Skocz do zawartości

JoJo’s Bizarre Adventure


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ok, nadrobilem wszystkie anime JoJo, bardzo przyjemnie sie ogladalo, dzieki Yano za polecenie. Nie bede sie za bardzo rozpisywal, wiec tylko powierzchownie.

 

Karny kutas dla (pipi)ego chinczyka za zabicie...

 

 

Iggy'ego, uwielbialem tego skurowla malego, chociaz tyle ze godnie odszedl

 

 

Jesli chodzi o serie to:

 

Battle Tendency >> caly Egypt > Phantom Blood

 

A o Joestarow to:

 

Joseph (szczegolnie mlody) >>>>>>>>>>>>>>>>>>> reszta

 

Czekam na kolejny sezon :cool:

Odnośnik do komentarza

o jezu już sie tak nie spuszczajcie na mnie xD

 

 

ja sie tym zainteresowałem w 1998 roku gdy wychodziła bijatyka 2D od capcomu, wtedy to był MUST HAVE i serio okazała sie spoko gioereczką, ponad 200h miałem zrobione, ale z powodu gry zaczałem obczajać to stare anime, no i sie spodobało

 

bansai - pieseł miał słabo pod koniec, ale powiedz mi co sądzisz o finałowej walce jotaro vs dio? nie powiesz że było źle (ale tak przy okazji polecam pooglądać też wersję tej walki z tego bardzo starego anime z lat 80' czy 90')

 

pawcio - oglądaj, potem bedzie nawet lepiej

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

No tak. Bardzo poboczna

 

Ale w tej serii jest kilka nowych fajnych postaci. Powinno byc fajnie

Ciekawe ze zmienili troche styl kolorystyczny. Poprzednie serie mialy w miare realne kolory lokacji. A tutaj widac duze nalecialosci kolorystyki z artow z mangi (np zielona ulica)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w końcu musiałem zassać bo nie znalazlem zadnego streama, no odcinek dobry wiadomo, dobrze oddaje mange więc nie miałem zaskoczenia bo ją czytałem

 

już o tym pisałem ale zmienili mocno palete kolorów otoczenia na mniej realistyczną, ciekawie to wygląda

i w ogole twarze postaci troche inaczej wyglądają, jak by zmienili rysownika (animatorów)

 

z drugiej strony w mandze też są ogoromne różnice w rysowaniu postaci

duży obrazek

 

 

3515270-1314632387-031.j.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Źle, że się tak napaliłem na anime, które dopiero ma premierę i kolejne odcinki wychodzą co tydzień, a dziś jeszcze dzień wolny, to od rana dokończyłem dwa podręczniki, co godzinę jakieś hantle, patrzę o piętnastej na stronę horriblesubs, a tam wypuszczą o 18:30 kolejny odcinek. I tak siedzę, myślę co robić, w końcu wziąłem jedną książeczkę fantasy, czytam, a myślami oczywiście... Jojo.

 

I tak teraz po seansie 2epu jasne jest, że nie bez powodu.

 

 

To jak Josuke przechytrzył Angelo :banderas:

Jedyne co mi nie pasuje- po schwytaniu fali w rękawiczkę i wymachiwaniem nią, można wpływać na ciało właściciela(tu wyrzucając je parę metrów w górę) a porządne nawalanie w nią nie wywoływało żadnej reakcji. Niby była ona plastyczna i niszczenie jej atakami fizycznymi nie powinno działać, ale tak samo nie powinno robienie jej karuzeli, nie?

 

 

Dodam jeszcze, że opening mi się dziwnie skojarzył z tym:

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

drugi odcinek fajny, to lubie w jojo, nie opiera sie na zwykłej walce i sile, tylko na przechytrzaniu przeciwnika

 

 

 

niektórzy mówią że ten sezon jest przesadnie rozwleczony, jest w tym jakaś racja, ale ja go i tak lubie, fajnie sie czytało mange, w ogole ogolnie fajnie sie czyta mange jojo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...