Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma prawo do własnej opinii. Ta nie musi się pokrywać z innymi. Niemniej, gdy Edge dało kapitalnemu Killzone Drugiemu 7/10, podczas gry większość wystawiała noty rzędu 9-10/10 (rzadko kiedy 8/10), a średnia jej wynosi 90+, to wszyscy przytaczali "Kz II zbiera świetne noty, Edge dało 7".

Wściekły Dżoe zdaje sobie sprawę z faktu, że gdyby wystawił 9/10 byłaby to kolejna recenzja - Rycer Arkham zbiera świetne noty. Natomiast 6/10 nabije więcej wyświetleń. Mając tylu subskrybentów, pracując u hamburgerów, może na swoim ujadaniu zarobić z 40k $. Raczej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

9/10 tej grze można dać tylko pod dwoma warunkami:

 

a) nie grałem w poprzednie gry z Batmanem w roli głównej.

b) WB sypnęło groszem, tych których nie dało się kupić dali 7/10 

 

 

Ta gra to policzek w twarz od RS w kierunku swoich fanów, AJ z tą 6 trochę pojechał ja bym te 7 dał spokojnie, cała reszta uwag trafna, mówi jak jest. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

taaa soul sypnelo groszem xD prawie kazda recka w swiecie to 9/10, dosc sporo tej kasy by mieli

 

problemem tej czesci jest fakt, ze kiedys istniala taka gra jak Arkham City, RS nie chcialo robic kalki 1do1 tylko zachowac schemat i wprowadzic cos nowego wiec dali batmobil, ktory w trybie bojowym i ilosci misji w fabule jest kontrowersyjny i tyle

 

to dalej dobra gra, na tle innych produkcji w tej generacji wrecz swietna, do tego wyglada przyjemnie, gdyby nie doskonaly AC oddzwiek tej czesci bylby pewnie inny

 

obecna srednia z metacritic - spadlo do 88% mniej wiecej odpowiada temu co dostajemy, ta gra wg mnie w zupelnosci zasluguje na ta srednia 80..z hakiem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

WB ma sporo kasy a jeszcze więcej kasy w nią w pompowali, więc nie mogli sobie pozwolić na oceny 7/10 bo dostali by po (pipi)e w jakiś sposób musieli uśmiechnąć się do ludzi którzy wystawiali  takie oceny tej grze, która zbiera bardzo podobne do AC a nawet obok niej nie stało, ale widocznie nie grali w poprzednie części no nie wiem coś poszło nie tak choćby za samą końcówkę, która w takich gra jest najważniejsza należy się karny kutas w postaci 8/10 o braku bossów już nawet nie wspomnę. Więc Ficuś proszę Cię przestań bronić tej gry.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jezuchryste, pownnieneś miec bana na wypowiadanie się o grach, których nie widziałeś na oczy, pisałem o graficzce ogólnie, że nie wygląda jakoś powalająco, to nadal ten sam ułomny ue 3,5, który powoduje, że wszystko się swieci i wygląda jakby było stworzone z plasteliny a do tego deszcz zakłóca czystość obrazu i dużo rzeczy maskuje tyle. 

 

t.j. ty n.t. kampanii Resistance 2? tak wiem; hehe to nie to samo bo pisane w CW. gorzej niż kiedy pisałem o oprawie DC ogrywanego miesiące przed tobą by usłyszeć parę mies. później że też go nie widziałem na oczy :lapka:

 

>cytować Bartoszowi opinie forumowiczy, którzy chwalili poziom jej detali, wraz z dowodami w formie zoomów

>słyszeć znowu tekst o teoretyzowaniu z dupy

>konsekwentnie zakładać że nie istnieje gamerside 

 

no spoko że wkurza cię plastik, mnie także i nie uważam by oprawa BAK zasługiwała na więcej jak 8+, ale jeśli poziom detali znacznie wzrósł względem VII gen. i ludzie to chwalą, to... no właśnie skąd ten bul dópy że wskazało ci się jednak jakiś wyraźny skok? ty serio traktujesz każdy mój post do ciebie jak jakieś dissy or something?  :teehee:  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

2015 rok, a Soul ciągle wierzy w powszechne kupowanie recenzji. :D Gierka jest za(pipi)ista, może nie idealna, ale mimo to świetna. Bardzo dobre zamknięcie serii. Sam z przyjemnością zrobiłem 2x200%. Tobie się nie podoba, trudno.

 

Świat jest zbudowany na kasie i kasa wszędzie ma swoje macki, na pewne rzeczy pewni ludzi nie są wstanie sobie pozwolić, no ale niech Ci będzie wykluczmy to, w takim razie ostatniego Batmana oceniali ludzi którzy nie grali w genialnego AA/AC albo mają zerowe pojęcie o historii samego Batmana i świata z nim związanego, czyli typowe Janusze, zobaczyli ładną grafikę i już nagrzani no ale nie ważne nie będę na siłę szukał dziury w cały ja już swoją opinię wyraziłem, Wrog wiadomo to nie od dziś, że lubisz osiągnięcia a jeszcze jak dostaniesz w miarę przyjemną grę to trudno Ci jest się powstrzymać :P 

Odnośnik do komentarza

Tak, tak, jak ktoś grał w AA/AC to nie może dobrze bawić się z AK. Ciekawa logika :D Ta część ma zdecydowanie najlepszy gameplay z całej serii, fajnie wpasowany w całość Batmobil (mimo że trochę go za dużo) i ciekawą rywalizację Strach-Batman z domieszką sami-wiecie-kogo. Nic więc dziwnego, że zbiera wysokie oceny.

Odnośnik do komentarza

Jesteście Januszami niestety :kaz:  

 

 

pozdrawiam.

 

Pisałem o gościach którzy wystawili takie a nie inne oceny tej grze, jakie są wasze? zaraz coś dopasujemy  :dog:

 

A tak na poważnie, już dość szukania w dziury w cały gra fajna ale nie na 9, max na 8 ( choć u mnie na 7) kończę temat raz na zawsze, najlepszy gameplay ze wszystkich dobre sobie napisał typ który w super nudnym Destiny spędził Bóg wie ile godzin. :reggie:

 

Jak to ma najlepszy gameplay to chyba graliśmy w jakieś inne Batmany  :sorcerer:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie ta recka AJ - on ogólnie nie potrafi się ostatnio powstrzymać przed spoilerami, a tutaj jeszcze zaznaczył w tytule, więc pewnie zepsuł wszystko, łącznie z zakończeniem gry - jak to jest? Bo się boję odpalić (nie grałem jeszcze w AK), a lubię jego recki i chętnie bym obejrzał (grę i tak kiedyś kupię, nie potrzebuję jego opinii).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...