Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

kusi mnie ten pesem tym myclubem. w fife zyebali w tym roku ten ut i z jednego z najlepszych trybow zrobili najbardziej wkur wiajacy.

 

a jak jest z pozyskiwaniem nowych zawodnikow? jakich mamy na start? skoro w preorderach daja pilkarza z uefa team to juz na poczatku chyba duze ulatwienie bo zeby dorobic sie top playera w ut to trzeba bylo miec albo szczescie w paczkach ale sto lat przegrac i uzbierac na niego.

Odnośnik do komentarza

Przestań, nie da sie grac w ten myclub. 


Jest samouczek. Wolny trening tez.

To nie samouczek tylko skill games. 

Easye w tej grze jest wiecej przenikania pilki przez nogi i flippera niz w pes13 na pewno ci sie nie spodoba. 

Bez kitu, przy tej grze to w pes13 masz totalna kontrole nad obrona :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tego przenikania nie widzę, graliśmy dzisiaj z Cossmosem, grałem też kilka meczy sam i  jeśli się zdarza to bardzo sporadycznie (chyba raz, czy dwa nam się zdarzyło). To czy jest flipper czy nie to już tylko od stylu gry zależy. Cóż, każdy ma własne zdanie co do gry :)

 

Wez pograj z kims kto umie grac i zobaczysz.

Albo zapytaj kogos kto sie chociaz troche zna.

Ani ty ani przeciwnik nie bedziesz mial normalnego gola.

Albo przenikniecie pilki, albo po flipperze, albo przeciwnik przez ciebie przejdzie jakby ciebie nie bylo.

No stare dobre pro evo. Nie wiem czy to aby na pewno nowy silnik <spisek>

 

A tego, ze uproscili obrone w stosunku do pes13 po prostu nie da sie zniesc. Ja wysiadam.

Myslalem, ze wreszcie jakas pilka od czasow ps2 wciagnie mnie na dluzej niz miesiac. Niestety, tak sie chyba nigdy nie stanie, bo konami nie ma kasy.

pozdro chlopaki, milej zabawy <o ile serwery beda akurat dzialac>

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Po trzech dniach wiesz już o tej grze wszystko? strasznie słabo, patrząc na to jak i ile czasu potrafiłem spędzić z kumplem z tym tytułem aż do następnego roku. Musisz być za(pipi)istym wymiataczem, skoro olewasz grę po 3 dniach od premiery bo przenikanie. Odłóż w ogóle gierki bo ci nie służą. 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ale co? Naprawia przenikanie? Flipper? 10 lat nie moga naprawic. Po co mam dalej w to grac?

Co odkryje? Sposob na glitche?

 

Skumaj - jak widze gdzie przeciwnik poda, ustawiam sie na linii podania, a pilka przeze mnie przelatuje, to mi sie nie chce grac. Odechciewa sie.

 

Spoko Kobik, nie denerwuj sie.

To ze mi sie nie podoba, nie zmienia faktu, ze podoba sie tobie.

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem który PES czy ISS był ponad normę. W każdym istniały (pipi)ety nie do skomentowania ale grało się. Teraz wypluwasz 2 stówy na grę i po 3 dniach masz finalną wizję co i jak. Odkąd pamiętam to uczyło się ISSa/PESa do perfekcji, do opanowania systemu. Teraz tylko jęczysz nad każdym aspektem przywołując daremną 13tke jako bóstwo. Ok.

Odnośnik do komentarza

No 13ka przy tym zaczyna sie jawic jako bostwo :sorcerer:

 

Bylo tak kobik, gralo sie, pewnie.

Gralo sie jak na PSX bylo one-two, gralo sie jak byly wolne z polowy wykonywane kolkiem, gralo sie jak vieri bral 4 obroncow na plecy, gralo sie jak bierhoff strzalal torpedy glowka zza pola karnego, gralo sie jak carlos latal na ataku i nikt nie mogl go dogonic, gralo sie jak staam, nesta i malidni byli nie do przestawienia.

Ale teraz nie mam 17 lat, tylko 29 i mi szkoda czasu na niedorobione guwno, na wspieranie nieudolnych programistow, ktorzy rok w rok od 10 lat nie potrafia naprawic najabrdziej irytujacego balasa w soccerach ever.

 

Mialem tyle lat przerwy wlasnie przez ten flipper i przenikanie, a to powrocilo z podwojna sila.

Kumasz czy nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No 13ka przy tym zaczyna sie jawic jako bostwo :sorcerer:

 

Bylo tak kobik, gralo sie, pewnie.

Ale teraz nie mam 17 lat, tylko 29 i mi szkoda czasu na niedorobione guwno.

 

W takim razie nie wiem po cholerę bawić się w gierki, sam zaraz dobiję do 30 i idąc tą złotą myślą powinni mnie zamknąć w 4 miękkich ścianach bo gram w gierki dla dzieci. Jeśli szkoda Ci czasu to skończ farmazonić jak potłuczony, jeno zakasaj rękawy, zatrudnij się w Konami i działaj, chętnie skomentuję Twoje poczynania w tym temacie. Ale tylko 3 dni i leci opinia finalna bo nie mam czasu na (pipi). 

Odnośnik do komentarza

 

No 13ka przy tym zaczyna sie jawic jako bostwo :sorcerer:

 

Bylo tak kobik, gralo sie, pewnie.

Ale teraz nie mam 17 lat, tylko 29 i mi szkoda czasu na niedorobione guwno.

 

W takim razie nie wiem po cholerę bawić się w gierki

 

 

No wlasnie w chuyowe gierki nie ma sensu, w zayebiste jak najbardziej :)

 

Zobaczymy ile ty wytrzymasz przy pesiku, jestem (pipi)a ciekaw   :reggie:

Odnośnik do komentarza

Gralo sie jak na PSX bylo one-two, gralo sie jak byly wolne z polowy wykonywane kolkiem, gralo sie jak vieri bral 4 obroncow na plecy, gralo sie jak bierhoff strzalal torpedy glowka zza pola karnego, gralo sie jak carlos latal na ataku i nikt nie mogl go dogonic, gralo sie jak staam, nesta i malidni byli nie do przestawienia.

 

HAHA, normalnie przywróciłeś mi łezkę nostalgii :D ja pamiętam te ustawienia Gulasha i Banana w NEO+, jak to Roberto Carlosa ustawiali na ataku, no przecież wtedy wszyscy grali Brazylią (albo Nigerią); liczył się speed. Złote czasy PSX!

Chyba wtedy nie wymagaliśmy dużo od gierek.

Odnośnik do komentarza

Moze ja dodam cos od siebie.

 

Jestem z pokolenia Roberto Carlosa i PSXa, potem bylo dlugo, dlugo nic, az do kupna ps3 i darmowej wersji PESa z PS Plus. W 2014 napieprzalem jak glupi, za kazdym kolejnym meczem w(pipi)iajac sie na ciagle te same bledy i sztywnych pilkarzy. Mimo tego grywalnoscia przebijala KAZDA gre, ktora mialem (nawet po przejsciu linii fabularnej GTA5).

Teraz mam PES 2015 i gram caly swoj wolny czas w to. Jak do tej pory ciagle istnieje u mnie syndrom "jeszcze jeden".

Tak bardzo za(pipi)ista jest ta wersja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...