Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

PS Jeszcze mam pytanko: co trzeba zrobić żeby piłkarzom rosły staty w ML? Bo w 2014 Fiorentiną grałem cały czas młodym Rebiciem i nic mu nie wzrosło za przeproszeniem przez cały sezon.

No właśnie sam jestem ciekaw jak ten rozwój teraz wygląda. W ML po paru meczach wyskoczył mi komunikat, że coś tam zaczyna się dziać z podstawowym bramkarzem defaultowego skład (facet na I), standardowo wystawiłem go w kolejnym meczu (co ciekawe miał inną "strzałkę" formy od tych standardowych), liga europejska, mecz z PES United, wygrana 2:0, zachowane czyste konto bramkarza, do czego on sam się walnie przyczynił, wydaje mi się nawet, że bronił lepiej niż zwykle, jakby miał jakiegoś boosta odpalonego). Kolejny komunikat, że świetnie się rozwija, ale nie widzę jakiejś zmiany w statystkach.Więc jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Dalej w tych dewizjach grają wszyscy Realem?

Ja gram sobie my club i zbytnio nie mam szczęścia do tych czarnych piłek.

Raz wylosowałem J.Martineza z ovr 80 ale straszne drewno.

Fajnie,ze typy w 12-11 dywizjach juz maja Bejla ibre i resztę cyborgów a nie potrafią nawet dostać się przed moje pole karne XD

Odnośnik do komentarza

No ale to prawda, że dużo bramek wpada po trójkącie, tak samo bardzo łatwo w porównaniu z innymi częściami przelobować bramkarza, prawie zawsze jak wyjdzie bramkarz to lobik wpadnie. No ale gra się jak przeciwnik pozwala, a obrońcy często grają jak frajerzy, zostawiają dużo miejsca, łatwiej strzelić z trójkąta czy po dośrodkowaniu np. 

Odnośnik do komentarza

Zależy na jakim poziomie trudności - do top player to za dużo przechodzi tych prostopadłych i generalnie wystarczy grać pressing i każdy mecz do przodu i na 0 z tyłu, komp praktycznie nie jest w stanie oddać strzału.

 

Na superstar w myclubie kiedy gra się średnią drużyną ~75 overall przeciwko kompowi, który ma teamspirit ponad 90 i samych Zlatanów, Bale'ów, Ramosów i innych  to już znacznie mniej przechodzi - przynajmniej u mnie :) - no chyba, że jedziecie wszystko i wszystkich po 5:0 to szacun ;)

 

Wg mnie jest wielka przepaść między 5 a 6 poziomem trudności, we wcześniejszych pesach jakoś mniej to odczuwałem, ale nie ma co grać z kompem za dużo, muszę kupić golda i popykać online, tylko musi mi wreszcie wpaść kilku cyborgów do teamu z czarnej piłki ;D

 

Pewnie te mecze online - takie normalnie (nie w myclub) to to co zawsze? Real - Real - Barca - Bayern - Real - Real - Barca itd ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...