Skocz do zawartości

Share - Galeria kozackich fotek i filmików z PS4 (uwaga na spoilery)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden widoczek z BF4.

2pplcnc.jpg

 

Przy tej kałuży stałem z 10 minut.

dyobrq.jpg

 

A ci nie szanowali plejstejszon.

2ezk8l0.jpg

 

A teraz niech ktoś mi wytłumaczy jak nagrywa się te filmy. Podczas robienie tych zdjęć kilka nagrałem, jeden trwa 15min, drugi 3min, a jeszcze jeden 56 sekund. Klikam share, zaczyna się nagrywanie i jak zatrzymuje? Jeszcze raz share?

Odnośnik do komentarza

Chyba automatycznie zaczyna sie filmik nagrywac jak odpalasz gierke jesli grales 5 min to nagrasz tylko 5 min jak grales ponad godzine to nagrasz ostatnie 15 min. tzn nie nagrasz bo nagrywa sie caly czas tylko zrzucisz to na dysk . Ale kilka razy tak mialem ze np zdjalem heli w takim bf4 z konca planszy wciskam share, gram sobie dalej pozniej wchodze do zgranych filmikow - patrze a tam filmik z przed dwoch godzin sie wrzucil WTF? 

Odnośnik do komentarza

To musi nagrywac nasze poczynania wstecz, chodzi o to zeby sie dzielic naszymi dokonaniami, kiedy zrobilismy cos niesamowitego/ niemozliwego do wykonania itp a jesli zaczynalo by nagrywac odkad nacisniemy share to bylo by troche bez sensu no bo skad wiemy czy zdarzy sie cos wartego nagrania? Z reszta mi zawsze nagrywalo filmiki wstecz tylko wlasnie czasem nawet godzine, dwie przed uderzeniem w przycisk.

Odnośnik do komentarza

są 2 sposoby :

 

- kliknięcie 1x share robi nam screena i filmik z 15min wstecz (i odpala menu share przy okazji)

- kliknięcie 2x share zaznacza początek filmu (zaczyna nagrywać od "teraz") i leci do przodu 15min

 

mówię o defaultowym ustawieniu share, jest jeszcze drugie wygodniejsze pod screeny

 

Właśnie to chciałem wiedzieć, dzięki wielkie. Ps a pod screeny skoro już wspomniałeś ten łatwiejszy sposób to?

Odnośnik do komentarza

druga opcja (można je podmienić klikając share a potem options - ustawienia przycisku share) to :

 

- 1x kliknięcie robi screena

 

w tym defaultowym screena robi się przytrzymując share

 

ps. kilka screenów ode mnie z końcówki killzone, która jest niemożliwa graficznie ;) wtedy rzeczywiście otworzyła się kopara

 

 

 

1471385_1402767809966820_82679475_n.jpg

1486930_1402767939966807_686632916_n.jpg

1507169_1402768153300119_1662665522_n.jp

601227_1402768319966769_1389421189_n.jpg

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

są 2 sposoby :

 

- kliknięcie 1x share robi nam screena i filmik z 15min wstecz (i odpala menu share przy okazji)

- kliknięcie 2x share zaznacza początek filmu (zaczyna nagrywać od "teraz") i leci do przodu 15min

 

mówię o defaultowym ustawieniu share, jest jeszcze drugie wygodniejsze pod screeny

Nareszcie ktoś to wyjaśnił, dzięki, łap plusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...