Skocz do zawartości

Evolve


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, ewidentnie w tej grze trzeba myśleć, został mi do ubicia sam trapper, niby proste ale to była maggie z tymi harpunami i rzucała za siebie te pułapki a ja cały czas w nie wpadałem co mnie spowalniało, a nie mogłem jej trafić kamieniem. W końcu wspiąłem się na jakiś gzyms, ona nie wiedziala gdzie jestem i YEEEBS leap smash na nią zrobiłem z góry i koniec 20 minutowej rundy :banderas:

 

w tej grze grając potworem pocą się łapy, dżizas.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hehe, ewidentnie w tej grze trzeba myśleć, został mi do ubicia sam trapper, niby proste ale to była maggie z tymi harpunami i rzucała za siebie te pułapki a ja cały czas w nie wpadałem co mnie spowalniało, a nie mogłem jej trafić kamieniem. W końcu wspiąłem się na jakiś gzyms, ona nie wiedziala gdzie jestem i YEEEBS leap smash na nią zrobiłem z góry i koniec 20 minutowej rundy :banderas:

 

w tej grze grając potworem pocą się łapy, dżizas.

Też mam takie wrażenie że gra potworem jest bardziej wkręcająca :) Idealna gdy nie ma ekipy do hunterowania lub...do dobrej młócki między sobą :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kyo

Ja często gram (można powiedzieć codziennie). Wersja na XOne. Aczkolwiek nie wykluczam przesiadki na PS4 :)

 

Edit: Max do 19 Maja będę grać jak coś  :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

W grze masz samouczki - warto obejrzeć jeśli dopiero zaczynasz. Samemu bądź na necie można znaleźć sporo porad i taktyk np. Lazarus ZAWSZE stawia na nogi kompanów ponieważ użycie Lazarus' Device nie zmniejsza paska zdrowia albo np. nie strzela się do potwora póki nie zamknie się go w kopule ponieważ "tryb walki" znacznie przyśpiesza odnawianie umiejętności przeciwnika który nam może łatwo uciec. Gra ma całą masę smaczków - spędziłem z nią dość dużo czasu w solo jak i online. Możesz też na początku pograć w trybie solo - custom z botami albo przeciw nim jako potwór i poznać mechanikę gry :) Jest tam też możliwość dopasowania poziomu trudności favor Hunters/Monster.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

czy ktoś jeszcze w to gra? czy gra ma jakikolwiek sens? czy jest to słaba strzelanka z shitstormem zamiast taktyki i w dodatku stawiająca jedynie na dojenie kasy z DLC a nie na normalne granie i zabawe?

 

bo przyznam że koncept ciekawy ale nasłuchałem sie masy negatywnych opinii (głownie o dlc) a nie mam ochoty wydawać 400zł na gre i seson passy w grze która jest słaba i pogram w nią tydzień

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kupiłem w dniu premiery po jakimś czasie sprzedałem...teraz po roku w cyfrowej wyprzedaży zrzuciłem się z ziomkiem...31 pln za Evolve...musiałem sprawdzić...i gra mi się lepiej niż wtedy...kurczę jakaż szkoda że ta gra nie przebiła się do mainstreamu bo abstrahując od dyskusyjnego  stylu wydawania DLC to jest to naprawdę powiew świeżości w multi...i nawet z randomami nieźle się teraz bawię...o dziwo jest z kim grać :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

powiew swieżosci chyba jak nie grałeś w left 4 dead

Grałem w L4D i L4D2 i owszem są podobieństwa ale chyba tylko w tym że skład jest 4 osobowy ;) To jest gra 4vs 1 lub 1 vs 4 jak wolisz i granie Hunterami a Potworem to zupełnie inna bajka. Pomijam że granie klasami Hunterów się często mocno różni ale to akurat standard. W L4D członkowie ekipy różnią się właściwie wyglądem a tak to mamy troszkę różnych broni do bólu standardowych. A tryb kontra jest można by rzecz protoplastą ale tak różnym i ubogim w porównaniu do Evolve że nawet nie wiem czy warto je ze sobą zestawiać;) To jest moja subiektywna opinia, bo specem od L4D nie jestem i mogę żyć w nieświadomości ;) Tak czy siak dla mnie Evolve jest czymś jeśli nie zupełnie nowym to przynajmniej mocno próbuje rozruszać skostniałe idee trybów multi. Ale ok, szanuję zdanie innych na tym to polega by się wzajemnie wymieniac poglądami i opiniami by ktoś obserwujący z boku mógł wyrobić sobie jakąś opinię :) Pozdr

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest wyevoluowana (czaicie?) w innym settingu opcja kiedy w ręce gracza był oddawany tank kontra 4 graczy tylko po prostu zrobili z tego pomysł na pełnoprawny tytuł. Nic takiego niesamowicie swieżego toto nie jest.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest wyevoluowana (czaicie?) w innym settingu opcja kiedy w ręce gracza był oddawany tank kontra 4 graczy tylko po prostu zrobili z tego pomysł na pełnoprawny tytuł. Nic takiego niesamowicie swieżego toto nie jest.

O! Widzisz i o tym nie wiedziałem :) Człowiek od razu zrobił się mądrzejszy:) Inna sprawa że na tej zasadzie to już prawie wszystko kiedyś było ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Odkop. Gra przeszła na model F2P. Na PC w becie już teraz, na konsolach później. Ci, którzy kupili, otrzymają jakieś bonusy wewnątrz gry.  :pawel: Szykuje się też sporo zmian "pod maską"

http://www.pssite.com/news/51023/evolve-staje-sie-gra-f2p-beda-spore-zmiany-w-rozgrywce.html

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...