Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

"Tak przedstawiają się szczegóły nadchodzącego rozszerzenia:

  • 4 nowe zespoły dzięki licencjom UEFA Champions League i UEFA Europa League:
    - FC Basel 1893
    - Besiktas
    - FC Bate Borisov
    - NK Maribor
  • 73 nowe twarzy u piłkarzy, między innymi: José Callejón, Aaron Ramsey, Karim Bellarabi, Gerard Deulofeu, Luke Shaw, Iker Muniain oraz Rúben Neves.
  • Nowy element w trybie myClub, dzięki któremu gracze zbudują zespół korzystając z punktów, które otrzymują za różnorodne osiągniecia.
  • Do myClub trafią również Event Competitions, które pozwolą na zdobywanie punktów dla zespołu.
  • W grze pojawią się nowe stadiony: Estádio do Morumbi, Saitama Stadium, El Monumental oraz Estádio Mineirã. Ostatni trafi wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One.
  • Dodatki typu: 10 nowych butów, nowa oficjalna piłka meczowa.

Deweloperzy zapowiedzieli również kolejne aktualizacje, których możemy spodziewać się w 2015 roku."

 

ppe.pl

Odnośnik do komentarza

W myclub po patchu wreszcie można trochę podciągnąć GP - wybrałem turniej VS COM, 4 mecze, ranga turnieju 2 gwiazdki, same łatwe mecze - trudność maksymalna to professional. Za każdy mecz  ~2000GP + 5000GP za wygranie turnieju - znacznie lepiej nabija się niż bym grał online - gdzie nie wiadomo na kogo się trafi a za mecz z kolesiem z wysokiej dywizji (4 i w górę) z dobrym składem dostałem (za wygraną) ~2400GP - więc zupełnie się nie opłaca, jak ktoś chce sobie ponabijać kaskę...

 

Więc od dziś katuję same turneje VS COM i zbieram GP aż nie będę miał samych cyborgów w składzie ;)

 

Gra też dała komunikat, że nagrody w turniejach różnią się za każdym razem... ja miałęm 5k GP a Wy coś ciekawszego może?

 

edit: doczytałem jakie są nagrody za turnieje, bo można to zrobić przed wejściem do rozgrywek ;) 20k GP brzmi kusząco :)

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Granie non stop przeciw Realowi zabija tą grę :/ Od lat fani narzekają na kijowy match making, a te barany z Konami mają to gdzieś. Ja rozumiem- fani narzekają też na licencję,ale to konkretna kasa, rozumiem, że firmie się nie pali do szastania kasą. Ale żeby nie zrobić filtru jak w Fifie?

 

Barany i tyle można o nich powiedzieć. Można ograć Real grając np Chelsea, jasne, ale jak trafi się dobry gracz prowadzący Real, to jest sieka. Ronaldo trafia z ciężkich pozycji i zastopować go jest bardzo trudno.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie gram friendly i mam wy(pipi)ke.

Ludzie nie grają często Realem ale jak grają to nie maja pojęcia Zbytnio jak grac.

Większość graczy Realu to przegina i powinni ich znerfic.

Jak kolega wyżej napisał Ronaldo i Bale z każdej pozycji strzelają śmiech na sali.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.speedyshare.com/WS85P/sider-1.1.zip

 

PES 2015 Sider 1.1 has to be placed in the game folder and started before the actual Pro Evolution Soccer 2015 executable file.

 

See readme.txt and sider.ini. In the sider.ini, it is the cut.scenes = 1 setting that enables the Entrance scenes. If you don't want the "free side select", you can just disable the other two settings (set them to 0).

 

:sorcerer:

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

zgadzam sie, ze real jest przegiety ale nie tylko on. manchester z maksymalnie wysunietym falcao i rooneyem, fellainim w srodku pola jest bardzo nie wygodnym przeciwinikiem..inna sprawa, ze jest to troche gra na bug. na wyzszych dwizjach jest to czesto widoczne.

dobrze, ze jest opcja nie rankingowych gier i podzial klas druzyn.

Odnośnik do komentarza

Mam PESa! Dobra cena w sklepiku SONY, to musiałem skorzystać. Na razie odpaliłem tylko próbny meczyk (gra mnie zmusiła do zagrania superpucharu Sevilla-Real i co ciekawe po wygraniu Sevillą i powrocie do menu... znowu mogę zagrać tylko ten mecz - rozumiem, że mam tym razem wybrać Real ;)?), ale dzisiaj siądę do dokładniejszych testów :)

 

Acha, znacie jakiś dobry poradnik dla noobów? Nie ogarniam tych współczesnych piłeczek, ciągłych zmian taktyki, myków itd.

Odnośnik do komentarza

Z tego co zauważyłem to trójkąt + Ronaldo = bramka. No i faktycznie zbyt często obrońca nie przejmuje prostopadłego zagrania, które mija go o milimetry. Fakt, ja jeszcze nic nie umiem i możliwe, że to stąd takie wrażenie, ale ludzie tak to cisną, że jednak jest spore prawdopodobonieństwo, że to nie tylko wrażenie.

Odnośnik do komentarza

ciezko by ci bylo sprzedac cyfrowke jak kupiles ja na swoim glownym koncie, ja przeczuwalem po pes13 ze z czasem wady beda mnie irytowac stad od razu profilaktycznie kupilem w pudelku ;) - i dalej uwazam ze slabszymi druzynami pes13>pes15, niestety tamta odslone zniszczyly trojkaty na wyscigowcow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...