Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po ok 5h zabawy (4 sekwencja). Napiszę moje odczucia co do grafiki. Gra jest piękna: oświetlenie, architektura, ilość detali itd. to prawdziwy next-gen. Irytują mnie tylko dwie rzeczy, otóż niestety animacja konkretnie zwalnia przy dużym ruchu ulicznym (np. protesty pod Notre Dame), wystarczy trochę odejść od tłumu lub się gdzieś wspiąć i już jest ok. Widać, że konsola poci się konkretnie żeby tych wszystkich ludzi "obliczać". Druga rzecz to wcześniej omawiana "sztuczna mgła", którą widzimy np. wychodząc z pomieszczeń, ale przede wszystkim synchronizując punkty widokowe. Razi trochę.

No ale czepiam się.

Odnośnik do komentarza

No ale jak wychodzimy z pomieszczeń to nie jest w sumie mgła a efekt walącego po oczach światła, mi tam właśnie podoba się ten bajer. Co do mgły to największa jest w obszarach gdzie jest Sekwana i tłumaczę, że to od większej wilgotności powietrza xD ale fakt zgodzę się z Tobą, że gra jest piękna i dla mnie to taki prawdziwy next gen.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

- http://forums.ubi.com/showthread.php/959126-Patch-3-Notes-Rolling-Out-This-week

 

Jutro ma się pojawić patch 3 na PS4. Podobno 300 zmian i poprawa spadków animacji. Więcej szczegółów w linku wyżej.

 

Aktualnie jestem w 10 sekwencji, czyli powoli kończę główny wątek. Jeszcze raz potwierdzam, że przez ten czas zauważyłem dwa bugi i może kilka razy niewielkie spadki animacji. Jestem zadowolony z gry i codziennie napawam się pięknem Paryża :) niestety została końcówka a później mam nadzieje, że będzie mi się chciało odszukać wszystkie "pierdółki" a na koniec zostawię sobie misje co-op.

Odnośnik do komentarza

Ja jak coś też nie robię coopa, bo prawilnie gram bez podłączenia do sieci ;) 1 bug (Arno zawiesił się w powietrzu jak na linie jedną ręką:) i musiałem wczyać od pkt kontrolnego) na ok 8 h grania.

 

Ponawiam pytanie. Znaleźliście gdzieś dokładne statystyki jak w poprzednich częściach czyli m.in. czas gry, czy ilość zabitych wrogów?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem fanem serii, wlasciwie w zadna czesc nie gralem dluzej niz 10 minut. moj brat w to gra z ciekawosci odpalilem i nie moge przejsc

zabojstwa sivherta

ale nie o tym chcialem.

sa spadki fps nawet dla mnie jako laika widoczne, nie przeszkadzaja w grze , natomiast w katedrze to tnie jak na komputerze pokaz slajdow ale tylko tam jak narazie. grafika fajna, gra mnie nie pochlonela ale zaden asasyn tego nie zrobil, po prostu nie dla mnie seria

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam gram z wyłączoną siecią i naprawdę te spadki to nie często i tylko w wielkim tłumie z tym, że to nie klatkuje jak na tych filmikach w necie z dnia premiery tylko spada do 20 k/s i zaraz wraca do 30. Na pewno jest znacznie płynniej niż np w GTAIV.

No tu sie nie zgodze, GTA V o wiele plyniejsze od AC Unity.

 

 

Proszę dokładnie przeczytać o jaką część GTA mi chodziło. No i chodziło ono okrutnie a nie przeszkadzało mi to w mega zabawie na +- 100 h.

 

edit: Co do katedry to naprawdę wyłącz może dostęp do sieci albo przedmuchaj konsolę, bo mi naprawdę nic takiego się tam nie działo. Może do 20 klatek spadło.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Paczka poprawia ogolna stabilnosc k/s (patrz nizej). Kolejny patch bedzie "dedykowany" wlasnie problemowi zwiazanemu z plynnoscia rozgrywki. 


 


Patch 3 includes over three hundred fixes designed to improve your Assassin’s Creed Unity experience. While you might notice some improvements to framerate as a result of Patch 3, we still have a future patch planned to further address framerate concerns.


 


  •  
  • Fixed specific framerate drops
    • Improved general Framerate on PS4 by lowering the priority of the online services thread
    • Fixed FPS drops while Arno climbs on the RHP building of Palais de Justice
    • Fixed FPS drops when in climbing and pressing the Left Stick towards somewhere that is not climbable in certain areas
    • Fixed FPS drops in Sainte Chapelle

Odnośnik do komentarza

Far Cry 4 jest do wyboru! A ja dzisiaj go kupilem.... A mialem w planach zakup SP :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...