanem jakims wielkim nie jestem ich piw. Ostatnie quatro i inperialny porter od nich co pilem byly okropne mimo mega ocen na portalach wiec sceptycznie podchodze. Za to ten vermont czy tam hazy ipa z lidla mega spoko

Odnośnik do komentarza

Obydwa są pijalne na levelu 9/10. Jeśli miałbym wybrać faworyta to zdecydowaniw ATOMOWA LUCYNA! W smaku lżejsza a wali w łeb okrutnie i zcina z nóg gdy wypić na wieczór na pusty żołądek. Powder Man mocniej goryczkowy ale brak mu głębi. Niestety zależność mocniejszy trunek a smak jest wciąż aktualny. Obydwa dobre i pijalne na najwyższym poziomie aczkolwiek Lucyna rozwala. Od Birbanta obok Doktora IPA mój ulubiony produkt. 

Odnośnik do komentarza

Wypiłem ostatnio Hecarza z Glogera - chyba mój pierwszy Lite American Lager. Aromat zaskakująco chmielowy, a w smaku mocno słodowo, jednak z wyczuwalną goryczką. IMO dobre wyśrodkowanie, jeśli ktoś chce czegoś więcej niż tylko lagera, a znów nawet przeciętne IPA wykrzywia mu mordę goryczką.

Ale narobiliście mi smaka na jakiegoś fajnego portera, panowie. :fsg: Chyba w tygodniu udam się na stosowne łowy po marketach. :ohboy: 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Pryxfus napisał:

02TZABI.jpg

 

Mam i mojego :D

 

Najdroższe polskie piwo jakie kupiłem, zobaczymy czy było warto.

 

@ofsajd, u was był normalnie z półki dostępny? Na zapisy czy jeszcze inaczej?

 

Nie było rezerwacji bo było tylko kilka sztuk w sklepie, napisali tylko że pojawia się w sklepie koło 14-15 i kto pierwszy ten lepszy. Zniknęły w 15min.

Odnośnik do komentarza

z9RuFWI.jpg

 

Zdejmuję folię... widzę koreczek... lecę po korkociąg i otwieram... puff piękny zapach kwasowości i dzikich drożdży. Nalewam i co widać? Ładny ciemno bursztynowy kolor z jedno centymetrową pianą, która niestety znikła tak szybko jak się pojawiła. A w smaku? Jest kwaskowo ale bez przesady, czuć takie zielone jabłko prosto z drzewa ale już lekko fermentujące, białe owoce i taką dzikość. Bardzo fajne piwko i od czasu do czasu na pewno zawita w mym szkle ponownie. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...