Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

mega dobry ten batman, formula z arkham city doszlifowana do granic przyzwoitosci, i swietnie to wszystko chodzi sie i rusza sie i jest wyrezyserowane wszystko na silniku gry, po stokroc w tym przypadku wole to, ze gra dziala na eu3,5 niz jakby mialo to chodzic na niezoptymalizowanym ue4 w dropach

 

mimo wszystko jednak licze, ze dane mi bedzie zagrac w sandboxa z batmanem gdzie jednak w miescie sa normalni cywile na ulicach i ruch uliczy

 

ps. rano wyszedl kolejny patch czyli mamy juz dwa patche przed dniem premiery xD

Odnośnik do komentarza

ile ważą te patche, pierwszy i drugi?

 

jakby kogoś interesowało w Media Expertach gre bedą mieli w poniedziałek

co ciekawe ze strony znikneła wersja na PS4 (pisze tylko przedsprzedaż bez ceny), została tylko na Xbox, chyba tak sie ludzie rzucili :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

pierwszy 3,5gb, drugi nie spojrzalem ale tez dosc dlugo sie sciagal

 

jedyny zarzut jaki widze to ten batmobil, sam w sobie jest swietny ale starcia na ulicach miast z innymi pojazdami to doslownie world od tanks, a jest ich dosc sporo nawet - tutaj ortodoksi moga miec pretensje, ze to nijak sie ma do klimatu mrocznego rycerza i po troche sie tez pod tym podpisuje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pierwszy 3,5gb, drugi nie spojrzalem ale tez dosc dlugo sie sciagal

 

jedyny zarzut jaki widze to ten batmobil, sam w sobie jest swietny ale starcia na ulicach miast z innymi pojazdami to doslownie world od tanks, a jest ich dosc sporo nawet - tutaj ortodoksi moga miec pretensje, ze to nijak sie ma do klimatu mrocznego rycerza i po troche sie tez pod tym podpisuje

 

Walczyłeś już z jakimś bossem? Jak wypadają takie starcia, do czego z  serii można je przyrównać?

Odnośnik do komentarza

mejm - rozwala je rakietami na strzepy, wlasnie nie wiem jak to sie ma do tego, ze batman nie zabija - chyba, ze te czolgi sa calkowicie automatycznie sterowane bez zywej osoby w srodku

 

zwyrol - na razie jeden boss

 

na dziecincu fabryki walczylem z helikopterem, strzelalem z batmobila w trybie bojowym przy okazji unikajac ostrzalu od innych randomowych czolgow na dzedzincu oraz atakow samego helikoptera

 

 

czlowiek zagadka tym razem za wyjatkiem znajdziek tworzy dla nas w kanalach tory wyscigowe dla batmobilu i mamy time triale

 

swietnie tez rozwiazano pewien powrot, tutaj ostry spoiler

 

Joker obecny, oczywiscie umarl w AC ale jak sie okazalo zdarzyl zarazic krwia piec osob i one sie przemieniaja powoli w niego, jeden wyglada juz i gada calkowicie jak on, co wiecej Batman otruty oparami Stracha na Wroble ma teraz schizy z tego powodu

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem poskladany. W ogole nie bralem pod uwage tego tytulu ale juz mi banknoty podzielilo na drobne monety. Piekna i zacna to giera gdzie grasz i nie sluchasz stekan Lary jak to jej zimno i zbierasz grzybki do kraftingu jakiego guwna. Pure gameplay i w dodatku MUUUUUZA, rezyseria ujec i klllllimat przez duze K. Cholera nie spodziewalem sie ze bedzie tak dobrze.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Bo jestem. Tzn, wiedzialem ze udac sie nie moze ale bylem sceptycznie nastawiony. Czwarta odslona powielanych schematow ale jednak jako calosc daje strzala w ryj. I lubie tego typu akcje. Nie sledze, nie interere ale nagle YEB, impuls, sklep, pudelko, kasa i błogi stan umyslu. Jakie to dobre :)

Odnośnik do komentarza

swietnie tez rozwiazano pewien powrot, tutaj ostry spoiler

 

Joker obecny, oczywiscie umarl w AC ale jak sie okazalo zdarzyl zarazic toksynami piec osob i one sie przemieniaja powoli w niego, jeden wyglada juz i gada calkowicie jak on, co wiecej Batman otruty oparami Stracha na Wroble ma teraz schizy z tego powodu

 

Nie wierzę, że oni to zrobili. xDDDD

Co za padaka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...