Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ta "unrealowa" stylistyka staje się powoli bardzo męcząca. I ten strój batmana, okropny.

 

Nooo, już dość się napatrzyłem w tej generacji na Unreal Engine, więc trochę żal, że w Arkham Knight znowu jadą na tym silniku. Pamiętam swoje rozczarowanie gdy zobaczyłem tą klocowatą animację ruchu Batmanka (tylko walki wręcz robią wrażenie). Normalnie "kołek w tyłku".  A ja głupi zawsze miałem nietoperka z gibkiego gościa. :(

 

 Nie pamiętam w sumie gry, która miałaby wypasioną animację ruchu na tym ułomnym endżajnie. 

Odnośnik do komentarza

 

Ta "unrealowa" stylistyka staje się powoli bardzo męcząca. I ten strój batmana, okropny.

 

Nooo, już dość się napatrzyłem w tej generacji na Unreal Engine, więc trochę żal, że w Arkham Knight znowu jadą na tym silniku. Pamiętam swoje rozczarowanie gdy zobaczyłem tą klocowatą animację ruchu Batmanka (tylko walki wręcz robią wrażenie). Normalnie "kołek w tyłku".  A ja głupi zawsze miałem nietoperka z gibkiego gościa. :(

 

 Nie pamiętam w sumie gry, która miałaby wypasioną animację ruchu na tym ułomnym endżajnie

 

 

A grałeś w ostatniego Splinter Cell?

Odnośnik do komentarza

Trailer świetny i cieszy fakt pokazania gameplay'u, choćby w urywkach.

 

Up... Widocznie nie miałeś doczynienia z generacją (nie nową bo ta już jest, a ps3 jest past genem obecnie) vide infamous czy killzone sf. Do października jest trochę czasu więc stawiam na konkretny tytuł spełniający obecne standardy graficzne :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie wiem czy widzieliście jak wyglądał Batman AC lub AO na kompie, ale nie róznił się zbytnio od tego co na tym trailerze.

 

Różnica nie jest może kolosalna, bo to i tak jest ten sam silnik, ale AK wygląda mimo wszystko lepiej. By pokazali normalny gameplay, to łatwiej by się dało porównać (moje screeny z AO):

 

 

iY6SfE5KZDd6I.png

 

imDbxKr07mCwv.png

 

iChsQJgqdTvpO.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Wszystko cacy, tylko że na koniec trailera, po "be the Batman" nie pojawia się już 2014 rok, jak miało to miejsce na marcowej zajawce. Oby naprawdę nie było poślizgu, bo jesień będzie znacznie uboższa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najważniejsze, by gra była w 100% dopracowana.

 

Tożsamość Arkham Knighta wydaje się być przesądzona, przynajmniej z ostatnich informacji, że AK ma osobisty uraz do Batmana.

 

 

Od razu pierwsza myśl to Jason Todd

 

 

Oby jednak to nie było tak proste rozwiązanie. Na Arkhamverse ktoś wcześniej wrzucił znacznie ciekawszą teorię, że

 

 

Arkham Knight to iluzja Batmana pod wpływem halucynogenów, objawiająca się jego lękiem przed samym sobą, że tak jak inni mógłby się stać przestępcą.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...