Skocz do zawartości

Przychodzi zgRed do czytelnika


Rekomendowane odpowiedzi

Co u Myszaqa?
Dlaczego w ostatnich PSX Extreme widzimy np. felietony osób pracujących przy innych vortalach, np gamezilli? Może to chamskie pytanie, ale czy chodzi o to, że oni sobie u was trochę "dorabiają" do pensji?
Po co dzisiaj na portalach o grach pisze się o zwolnieniach w branży skoro ci ludzie i tak dzień później znajdą sobie pracę?
Ile zarabiał przeciętny redaktor, w czasach kiedy w kioskach był numer #100?

Edytowane przez dKc
Odnośnik do komentarza

Shiva sam to tu wyjaśnił, żałuję, że nie zrobiłem print screena ale skąd mogłem wiedzieć, że nawet tu nie pozwolą mu na słowa wyjaśnienia i pożegnania,a post zniknie po paru minutach. Kto wywalił posta tylko się domyślam, a treści nie przytoczę bo to było w cholerę lat temu i mógłbym coś pokręcić. Fakt taki, że mu się wcale nie dziwiłem. Ciekawe ile ten post się utrzyma ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Shiva sam to tu wyjaśnił, żałuję, że nie zrobiłem print screena ale skąd mogłem wiedzieć, że nawet tu nie pozwolą mu na słowa wyjaśnienia i pożegnania,a post zniknie po paru minutach. Kto wywalił posta tylko się domyślam, a treści nie przytoczę bo to było w cholerę lat temu i mógłbym coś pokręcić. Fakt taki, że mu się wcale nie dziwiłem. Ciekawe ile ten post się utrzyma ;p

Ja pie.rdole jaka komuna :ph34r: Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Ja mam kilka :)

- Jaka jest "kondycja" PE ? Jak sobie radzicie jako niemalże monopolista na polskim rynku

- Czy są plany, że ktoś ze starej gwardii znowu zacznie pisać? MYQ ? Star? Shiva (:D) ?

- Czy w redakcji są jakieś konflikty, ktoś kogoś nie lubi? Jak Kuba z Bobkiem w Borussi ? :)

- Czy przez gry rozpadł się jakiś związek któregoś zgreda ?

- Najdłuższa sesja na PS/360 jaka gra i ile godzin bez przerwy?

Odnośnik do komentarza

 A ja przepraszam, jeśli to nie tajemnica czy mogę spytać jaki jest nakład PSX Extreme?

 

Inne pytanie będzie bardziej pasowało do Hyde Parku: Czy ktoś z redakcji miał taką sytuację, że grał w jakąś głośniejszą grę i był kompletnie zdezorientowany - nie wiedział jak się gra, np. czym sie przeładowuje broń albo kompletnie nie kumał logiki gry? Nie chodzi mi tu o grę pod wpływem.

 

Które z E3 z perspektywy czasu redakcja zapamiętała najbardziej? (jeśli odpowiedź na to już padała, to prosiłbym o podanie mi info w którym numerze to się odbyło)

 

Czy jeśli dziewczyna pokonała mnie raz w Tekkena w ciągu ostatnich dwóch tygodni to jest to powód do wstydu? Czy ktoś z redakcji tak miał?
 

Czy ktoś z redakcji ma jakieś marzenie, które chciałby, żeby producenci sprzętów/gier spełnili w przyszłości (np. kontroler odbierający fale mózgowe umożliwiający sterowanie postacią za pomocą myśli)?

 

Czy w trakcie tworzenia pisma padały jakieś pomysły na kąciki, które były odrzucane?

Edytowane przez dKc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...