Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Fanek, wciskasz "options" -> "Dostosowanie postaci" -> "Wybrane wyposażenie" -> "Broń"

Będziesz miał wybór każdej z klas broni, wchodzisz i ustawiasz na aktywną jaka Cię interesuje. Podczas walki, żeby wybrać pistolet albo muszkiet wciskasz strzałkę w lewo na krzyżaku.

 

Mam pytanie trochę z innej beczki. Zrobiłem wszystkie dodatkowe zadania typu "paryskie opowieści" oraz "śledztwa" oraz zebrałem wszystkie widoczne na mapie kotyliony i herby. Ale jak wchodzę na mapę i najeżdżam na poszczególne dzielnice to pokazuje w niektórych, że brakuje mi kilku zadań oraz kotylionów. Jak nie ma ich na mapie to jak je znaleźć ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

już rozkminiłem z tymi broniami dzieki

 

musze przyznać, że pomimo nadal czasami chrupiącego fps, jest to jedna z najładniejszych gier w jakie grałem na PS4

grałem w  to u kolegi na premiere, ale dopiero teraz na większym skalibrowanym tv mega to wygląda, czuć next gen na tej pozycji :)

 

gra wydaje sie bardziej rozbudowana od Far Cry, trzeba sie chyba wiecej nachodzić, jestem w 3 sekwencji i aby skończyć mam zrobić wszystko co jest na mapce w zakładce Misja tak (tzn taki znaczek assassinów) ?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie co do robienia misji w coopie. Zapraszałem kumpla w misji na mapie zaznaczonej na czerwono czyli te typowo kooperacyjne dałem bodajże "zaproś gracza" zaznaczyłem kolegę i wywaliło go do ps store. Błąd z serwerem czy trzeba mieć dwie kopie gry? Oczywiście mamy ps +

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

mam jeszcze takie pytanie - opłaca sie rozbudowywać kawiarnie?

i odnawiać inne restauracje i teatry? (na mapie ikonka czerwonego domku)

to jest potrzebne do przejścia gry czy tylko taki dodatek?

Te czerwone domki to Kluby Towarzyskie.Odnowienie takiego przybytku daje możliwość wykonywania w nich kilku misji,za wykonanie wszystkich zadań jest pucharek.

Poza tym im więcej tych budynków odnowisz,tym więcej kasy wpływa na Twoje konto co 20 minut.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o kokardy? Niemożliwe, wszystkie kokardy zaznaczone są na mapie (oprócz Wersalu, do którego musisz się przetransportować i tam wszystko zebrać).

 

Chodzi mi o kokardy (kotyliony), misje poboczne typu "paryskie opowieści" i herby do zbierania. Na mapie niby mam wszystkie zebrane, ale gdy najeżdżam na jakąś dzielnice ukazuje się informacja, że np. mam zebranych 6/7 kotylionów, bądź mam wykonane 3/4 z paryskich opowieści.

Odnośnik do komentarza

Poza tym im więcej tych budynków odnowisz,tym więcej kasy wpływa na Twoje konto co 20 minut.

 

 

dzięki!

1. widziałem, że kasa mi wpływa tylko wyskakuje, że jest gdzieś do odebrania, musze chodzić do jakiejś skrzyni w Cafe czy leci to od razu do mojego portfela?

2. acha i kase od razu wydawać na lepszy gear czy gear znajduje sie też z czasem?

pytam aby na darmo nie wydać wszystkiego

3. tworzenie klubu - to do czegoś potrzebne czy zbedny bajer i olać?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Fanek, kasa wpływa Ci do skrzyni, która znajduje się w Cafe Theatre. Co do wydawania kasy, ja za każdym razem, gdy uzbierałem jakąś sumę kupowałem oręż oraz części ubioru, które mnie interesują. Co do klubu to nie pomogę bo sam ani nie założyłem własnego, ani nie należę do żadnego więc nie wiem. Ale jak ktoś jest w jakimś klubie to chętnie dowiem się na czym to polega.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie trofika:

 

Choreografia

Wykonaj 10 zsynchronizowanych zabójstw w trybie współpracy.

 

o co tu chodzi?

z tego co zrozumiałem ja i ktoś z party mamy w tej samej chwili ubić kogoś i tak 10 razy

ale coś nie wpada

Mi to wpadło podczas coopa z randomami.Najdziwniejsze,że ja sobie zbierałam po mapie punkty synchronizacji,zabójstwa robił ktoś z pozostałej trójki a mi też je zaliczało.Myślałem,że to w parach tylko wychodzi.
Odnośnik do komentarza

Gra wczoraj skonczona(wątek główny) i czas na kończenia poboczniaki. Pytanie co do tych szczelin, mam je odpalac cały czas z tego samego miejsca, zrobiłem może 2 misje z nimi ale widzę ze ikonka nie znika i nie jestem pewny czy to jest nowa misja czy będę to powtarzał. I tylko mi w misjach publicznych występuje tyle błędów ze postać za która mam podążać nagle staje i nie idzie nic zrobić lub co dziwniejsze postacie ludzi z online nagle zastygają i resztę misji muszę kończyć sam...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...