Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim meczu poproszę jeszcze o 2,3:0 z Ukraina!

Milik ostatnio s(pipi)ił kilka ładnych sytuacji ,niech ktoś zgifuje jak nie trafia nawet w piłkie.

A i jeszcze jedno poziom dzwieku i komentarza na polsacie to dno ,jak dobrze ze ani grosza nie wydałem :ninja:Tomek hajto :mellow:

 

jezel chodzi o dźwięk, to na SportHD było znacznie lepiej niż w TVP. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ale dwa remisy nie zmienią nic w układzie tabeli i będziemy na drugim także o co cho???

 

Najgorzej to by było jakby Irl Płn ograła jakoś Niemców, a my wtopimy z Ukrainą to wtedy spadamy na 3 miejsce i bierzemy udział w tej małej tabeli i albo odpadamy z grupy albo gramy z zapewne Francją czyli tak średnio.

Odnośnik do komentarza

A to źle odczytałem intencję wypowiedzi. Ale nie zgodzę się, że remis to najgorsze na co nas stać. Oczyma wyobraźni widzę jak łapiemy z Ukrainą pierwszy kryzys po dwóch jednak dość intensywnych meczach, a Ukraina gra sobie na luzie i nas pyka 2:0 tak jak my to często mieliśmy w zwyczaju na turniejach jak byliśmy w podobnej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

No ale Milika to serio powinni do okulisty zabrac bo typ ma problemy z ocena odleglosci od pilki. Ciekawe czy ma prawko xD.

 

Boli troche tych zmarnowanych okazji bo nieczesto zdarza sie zeby po meczu z takiej klasy druzyna jak niemce mowiono "a moglismy to wygrac". Tylko umowmy sie, ze jest tak mowione bo kazdy mysli, ze te skiksowane pilki jesli bylyby trafione to zamienilby sie na gole, a to nie jest takie oczywiste. Wiec moze lepiej by bylo zeby Milik trafil po tych dograniach w trybuny i nie bylo by zalu, ze "moglismy to wygrac".

 

Chociaz wtedy by mowiono "aj gdyby skierowal te pilke do bramki to bysmy wygrali" xD

Odnośnik do komentarza

No tyle się mówi o Miliku, a faktycznie mógł z(pipi)ać ten strzał/strzelić prosto w Neuera. 

 

Moim zdaniem dużo bardziej oczywistą bramą był Lewy co się z piłką minął w powietrzu ze szczupaka ewentualnie potem jak tam drobił z piłką i go zablokował obrońca zamiast udać strzał i pójść na LEWO. 

 

No ale nam też Fabian uratował dupę z siaty pod poprzekę.

Odnośnik do komentarza

No tyle się mówi o Miliku, a faktycznie mógł z(pipi) ten strzał/strzelić prosto w Neuera. 

 

Moim zdaniem dużo bardziej oczywistą bramą był Lewy co się z piłką minął w powietrzu ze szczupaka ewentualnie potem jak tam drobił z piłką i go zablokował obrońca zamiast udać strzał i pójść na LEWO. 

 

No ale nam też Fabian uratował dupę z siaty pod poprzekę.

 

Chyba chodzi Ci o Milika?

Odnośnik do komentarza

I tak gra lepiej niż, dajmy na to, przereklamowany Sterling.

 

Łatwość z jaką dochodzi do sytuacji nawet w meczu z Niemcami (a jak się okazuje w kontekście meczu Irl Płn-Ukr, z tymi pierwszymi też nie było to takie proste) jest budująca. Potrzebny jest teraz jakiś magic touch Nawałki, powinien mu powiedzieć coś w stylu "Arek było minęło nie trafiłeś to przepadło w następnym meczu na pewno będzie lepiej" i on po prostu musi dalej grać swoje, nie rozmyślać na temat tych sytuacji za dużo. 

 

Najgorsze co mu można by było teraz zrobić to dać go w odstawkę. Chłopak ma dopiero 21 lat i mógłby się po prostu spalić, a możemy jeszcze potrzebować jego goli na tym turnieju.

 

Chociaż z drugiej strony może przydałoby mu się tak odpocząć z 45 minut, złapać do tego jakiegoś dystansu i wjechać na pełnej (pipi)ie w drugiej połowie na Ukraińców. Ale kto za niego? Podwieszony Zieliński? Kapstka na AMF, powrót do 4-5-1 i osamotniony Lewy z przodu? Nie wiem, nie znam się i dlatego ja nie jestem selekcjonerem tylko AN.

Odnośnik do komentarza

Nie no ustawienie jest dobre, Milik ma więcej okazji bo większość uwagi poświecają obrońcy Lewemu więc to naturalne, a że chłopakowi przydarzyły się dość mocne kiksy to no cóż zdarza się gorzej, że z 3 sytuacji polaków na gola dwie zaprzepascił własnie on.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Milik mnie denerwuje, nie ma formy (wiem, że strzelił gola z Irlandią), ale wczoraj 2 idealne okazje zje.bane (już w towarzyskim z Holandią pokazał, że słabo u niego ze skutecznością w decydujących sytuacjach - w których ma duże szanse na pokonanie bramkarza) a już szczególnie ten pseudo szczupak, jak piłkę na wysokości kolan chciał głową je.bnąć to ja nie wiem.

Wyszedł mu szupakoklęczek, jakby chciał tym niedorozwiniętym szczupakiem od razu włączyć się na spacer na Golgotę w Licheniu.

A potem jeszcze ten strzał ku.rwa z 1szej piłki - jaki strzał? On nawet w piłę nie trafił, paranoja, słabo.

 

A potem jeszcze Lewy miał mega okazję ale zaczął się składać do strzału jakby był co najmniej zestawem z klocków lego technik z milionem części.

 

Niemcy lepiej grali wczoraj, ale to Polska miała znacznie lepsze okazje na bramkę, u Niemców tylko groźny był strzał Łoezila i Gotze.

 

Tylko Milik mnie wku.rwia w tej reprezentacji na Euro - reszta wielki szacun, wczoraj Pazdan szacun!

 

PS Milik jest w uj wolny jak na napastnika, kurde a w eleminacjach nieźle strzelał i właśnie miał dużą skuteczność, Arek z eliminacji wróć!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma o czym gadać, nie ma wariantu B, Milik w formie czy bez musi grać, przynajmniej wie gdzie ma się ustawić, żeby te setki w ogóle mieć. No chyba, że na turnieju będziemy testować czy gole strzelane Termalice Nieciecza mają przełożenie na poziom reprezentacyjny i Stępiński piłki nie powącha przez cały mecz.

Odnośnik do komentarza

Milik mimo wszystko dochodzi do sytuacji i stwarza jakieś zagrożenie, więc lepiej jest go mieć na boisku niż nie mieć. W końcu trafi.

 

W sumie beka, bo przed turniejem większość martwiła się o defensywę, a tu już 2 czyste konta, tylko w ofensywie trochę bez polotu

Edytowane przez c0r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Satysfakcja z osiągnięcia korzystnego wyniku rosnąca proporcjonalnie do renomy przeciwnika. Kolejny mechanizm socjologiczny zdemaskowany, dobra robota, kapitanie oczywisty.

 

Czytanko ze zrozumieniem. Napisałem, że chodzi o jakikolwiek wynik. W świetle opisanych występów Niemców przez ostatnie lata, remis z nimi nie jest czymś niespotykanym. Chociażby dużo mniej ekip przez ten czas pokonało pewnie Ulster, niż wymęczyło remis z Niemcami. A historia pokazuje, że nawet po porażce z Niemcami czy Anglią ludzie wykazują sympatię wobec futbolu. A czekaj, napisałem to już w tamytym poście.

 

Milik nie trafił, no bywa. Cristiano Ronaldo też nie trafia.

 

 

Dzisiaj nowi faworyci turnieju na pewno rozjadą Szwecję 4-0.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...