Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

piszesz o słabej jakości oprawy pomijając wyraźny skok jakości detali (vide cytat Ficka) no to go wskazuje. to czy ci podeszła najmniej mnie akurat interesi.

 

jezuchryste, pownnieneś miec bana na wypowiadanie się o grach, których nie widziałeś na oczy, pisałem o graficzce ogólnie, że nie wygląda jakoś powalająco, to nadal ten sam ułomny ue 3,5, który powoduje, że wszystko się swieci i wygląda jakby było stworzone z plasteliny a do tego deszcz zakłóca czystość obrazu i dużo rzeczy maskuje tyle. 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Panowie nowy Batman wygląda dobrze, ale ma takie momenty, że widać gołym okiem, że to silnik ze starej generacji i uwierzcie mi jest tych momentów trochę.

W budynkach nie ma się do czego przyczepić na zewnątrz już tak, osobiście Wiesiek IMO wygląda lepiej, a przynajmniej trzyma w miarę jednakowy poziom, w Batmanie parę razy mamy do czynienia z oprawą na poziomie starej generacji, po za tym (pipi) z tego, że grafikę do(pipi)ali jak grywalność spadła na łeb na szyję. 

Odnośnik do komentarza

bluber ale wiesz, ze jakby AK chodzil nawet na ue8.0 to pewnie dalej akcja by sie dziala w nocy i podczas deszczu bo taka specyfika mrocznego rycerza (szczegolnie noc). Porownania jakiekolwiek do W3 tez chybione wg mnie bo wiesiek to przede wszystkim plener i drzewka, a batman to stal i budynki

 

do mnie oprawa AK jest swietna, ani przez sekunde nie czulem sie nia zawiedziony, poziom przywiazania do detali miazdzy, nie jest to gra-wyznacznik mocy tej generacji itp ale podobnie jak swego czasu z FC4(tez niby stary engine) bardzo podoba mi sie to co widze i jak to przede wszystkim chodzi

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Jako całość IMO wygląda lepiej większe zróżnicowanie, efekty pogodowe, większy teren działań, cudowne w wschody i zachody słońca, czy mam wymieniać więcej ?  

Nie wiem gram na ONE i mi nic nie chrupie jak pada deszcz, także ten tego wnusiu próbuj dalej.

 

Masz dwa pierwsze lepsze screeny.

 

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie graficzka jest ok, tylko mówie, że dziwie się postom, które gloryfikują nowego batka jako najlepiej wyglądającą grę tej generacji obok the order a, że w ordera nie grałem to oceniam tylko AK i moim zdaniem jeśli to jest najlepiej wyglądająca gra na konsolach to jest żałosnie słabo. Arkham Night wygląda tylko troche lepiej od Originsa na PC. 


anyway porównywanie W3 I Batmana to zły pomysł, totalnie inna skala, inny design, inna kolorystyka. 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Potwierdzam, wygląda momentami za(pipi)iście, ale, żeby z niej robić jakieś mesjasza, to trochę bekowe. 

 

dla tego EOT Wiesiek VS Batman.

 

 

Zresztą niech sobie ma tą super duper grafikę, ja w grafikę nie gram, gram w grę a ta zawiodła mnie fana Batmana. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Soul blagam nie brnij xD przeciez nigdy gra o batmanie nie bedzie miala takiego teranu dzialan, zroznicowania, batman nie bedzie biegac po lasach i polach itp - tego nie da sie porownywac przeciez, Batman od zawsze i na zawsze to przeciez miasto i noc - taka specyfika tego super bohatera

Odnośnik do komentarza

Nie graficzka jest ok, tylko mówie, że dziwie się postom, które gloryfikują nowego batka jako najlepiej wyglądającą grę tej generacji obok the order a, że w ordera nie grałem to oceniam tylko AK i moim zdaniem jeśli to jest najlepiej wyglądająca gra na konsolach to jest żałosnie słabo. Arkham Night wygląda tylko troche lepiej od Originsa na PC. 

anyway porównywanie W3 I Batmana to zły pomysł, totalnie inna skala, inny design, inna kolorystyka. 

 

 

Serio z tym Night czy nie wiesz w ogóle w co grasz?

 

No ciebie Soul zawiodła a mnie ni cholerę. Co z tym zrobimy? masz lepszy gust, to na pewno a poza tym? Batmana porównują do Wieśka, czemu nie od razu do GTA V przeciez to wyznacznik wszystkiego.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Spiderman miał jedną fajną grę na PSXie, no ale raczej miasta takiej wielkości jak w GTA tam nie było xD

Temat panowie już zakończony więc zostawmy go w  spokoju, Batman to wybitna seria i to jest fakt, widocznie zrobili za dobre AC i nie byli wstanie tego przebić.

Bo gra w sama w sobie nie jest zła, lecz na tle poprzednich odsłon najsłabsza, może i ma klimatyczną, piękną grafikę, lecz nie o to się zawsze rozchodziło w tej serii.  Więc dla mnie grafika to żaden argument, który pomógł by uratować w moich oczach tą część. 

 

@Kobik

 

przecież  ja Ciebie w żaden sposób się nie czepiam, podoba Ci się ta część? spoko to Twoja sprawa, ja to szanuje, więc co Ty chcesz z tym robić ?

Obie gry to open world, w obu mamy super bohatera i każdy z nich ma swój pojazd do poruszania, więc siłą rzeczy w pewnym stopniu te gry są do siebie podobne. Dla mnie GTA V to dobra gra a nie wyznacznik wszystkiego, widać, że moją opinie podziela parę osób na tym forum, cieszy mnie ten fakt, że nie jestem sam. pozdrawiam.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Soul - zgadzam sie z Toba w 100% odnośnie batmana

grafika w pierwszym kontakcie robiła wrażenie, grając ciągle myślałem, że bedzie lepiej o kwestie gameplayu, ale mam już 85% i ciągle jest to samo

niektórym widać gra sie podoba, różne gusta spoko

Odnośnik do komentarza

trailer pierwszego platnego dodatku z story:

 

 

wyglad harley mistrzostwo swiata - zaraz przypomina mi sie bajka z polsatu z mlodosci

 

tumblr_inline_nn8zg38S0s1rpnzlm_500.gif

 

ciekawe jak z dlugoscia, mam nadzieje, ze nie odwala fuszery jak z bezplatnym dodatkiem dokladanym do plyty

 

co ciekawe cena nawet fajna - 7 euro, co pozytywnie zaskakuje (ale i rodzi obawy co do dlugosci), majac na uwadze fakt, ze cale te polroczne wspieranie gry ma zawierac jedynie 3 dodatki fabularne(czyli procz tego dostaniemy tylko jeszcze dwa) a reszta to skiny do postaci, nowe trasy do batmobila czy wyzwania wychodzi na to, ze jak ktos chce same miesko czyli fabularne dlc to wyjdzie mu o wiele taniej kupowac je osobno niz placic chora cene za season pass (podobnie jest z mkx gdzie cene seaon pass podbijaja stroje do postaci, a sami nowi fajterzy kosztuja taniej osobno)

Odnośnik do komentarza

Warto sprawdzić. Ostatni batman ukazał się jakiś czas temu. O zmęczeniu materiału nie ma mowy.

 

Ja gram w niego niemal w każdy dzień i jestem oczarowany dla przykładu.

 

Jak to jest, ze ogrywasz gre od paru dni a wczoraj pochwaliles sie zakupem w zakupach growych?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...