Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i stało się to czego się obawiałem i co opisują ludzie na reddicie - serwis przez tydzień (nie licząc wysyłki) resetował ustawienia do fabrycznych i odesłał nienaprawioną konsolę,

znowu początkowe ekrany przeklikałem, zalogowałem się na konto XBL i po ściągnięciu pierwszych 3 GB z 60 z forzy horizon 4 wszystko stanęło, system przestał ładować jakiekolwiek ikony, konsoli nie dało się już wyłączyć, oraz po wymuszonym resecie nie była już w stanie wejść nawet do menu serwisowego, typowe objawy zgonu HDD.

 

Dodatkowo w paczce nie było przedłużenia gamepassa kupionego za full price - ale to na infolinii załatwiłem i dorzucili kolejny miesiąc.

 

Na infolinii od nowa tłumaczenie, że sam reset do fabrycznych ustawień to ja robiłem 15 razy i nic nie dawał, a konsola się sypała coraz częściej aż do zgonu totalnego.

 

Na "raporcie" z naprawy napisałem, że nic nie naprawili, a reset to ja se sam potrafię zrobić i mają HDD wymienić, wsadziłem w paczkę i zaniosłem do punktu UPS.

Zobaczymy czy pobiję rekord 4 napraw zanim zlikwidują problem.

Akurat nie mam parcia na granie więc możemy nabijać kieszenie firmie UPS.

 

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam głupie wrażenie, że jakaś aktualizacja mogła namieszać.

 

Niezłe jaja:

We are aware of reports of Xbox One console startup, title update and sign-in errors. We will keep everyone informed once we have more information to share. Thank you all for your patience

 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Namieszała to samo. Chciałem pograć czarny ekran i tylko guide Button działał. Zrobiłem factory restart i nawet aktualizacje się nie pobierają. Jak podłączymy kabel czarny ekran bez online działa ale i tak już zrobiłem factory reset. (pipi)ać idę na steam w coś pograć. 

 

Nie róbcie jak ja factory reset czekajcie cierpliwie. Mnie czeka jutro zabawa z przywracaniem wszystkiego:(

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Andreal napisał:

Też chciałem resetować do fabrycznych, ale od czego są internety?

 

Mi ten problem pojawił się przed 19 i walczyłem z konsolą dobre 15 minut zanim internet się obudził. Zły timing miałem z uruchomieniem konsoli:D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Teraz i tak już u mnie dupa, bo nawet konta na konsoli nie mam :dynia: Poza tym nie odpalisz offline konsoli z połączeniem po wifi bez wyłączania routera, a na to sobie pozwolić nie mogę.

To samo stary:D nic tylko do jutra czekać i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, chris85 napisał:

Można się rozejsc, wszystko działa. 

@blantman  xD 

Już profil ściągam na szczęście zostawiłem dane aplikacji tylko save trzeba dociągnąć. Nadal guide Button u mnie nie działa online

 

 

Włączyłem kh 3 nawet sejwy się pobrały ale nie mogę podczas gry wchodzić do aptek. W sumie (pipi)ać idę grać

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...