Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda sytuacja z gwarancją używanych Xbox'ów? Jeżeli zarejestrowałem konsolę online i ma wciąż aktywną gwarancję to mogę ją wyrejestrować przed sprzedażą i kolejny użytkownik będzie mógł bez problemu ją zarejestrować i skorzystać z serwisu?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zgłosiłem swoją konsolę do naprawy. Wysypała się na update do tego stopnia, że z menu naprawiania błędu nawet nie pozwala zrobić Offline Update.

 

Mieszkam obecnie w UK i spodziewałem się lepszej obsługi, ale po kolei.

 

Zaproponowano mi jedną z dwóch opcji serwisu.

 

1. Standard - wysyłają te kartę przewozu czy jak to się nazywa na mail. Muszę to wydrukować, opakować i... dostarczyć do punktu odbioru UPS. Czy w Polsce też tak jest? Po 360 w Polsce kurier sam przyjeżdżał paczkę odebrać. Upierdliwe ale przeboleję. Pomyślałem, że skoro konsola nie musi lecieć za granicę to pewnie czas naprawy jest krótszy (spodziewałem się tygodnia) a tu ni chu, chu. 14-21 dni roboczych. No ciekawe.

 

2. Advanced Exchange - w ciągu 3-5 dni roboczych dostaję nówkę sztukę. Do pudła w którym przyszła pakuje starą i się z nią żegnam. Muszę zapłacić depozyt wartości konsoli co jest do zniesienia. Już prawie się na to zgodziłem, ale akurat mam limitowaną z Forza 6 i zapytałem czy dostanę taką samą. Nie ma szans... WTF? Gość na infolinii nawet nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie czy pojemność dysku będzie taka sama (chociaż pewnie by była). Dopytałem czy ewentualnie w takim razie mogę za dopłatą wymienić na S. Nie ma takiej możliwości.

 

Oczywiście wybrałem opcję numer 1. Oczywiście i tutaj mogę stracić limitkę, jeśli się okaże, że konsola jest "beyond repair". Trochę ogólnie jestem zawiedziony tym podejściem. Liczę, że konsola wróci dużo szybciej niż to, co zapowiadali.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam problem z moim nowym One S. Mam ustawione wszystko pod tryb Instant-On, czyli włączając konsolę, gra zostaje zamrożona i przy kolejnym włączeniu kontynuuję zabawę tam gdzie ją skończyłem. Wszystko byłoby super, ale nie zawsze tak jest.

Czasami konsola podczas wyłączania się zawiesza, logo Xboxa miga w nieskończoność, aż sam nie podejdę i nie wyłączę jej przytrzymując przycisk zasilania. Czasami się wyłącza normalnie, ale gdy ją włączam, startuje zupełnie od nowa, czyli od animacji startowej. Wczoraj niby się wszystko załadowało normalnie z instant on, ale po paru sekundach czarny ekran i restart od zera. Często też okazuje się że w trybie instant on konsola gubi połączenie z padem i można ją włączyć tylko przyciskiem zasilania. W takich przypadkach wznawianie gry też nie działa.

 

Czy to jest normalne w tej konsoli? Czy jednak serwis, bo ewidentnie coś jest nie tak z zasilaniem albo z dyskiem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...