Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie malo obchodza zdania jutubowcow.

Tak bardzo boli dupa. :banderas: 

 

@Voytec

No oczywiście, że tak. Nie da się tego w żaden sposób ukryć. Poza tym chyba każdy podświadomie wiedział, że Rocksteady nie ma jaj, żeby to porzucić. 

Odnośnik do komentarza

odnosnie tego o czym gadamy w spoilerach

 

 

daleko nie jestem wiec nie wiem ile w tym sie potwierdzi ale ten jeden z pieciu co juz wygladal jak joker i gadal jak joker pojawia sie na doslownie 5minut i ginie w eksplozji, potem dzieki oparom stracha na wroble batman widzi jokera tak jakby swoje sumienie w niektorych scenach i joker w swoj sposob komentuje sytuacje, gdzies w tle przejdzie obok postaci itp - taki demon z przeszlosci batmana, ktory za nim podaza, wbrew pozorom fajnie jest to zrealizowane

 

Odnośnik do komentarza

odnosnie tego o czym gadamy w spoilerach

 

 

daleko nie jestem wiec nie wiem ile w tym sie potwierdzi ale ten jeden z pieciu co juz wygladal jak joker i gadal jak joker pojawia sie na doslownie 5minut i ginie w eksplozji, potem dzieki oparom stracha na wroble batman widzi jokera tak jakby swoje sumienie w niektorych scenach i joker w swoj sposob komentuje sytuacje, gdzies w tle przejdzie obok postaci itp - taki demon z przeszlosci batmana, ktory za nim podaza, wbrew pozorom fajnie jest to zrealizowane

 

 

Czyli potwierdziło się to o czym już tutaj jakiś czas temu pisałem. Była to zbyt ważna część historii, żeby to na dobre porzucono.

 

 

A halucynacje to najłatwiejszy sposób na powrót klauna. Joker ma głos Hamilla, czy Bakera?

 

 

A jeszcze co do tożsamości AK i tu leci mocny spoiler

 

 

to Rocksteady też zbytnio się nie wysilili, jak już dawno przewidywano, za maską kryje się Jason Todd, drugi Robin

 

Odnośnik do komentarza

 

 

A w Origins przez to kvrewskie multi mi platyna zalega. Nie czyje się przygotowany :D

 

Czytales co ci napisalem odnosnie trofow w multi? Do tej pory bys 5 razy juz je zrobil.

 

Wiem, ze bym je zrobil ale do tego guwna obesranego trzeba miec jeszcze motywacje, ktorej nie mam :D

 

 

Voytec, to może ja też to dokończę - odpalimy tą padakę, pogadamy na Skype i będzie raźniej :P

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

O tych czołgach to już było mówione podczas pierwszej zapowiedzi gry czy tam pierwszego gameplayu z czołgiem.

 

Gdyby czołgi były załogowe to by to było bez sensu, bo normalnie ogłusza, ale w czołgach zabija? Nah. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...