Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie don, nie ma podnoszenia sie + insane w coopie sie skaluje i jest jeszcze trudniej. Jak wjechaly puszki z gattlingami to bylo ciężko. Da sie skoordynować działania we dwójkę by nie padac od razu, ale przyznam szczerze ze Ins strasznie lamil wczoraj! XD

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No taka zabawa to nie na moje nerwy :P

 

PS. Muszę przyznać, że AI naszych kompanów bardzo ładnie pracuje :) Można ich samych zostawić i nie padną wszyscy w 20 sekund, a pod koniec pierwszego aktu ładnie dzielili między siebie pilnowanie osobnych segmentów mapy - jak w jednym robiło się gorąco, to nie stali jak kołki w miejscu gdzie nic się nie dzieje tylko lecieli tam gdzie był w danym momencie młyn.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

wszystko  ładnie, pięknie, ale jak spojrzałem w opcje typu "spersonalizuj" albo "sklep" i te skrzynki, albo jeszcze "dostosuj klasy" czy cos w tym stylu, to naprawdę posmutniałem. Nie jestem fanem takich dupereli, nie wiem po co to komu. Już w Forza karty typu "lepsze miejsce na starcie" są głupie, nie mówiąc o innych. Tutaj mamy jakieś 20% większe obrażenia itd. 

Mam nadzieję, że są tryby rozgrywki multi bez tego typu ustrojstwa? GOW:UE był przy tym tak prosty i klasyczny, że aż piękny.

 

Póki co liznąłem tylko multi.(king of the hill)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chodzi Ci o skiny na bronie itp.? Niemal w każdej grze od prawie 10 lat ;)

 

Jeżeli chodzi o karty do takich trybów jak Horda itp. to akurat bardzo na propsie, oczywiście pod warunkiem, że brak konkretnych kart nie uniemożliwia normalnej gry, a ich nabywanie jest sensowne jedynie przez zakup za kasę. Wtedy smuteczek.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bartiz, jak potrzebujesz, to ja kody na jedynką, trójkę i Judgment będę mógł oddać, bo mam już w cyfrowej chyba wszystko poza dwójką, chociaż musiałbym sobie przypomnieć co było dodawane do Ultimate. Wieczorem po robocie mogę Ci podesłać.

Spoko, czwórkę i tak kupię to wpadną mi kody na wszystkie części :)
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

miałem na myśli te karty.

 

Są chyba obecnie w większości produkcji, tylko zakres ich zastosowania jest inny. W grach MS: Gears 4 i Halo 5 modyfikują rozgrywkę tylko w trybach z botami (Horda i Firefight), w trybach PvP jedynie kosmetyka (dodatkowe skiny itp.). Jest jeszcze system kart w Forza Motorsport 6, gdzie możesz sobie albo ułatwić grę w singlu (np. lepsze miejsce na starcie, albo lepsza przyczepność) albo utrudnić (gorsze miejsce na starcie, gorsza przyczepność itp.) co ma wpływ na liczbę zdobywanych kredytów i XP.

 

W innych grach (czyli tymi których nie robi MS), chodzi głównie o gry akcji, to chyba bywa różnie i tu już są przypadki gdy karty są elementem gry nawet PvP, ale jak to dokładnie działa to nawet nie wiem, bo to głównie FPS, a w te już praktycznie nie gram.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Matko, ta kampania, jestem pod koniec czwartego aktu i właściwie tylko sam początek jest średni. Reszta to poezja i poziom Epic, no ogólnie 10/10. Piękne Gearsy.

 

Tylko jedna rzecz mnie mierzi. Ten murzyn. Najgorzej napisana postać w historii gier? Jego dialogów nie da się słuchać. Psują imersje z grą. O ile, o młodym Fenix'ie mogę powiedzieć, że go nawet polubiłem, a laska jest mi neutralna. Tak ten czarnulek wpienia za każdym razem, kiedy go słyszę xD Nie było nawet jednej jego wypowiedzi, która w zamiarze miała być śmieszna i faktycznie była. Nic. Mam nadzieje, że w ostatnim akcie gry ginie, bo nie widzę go w Girsach 5. No nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...