Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no taki żart dla Fanka największego Fan(k)a AC Unity, potem największy hejter, a tak naprawdę chce bardzo w to zagrać i czeka nie wiadomo w co.

 

Fanek to może raz jeszcze przez ok 27 h miałem 2 bugi i naprawdę sporadyczne spadki animacji. Gra wysłana już do Lipy, który zapewne dziś lub od jutra delektuje się wirtualnym Paryżem.

 

Bierz na święta, zobaczysz nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza

Balon podziwiam jak bronisz Unity, ale już wystarczy

grałem w to bo kolega przechodzi i wiem jak tam jest z fps

co do bugów ok, nie spotyka sie tego aż tyle

 

chętnie zagram, ale póki co mam kilka tytułów, wiec mi sie nie śpieszy ;]

 

edit:  mam zaczęte 2 tytuły i chce zrobić platyne w DC

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie no taki żart dla Fanka największego Fan(k)a AC Unity, potem największy hejter, a tak naprawdę chce bardzo w to zagrać i czeka nie wiadomo w co.

 

Fanek to może raz jeszcze przez ok 27 h miałem 2 bugi i naprawdę sporadyczne spadki animacji. Gra wysłana już do Lipy, który zapewne dziś lub od jutra delektuje się wirtualnym Paryżem.

 

Bierz na święta, zobaczysz nie będziesz żałował.

 

Cholera, chyba jestem bardzo zmęczony dzisiaj, bo tej ironii nie odczytałem :D Ale zgadzam się z Tobą balon, ja też po ponad 30 h żadnych większych błędów nie widzę, dlatego sam jestem ciekawy czy po tej łatce zaobserwuje jakieś zmiany.

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Ale ja naprawdę jakoś mocno nie bronię tylko piszę fakty jak ja miałem ale wiadomo że jak wydałem majątek 200 zł to muszę bronić syfa, który mi się nie podoba (i koniecznie go splatynować!), a co śmieszniejsze o gierce już nie pamiętam bo za niego dostałem już coś innego.

 

Ja po prostu widzę, że z chęcią byś pociorał w tego Unity a zabierasz się do niego jak do jeża a pamiętaj jedno :

 

 

To nie sztuka zabić kruka, ani sowę trafić w głowę ale sztuka całkiem świeża gołą dupą zabić jeża !!!

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś godzinkę po zainstalowaniu patch'a i faktycznie jest lepiej, to już bardzo zbliżona animacja do Black Flag. Ale dalej jednak czuć spadki w mega tłumie. Coś tam poprawili, ale nie na 100%...

Natomiast im dłużej gram, tym bardziej urzeka mnie grafika. Najbardziej podoba mi się bardzo realistyczne oświetlenie w pełnym słońcu. Ilość detali na ulicach wymiata. Polecam delikatnie manewrować kamerą i rozglądać się. Szukanie skrzyń i kokard to czysta przyjemność i relaks...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie nie zerknąłem na licznik ale w tej chwili tak reasumując bo nie grałem jedynie w Rouge i te z Vity - to najgorsza część jeśli chodzi o historię i bohatera. Długość gry i atrakcje w misjach zanotowały spadki poziomu z jedynki. Nadal AC z trylogią z Ezio nie mają sobie równych. Florencja, Wenecja i Rzym dalej gniecie Paryż, który mimo że piękny, dopakowany w detale nie zrobił mi jak ww tytuł. Czekam na Londyn.

Odnośnik do komentarza

Musisz zebrać tylko czerwone (które otwierasz wytrychami) i zwykłe skrzynie. Pozostałe, tak jak napisał Balon, nie są potrzebne do trofeum (inaczej to by było przegięcie). Fajnie, że wszystko masz zaznaczone na mapie, więc żaden poradnik internetowy niepotrzebny, poza jedną skrzynią (ta pod Notre Dame) do której potrzebujesz wykonać 4 misje paryskich opowieści. Lokacja tu: http://www.playstationtrophies.org/forum/assassin-s-creed-unity/252310-those-asking-how-get-2-gears.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...