Skocz do zawartości

Evolve


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem 3 mecze z ludkami(w tym 2 z teamem 4 osób z ts). Ogólnie pomysł fajny aczkolwiek widzę 2 minusy:

1. Musimy go tropić i to jest spoko tylko ludki są strasznie wolni, potwór jest mega szybki i przez to może nam uciec bez problemu i ewoluować, po czym przyjść i nas rozyebać bez pier.dologii. :reggie:

2. Generalnie jak ewoluuje to jest po ptokach, serio. W stage 3 rozyebał nas na drobny mak, w drugiej miał ciężej, ale bez przesady.

 

Fajnie wygląda pet ze spadochronem. xd

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Gra może być Titanfallem 2015 roku. W sensie że gra ma pełno naprawdę fajnych pomysłów i jest strasznie ciekawa, ale na dłuższą metę może nużyć. Ci hunterzy i te wszystkie kombinacje tych postaci i umiejętności są super. Duża satysfakcja z grania potworem, ukrywanie się przed łowcami i ich eliminacja jest emocjonująca całkiem.

 

Największy problem że ta gra to tylko multi. I to multi nie w postaci pvp. Ich Left 4 Dead był hitem, czy Evolve będzie? Wątpie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 3 mecze z ludkami(w tym 2 z teamem 4 osób z ts). Ogólnie pomysł fajny aczkolwiek widzę 2 minusy:

1. Musimy go tropić i to jest spoko tylko ludki są strasznie wolni, potwór jest mega szybki i przez to może nam uciec bez problemu i ewoluować, po czym przyjść i nas rozyebać bez pier.dologii. :reggie:

2. Generalnie jak ewoluuje to jest po ptokach, serio. W stage 3 rozyebał nas na drobny mak, w drugiej miał ciężej, ale bez przesady.

 

Fajnie wygląda pet ze spadochronem. xd

1. Dlatego traper (chyba on to ma) musi ogarniać sytuacje i postawić kopułę, blokując ucieczkę.

Odnośnik do komentarza

Nie można cały mecz biegać za śladami albo za Daisy. Trzeba też trochę przewidywać ruchy przeciwnika, potem kopuła i napierdzielanie z potworem. Jeśli potwór przez cały mecz jest w stanie uniknąć łowców i ewoluować do Stage 3, to albo jest za(pipi)isty i mu się to należy albo po prostu bardzo słaby team hunterów jest :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak się spodziewałem po stronie łowców gra się dość fajnie nawet z randomami ale potworem nuda straszna. Jak mi się trafia bestia to grać się odechciewa , mogli zrobić coś na wzór L4D (1 osoba by grała tym super potworem a 3 kolejnych graczy jakimiś mniejszymi ) było by dużo lepiej . 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja gram od rana. Mecze wyszukuje normalnie, bardzo fajnie się gra, nie narzekam na nudę. Co tu więcej pisać. Każdy mecz jest inny, sporo dobrej akcji , nie rozumiem narzekania niektórych, ale każdy ma swój gust. Dla mnie super gra i nie sądzę,że servery za jakiś czas będą puste. Myślę, że ludzie się przekonają ;) Ja się przekonałem, mimo, że średnio mi to wyglądało na początku. 

Odnośnik do komentarza

Ja gram od rana. Mecze wyszukuje normalnie, bardzo fajnie się gra, nie narzekam na nudę. Co tu więcej pisać. Każdy mecz jest inny, sporo dobrej akcji , nie rozumiem narzekania niektórych, ale każdy ma swój gust. Dla mnie super gra i nie sądzę,że servery za jakiś czas będą puste. Myślę, że ludzie się przekonają ;) Ja się przekonałem, mimo, że średnio mi to wyglądało na początku. 

Też kupiłem jednak na premierę, podejmując ryzyko i...kurczę netcode działa super, meczyki wyszukuje jak trzeba , glitchów jak na premierę bardzo mało, graficznie im dłużej się gra tym bardziej się dostrzega naprawdę dobrą jakość..a sama gra? Zdecydowanie dynamiczna, klimatyczna i miodna. Aczkolwiek osobiście jestem zdania że koniecznie w składzie ludzkim nie z botami( tzn ważne by Monster był sterowany przez człowieka- gdyż popełnia błędy lub jest niemiłosiernie skuteczny)...Mapy duże i zróżnicowane a jak dodamy zmienne warunki pogodowe to można się momentami zachwycić...kilkadziesiąt godzin grania online murowane pytanie co dalej...jak człowiek na tą grę spojrzy za miesiąc..sam jestem ciekaw jak to ze mną będzie...póki co ocena z Extreme 8 na 10 wg mnie bardzo uczciwa :)

Odnośnik do komentarza

 

 

kilkadziesiąt godzin grania online murowane pytanie co dalej...jak człowiek na tą grę spojrzy za miesiąc..sam jestem ciekaw jak to ze mną będzie...póki co ocena z Extreme 8 na 10 wg mnie bardzo uczciwa  :)

Ja od premiery nadal się dobrze bawie. Tym bardziej, ze zapowiedzi twórców nastrajają optymistycznie, mają wyjść nowe mapy, nowe tryby, kto wie co jeszcze :) Ponad to, dodatki będą darmowe. Dla mnie super. Nie żałuję na pewno zakupu. 

Odnośnik do komentarza

Wraith jest koksem, ale też nie sądzę, że trzeba wychodzić, jakby skazanym na porażkę, od razu z gry. Da się wygrać, myślę,że kluczem jest kooperacja ;) Ja akurat gram z randomami niestety, więc różnie bywa. 

Masz mój nick podbij z reguły 2-3 osoby grają więc jak się uda to można razem poszaleć ;) Zawsze raźniej :) Pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...