Skocz do zawartości

PSX Extreme 199


Oceń okładkę PSX Extreme 199  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 199 (Thief)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 199 (Evolve)



Rekomendowane odpowiedzi

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Twoja strata, miałbyś gmaila to nie dostałbyś takiego maila, a nawet jeśli to do oddzielnego folderu, ale kto co woli.

Mysza, bujda! Ja mam gmaila i rownież takowego maila dostałem, do głównego folderu z mailami

Odnośnik do komentarza

Ranking gier samochodowych mnie zniszczył. Jak dla mnie totalne nieporozumienie. NFS: Most Bugged na 3. miejscu... MS: Apokalipsa na 4. Co to jest? Kto głosował na szrotowatą Apokalipsę?

Wipeouta akurat przemilczę, bo w ogóle dla mnie seria nie istnieje (nie trawię tego typu rzeczy), ale jest to stara seria i ma swoich fanów i wierzę, że w jej ramach i jak na tego typu grę jest dobra... ale Apokalipsa czy Most Wanted? Gdzie Blur? Gdzie Horizon? Gdzie Dirt 2/3 chociażby? Każda z tym gier jest 12,5 miliona x lepsza od połowy gier w tym rankingu.

Są gusta i guścigi.. ale to mnie jednak mocno zdziwiło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie można więcej recenzji z layoutem jak Thief? Jest fajne tło, screeny coś tam pokazujące (niestety reszta numeru leci dalej po nudnym schemacie: białe/czarne tło, wszystko w kostkę), brakuje tylko

loga gry, zamiast tytułu pisanych normalną czcionką. Ostatnio taki ciekawszy layout Roman zrobił chyba w Bioshocku Infinite, potem już leciał niezbyt ciekawym schematem.

 

Wydaje mi się, że takie recenzje ciekawiej się przegląda/czyta niż 1-2 screeny na białym tle ze ścianą tekstu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie można więcej recenzji z layoutem jak Thief? Jest fajne tło, screeny coś tam pokazujące (niestety reszta numeru leci dalej po nudnym schemacie: białe/czarne tło, wszystko w kostkę), brakuje tylko

loga gry, zamiast tytułu pisanych normalną czcionką. Ostatnio taki ciekawszy layout Roman zrobił chyba w Bioshocku Infinite, potem już leciał niezbyt ciekawym schematem.

 

Wydaje mi się, że takie recenzje ciekawiej się przegląda/czyta niż 1-2 screeny na białym tle ze ścianą tekstu.

 

Pozdrawiam

Mam identyczne odczucia- zbyt dużo sztampowych recek na białym tle -wygląda jak robione metodą kopiuj /wklej

Odnośnik do komentarza

Lepsza czytelność to podstawa. Rozwiązaniem byłby kompromis layoutu i tego właśnie. Popatrzcie jak białymi layoutami radzi sobie choćby Game Informer.

 

Czy recenzja Thiefa jest nieczytelna? Poza tym tekst czyta sie raczej tylko raz, potem gazeta laduje w smietniku albo sluzy do przegladania w kibelku.

Moim zdaniem lepiej sie przeglada cos co wyglada ciekawiej kolorystycznie niz biale kartki z 2 screenami wstawione od szablonu ze sciana tekstu.

 

Niestety PSX coraz mdlej wyglada, juz dawno przerzucilbym sie na konkurencje, gdyby tylko sensowna istniala (chociaz ostatnio pare numerow CDA zakupilem i coraz

bardziej sie do tego przekonuje)

 

NIestety, Roman grafik w moich oczach staje sie powoli najslabszym ogniwem PSX, po swoich pierwszych dobrych numerach, potem zaczal dzialac metoda kopiuj/wklej.

Juz chyba nawet layout Trocu byl ciekawszy, nie wspominajac o pracy pani Sciery.

Edytowane przez mescalero
Odnośnik do komentarza

Ten jubileuszowy numer to będzie przemiazga, aż kusi, byście rozłożyli to wszystko jakoś w czasie :) Nie dość, że będzie mnóstwo pisaniny o historii PE itd., to ile fajnych gier wyszło od końca lutego i w marcu! Potem znowu szykuje się growa posucha i będzie recek jak na lekarstwo, także ten 200 numer będzie aż w nadmiarze przeładowany świetną zawartością. Cieszy mnie to jak cholera, tylko jakoś się martwię w perspektywie przyszłej ;)

Odnośnik do komentarza

Ten jubileuszowy numer to będzie przemiazga, aż kusi, byście rozłożyli to wszystko jakoś w czasie :) Nie dość, że będzie mnóstwo pisaniny o historii PE itd., to ile fajnych gier wyszło od końca lutego i w marcu! Potem znowu szykuje się growa posucha i będzie recek jak na lekarstwo, także ten 200 numer będzie aż w nadmiarze przeładowany świetną zawartością. Cieszy mnie to jak cholera, tylko jakoś się martwię w perspektywie przyszłej ;)

Proponuję recenzjęTitanfall dać w jesiennym terminie gdy Xone wystartuje w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza

Te dodatkowe ekstra strony to mus. Miały być w końcu standardem, a ostatnio magazyn nie przekracza setki. Żeby było sprawiedliwie czasem było i 116 stron, ale i tak wolałbym by PE nie schodził poniżej pewnej ustalonej średniej.

 

Uprzedzając wszelkie dyskusje - styczniowy numer PE będzie miał 108 stron i docelowo jest to zmiana na stałe. Przy okazji jutrzejszej zapowiedzi postaram się możliwie najwięcej napisać o tym, co w numerze znajdziecie :).

Druga zmiana, która również docelowo jest na stałe - cena 9,99 PLN.

 

http://www.psxextreme.info/topic/98386-psx-extreme-173/?p=2533345

Odnośnik do komentarza

Numer kupilem kilka dni temu, bylem akurat w Polsce, wiec postanowilem was wesprzec - niestety w kiosku chyba mieli tylko okzadke z Evolved, a ta wyglada slabo. Nie pytalem nawet o inna bo widzialem, ze z tylu za numerem, ktory dostalem byla druga taka sama okladka.

 

Czy nikt poza mna nie zauwazyl blednej nazwy gry na stronie 62 w artykule Hity 7. Generacji ?

Gra numer 5 - polaczyliscie nazwy dwoch gier wyscigowych i wyszlo wam Forza Motorstorm 4.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...