Skocz do zawartości

JoJo’s Bizarre Adventure


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu manga to nie moja bajka dlatego chcę to sprzedać :) Co do gry chodzi mi o najnowszą "Eyes of Heaven". To bijatyka 2v2, w której biegamy po całej planszy i tłuczemy wrogi zespół. System jest mega biedny, niby mamy masę postaci ale co z tego skoro gra szybko nudzi. Szkoda, że nie zrobili z tego kontynuacji tradycyjnej bijatyki z Ps3 wtedy byłoby super. Tak jest tragicznie. Odradzam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja może i bym był zainteresowany kupnem tych mang, chociaż z tego co czytałem mangi jojo w necie to niestety te pierwsze miały jeszcze dosyć słabą grafike. tzn kreska była gorsza niż potem (chociaż nadal jest mocno specyficzna)

 

 

i jak nowy odcinek? dzieje sie

ja wiem co będzie dalej z powodu mangi, będzie kilka rzeczy, będzie sie działo. ale też będą jeszcze spokojniejsze fragmenty, to w żadnym razie nie jest jeszcze finał, sporo mamy jeszcze do pooglądania

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem Yano jak to:

jojos-bizarre-adventure-part-1-phantom-b

 

można nazywać słabą kreską- kadry są dopracowane, cienie, każda kreska do czegoś służy. Chodzi o styl? W mojej opinii wygląda jak typowa manga z lat 80. Owszem, nie jest to poziom obecnych mang, ale czytając niektóre opinie na różnych forach można dojść do wniosku, że pierwsze części to graficzna sraka, co jest nieprawdą, bo wszystko jest dobrze wykończone, choć czasem się perspektywa/anatomia wali.

Odnośnik do komentarza

dobra ostatnio sie zajarałęm jojo bardziej niż zwykle

 

znalazłem stronke za(pipi)istych ludzi którzy kolorują całą mange, i to nie byle jak tylko za(pipi)iście!

ja wiem że manga prawie zawsze jest czarnobiała i to można nazwać troche profanacją, ale moim zdaniem wyszło im za(pipi)iście, jojo ma specyficzną kreske zwłąszcza 2 pierwsze serie i nie jest to zbyt czytelne w wielu przypadkach, kolory znacznie poprawiają sprawę, i przy okazji nadają jej tego charakterystycznego feeleignu po(pipi)anych kolorów

http://jojocoloredadventure.blogspot.com/2014/08/download-our-latest-releases.html

 

od 2 dni czytam pierwsze części i strasznie mi sie podoba, a wcześniej średnio mi sie chciało do nich podchodzić w postaci mangi i mange czytałem od 4 częsci

 

teraz dzięki tym kolorom mam zamiar przeczytać wszystkie części, i jak dalej tak pojdzie to zrobie to w pare dni, totalnie mnie wessało

 

przykładowa kolorowa strona

bt_color_v02_099.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi) widzieliście to?

 

nie wiem czy to jakiś fandub czy oficjalne wydanie - ale jak to karva beznadziejnie brzmi to ja i dont even....

 

(pipi) każdy głos dobrany chujowo, zero poweru.... ,

 

Kira > Dio

 

wytłumacz się z tego stwierdzenia

 

 

kira to wypierdek który ma dosyć skutecznego standa

Dio to DIO! it was i DIO!!!! kurwa ZA WARUDO!!

zXAPhxP.png

 

 

 

 

 

ja zwykle nie lubie "tych złych" czy to filmy czy cokolwiek innego, ale DIO jest moją ulubioną postacią

 

 

 

 

a co do czekania na odcinki - to trudne ale wole jednak czekać tydzien na odcinek niż czekać wiele miesięcy żeby potem sobie zrobić maraton, a jak już wszystko wyjdzie to i tak zrobie sobie maraton

 

przynajmniej jojo nie jest jak dragon ball gdzie walka goku z freezerem zajmowałą 15 odcinków a trwała 5 minut (bo freeza powiedział "za 5min planeta wybuchnie" i potem było 15 odcinków zanim wybuchła)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Yano

 

Dio to pizda i pękodup jakich malo (szczegolnie w 1 sezonie). Dodatkowo straszny z niego tchorz i tylko jak wie ze ma przewage to robi z siebie kozaka, a jak tylko ją zaczyna tracic to smuteczek i psycha peka.

 

Internet wybil go tekstem ZA WARUDO z ktorego zrobil sie meme i tyle.

dosyć ogólnikowy spoiler co do całej serii jojo

 

 

w praktycznie wszystkich sezonach główny zły zachowuje sie przez większość czasu jak tchórz i sie ukrywa caly czas zasłaniając się pomagierami, więc jeśli takie chowanie i produkowanie stand userów masz na myśli jako pizdowatość to praktrycznie każdy tak robił, więc nie wiem czemu akurat do dio sie przyczepiłeś.

takiego zachowania wymaga fabuła- gdyby w pierwszym odcinku główny boss poszedł do walki to by nie dało sie zrobić długiej mangi/anime skoro na samym początku rozstrzyga sie walka z bossem

 

 

tak samo było w dragonj ballu - główni źli wysyłali do walki pomagierów i dopiero na końcu sami walczyli

 

hmm?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...