Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Project Cars można już teraz pobierać - https://www.microsoft.com/en-au/store/p/project-cars-digital-edition/bwd6mg147s5j

 

Gra posiada 16 darmowych DLC z samochodami i nie tylko, więc warto trochę pobuszować w sklepie i wszystkie je zdobyć ;)

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Project Cars można już teraz pobierać - https://www.microsoft.com/en-au/store/p/project-cars-digital-edition/bwd6mg147s5j

 

Gra posiada 16 darmowych DLC z samochodami i nie tylko, więc warto trochę pobuszować w sklepie i wszystkie je zdobyć ;)

 

Przeszukałem market i faktycznie znalazłem 10 samochodów + 2 pakiety malowań (nr 3 i nr 5) - gdzie znalazłeś dodatkowe 4 sztuki? :D Bo szukam i nie mogę się doszukać :(

 

EDIT: Ok, znalazłem - dla szukających - wystarczy wejść bezpośrednio w grę i tam szukać przez powiązane. Szukanie przez wyszukiwarkę pokazuje tylko 12 pakietów DLC :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Dobre, ale gorsze niż Forza, więc...

Bzdurna opinia.

 

Project Cars graficznie jest słabszy. Ma niestały frame rate (40-50 fps)... i na tym lista "gorszych" elementów się kończy.

 

Project Cars to sim racer, gdzie Forza to mocny simcade robiony z myślą o sterowaniu padem. Fizyka Project Cars jest nieco bardziej dokładna. Na plus są zmienne (w trakcie wyścigu) warunki pogodowe.

 

Określanie Project Cars jako "gorsza niż Forza" jest mocno krzywdzące, bo ta pierwsza włożyła więcej prac w odwzorowanie wyścigów - jest bardziej sim niż Forza. Forza bawi sie koncepcją wyścigów, jest troszkę Sim i dużo fun (mody, showcase events). Nie grałem jeszcze w PC a Forzę uwielbiam.

Odnośnik do komentarza

O rany,  ten dash z xbox one chodzi gorzej od androida na tabletach z biedronki. Nie dośc, że wszystko zamula to jeszcze po kliknieciu na "kup" PCars, wywalilo mnie to głównego ekranu. Oczywiście gra została oznaczona jako posiadana, a nie ma jej w kolejce do instalacji i bibliotece. Co teraz forumku?

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że aby pobrać The Force Unleashed w usłudze Games with Gold trzeba podać nr karty kredytowej? Gdy tydzień temu pobierałem Killer Instinct nic takiego nie było wymagane. Golda do tej pory aktywowałem za pomocą zdrapek więc nigdy jeszcze nie podawałem karty kredytowej czy pay pala.

Odnośnik do komentarza

https://live.xbox.com/en-us/accountmigration

 

Ale możesz VPNa jakiegoś darmowego odpalić na chwilę i przez Xbox.com dodać grę do profilu. Sam tak robię jeśli jest blokada regionalna, bo mam konto na USA. Tyle że musi być przypisany jakiś środek płatniczy na koncie.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zablokowano mi kiedyś konto tylko dlatego, że robiłem zakupy tą samą kartą płatniczą na polskim i brytyjskim koncie live oraz w amerykańskim sklepie M$. Założyli, że karta może być kradziona. Skończyło się tym, że musiałem migrować konto na Polskę, na szczęście wszystkie zakupione produkty blokad regionalnych nie miały, także cały czas mam do nich dostęp.

Co się jednak namęczyłem z supportem to moje. 

Odnośnik do komentarza

Tylko jak ktoś lubuje się w tych klimatach i omijał wszystkie Humble Bundle na PC jakie się dało IMO, bo szału nie ma. OlliOlli chyba najlepsze z tych wszystkich, ale nie znam każdej jesnej. Ja osobiście raczej spasuję, chyba, że jak ogarnę te nieznane gry to mi się spodobają. Niemniej spoko, że takie akcje mają miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...